Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 15. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Anderlecht
2:0

Druhá německá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fürth
Paderborn
1:1
konec
Würzburg
Braunschweig
0:0

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sporting Lisabon
Rio Ave
1:1
konec
FC Porto
Benfica Lisabon
1:1

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genclerbirligi
Karagümrük
1:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kouvola
Sport Vaasa
4:3
konec
TPS Turku
Jukurit Mikkeli
5:1

Německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wolfsburg
Iserlohn
1:2 v prodl.

Slovenská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Nové Zámky
3:1
konec
Detva
Nitra
2:1 po sam. nájezdech
konec
Košice
Trenčín
0:3
konec
Liptovský Mikuláš
Zvolen
1:3
konec
Miškovec
Slovan Bratislava
2:0
konec
Poprad
Banská Bystrica
3:1

Švýcarská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Davos
0:2
konec
Fribourg-Gottéron
Rapperswil
5:2
konec
Ženeva
Curych
3:2 v prodl.
konec
Lugano
Zug
1:5
konec
Langnau
Biel
1:3

Oberhof (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Francie (Desthieux, Fillon Maillet, Fabien Claude, Jacquelin) 1:22:28,0 (0 trest. okruhů+6 dobíjení), 2. Norsko (Christiansen, Dale, T. Bö, J.T. Bö) -4,2 (1+4), 3. Itálie (Bormolini, Hofer, Giacomel, Windisch) -1:06,6 (0+5), 4. Rusko -1:55,3 (0+9), 5. Německo -2:06,4 (3+11), 6. Ukrajina -2:31,8 (0+2), ...18. ČR (Moravec, Štvrtecký, Mareček, Karlík) -6:22,5 (3+8).

Val di Fiemme (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 28:56,1, 2. Herola (Fin.) -8,4, 3. Geiger -9,8, 4. Riessle -10,8, 5. Frenzel (všichni Něm.) -11,2, 6. Graabak (Nor.) -11,8, 7. Lamparter (Rak.) -11,9, 8. A. Watabe (Jap.) -14,9, 9. Greiderer (Rak.) -17,5, 10. J. L. Oftebro (Nor.) -46,2, ...28. Vytrval -2:16,8, 37. Portyk -3:14,2, 42. Pažout (všichni ČR) -3:46,5.

Průběžné pořadí SP (po 6 ze 17 závodů): 1. J. M. Riiber 460, 2. Geiger 311, 3. Lamparter 301, 4. Riessle 286, 5. J. L. Oftebro 262, 6. Frenzel 243, ...26. Portyk 43, 35. Vytrval 16.

konec
Denver Nuggets
Golden State Warriors
114:104
konec
Philadelphia 76ers
Miami Heat
125:108
konec
Portland Trail Blazers
Indiana Pacers
87:111
konec
San Antonio Spurs
Houston Rockets
105:109
konec
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
111:108

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
FC Barcelona
75:88
konec
Fenerbahce Istanbul
Panathinaikos Atény
100:74
konec
Zenit Petrohrad
Žalgiris Kaunas
77:65
konec
Bayern Mnichov
Real Madrid
76:81 po prodl.
konec
Olympiakos Pireus
Villeurbanne
63:69
konec
Valencie
Crvena zvezda Bělehrad
91:71

Extraliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Ostrava
3:0 (22, 25, 23)

Extraliga žen

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
– : –
konec
Ostrava
Prostějov
– : –
konec
VK Brno
Šternberk
– : –
konec
Olymp Praha
Přerov
– : –
konec
Frýdek-Místek
KP Brno
– : –

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

Závěrečná 12. etapa (Janbu - Džidda, 452 km celkově/225 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 2:17:33, 2. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:13, 3. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -2:53, ...15. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -13:26, 27. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -32:40, 46. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -1:44:48.
Konečné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 44:28:11, 2. N. Al-Attíja, Baumel -13:51, 3. Sainz, Cruz -1:00:57, ...9. Prokop, Chytka -4:09:21, 42. Ouředníček, Křípal -25:51:58.

SSV: 1. Varela, Justo (Braz./Can-Am) 2:44:26.
Konečné pořadí: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 53:41:02.

Lehké vozy: 1. Meeke, Rosegaar (Brit., Niz./PH Sport) 2:41:11, ...17. Macháček, Vyoral -22:44, 25. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -35:52.
Konečné pořadí: 1. Lopéz, Latrach 53:41:02, ...12. Macháček, Vyoral -5:57:59, 34. Enge, Tošenovský -17:46:50.

Lehké prototypy: 1. Meeke, Rosegaar 2:41:11, ...5. Macháček, Vyoral -22:44, 7. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -35:52.
Konečné pořadí: 1. Macháček, Vyoral 59:39:01, ...10. Enge, Tošenovský -11:48:51.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/Honda) 2:17:02, 2. K. Benavides (Arg./Honda) -2:17, 3. Walkner (Rak./KTM) -4:13, ...16. Engel -20:54, 23. Michek -29:05, 25. J. Brabec -31:57, 32. Pabiška (všichni ČR/KTM) -46:55, 48. Podmol -1:18:07, 49. Lhotský (oba ČR/Husqvarna) -1:20:11, 63. Krejčí (ČR/KTM) -2:38:13.
Konečné pořadí: 1. K. Benavides 47:18:14, 2. R. Brabec -4:56, 3. Sunderland (Brit./KTM) -15:57, ...10. Michek -2:42:37, 18. Engel -6:30:29, 30. Pabiška -11:53:59, 31. Podmol -12:04:44, 41. Lhotský -21:10:08.

Original by Motul (bez asistence): 1. Gyenes (Rum./KTM) 2:45:35, ...4. Pabiška (ČR/KTM) -18:22, 13. Lhotský (ČR/Husqvarna) -51:38.
Konečné pořadí: 1. Gelazninkas (Lit./KTM) 55:04:23, ...4. Pabiška -4:07:50, 9. Lhotský -13:23:59.

Čtyřkolky: 1. Copetti (It./Yamaha) 3:11:30, ...4. Kubiena (ČR/Yamaha) -5:11.
Konečné pořadí: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 60:28:29, ...5. Kubiena -7:11:45.

Kamiony: 1. Macík (ČR/Iveco) 2:32:27, 2. Šibalov -1:00, 3. Sotnikov (oba Rus./Kamaz) -2:04, ...7. Loprais (ČR/Praga) -8:25, 10. Šoltys -26:33, 21. Tomeček (oba ČR/Tatra) -3:33:22.
Konečné pořadí: 1. Sotnikov 48:23:21, 2. Šibalov -39:38, 3. Mardějev (Rus./Kamaz) -1:14:35, 4. Macík -1:45:51, 5. Loprais -2:00:31, ...10. Šoltys -5:33:32, 16. Tomeček -35:44:33.

Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Gutierrez, Rodriguez (Šp./Mercedes) 15 bodů, ...3. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 20.
Konečné pořadí: 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 961 ...19. Klymčiw, Vlček 133.321.

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Sparta Praha
2:7
konec
Teplice
Plzeň
1:9
konec
Mělník
Žabinští Vlci Brno
7:2

ostatní sportyPřidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

1. Hermannová (Něm.) 2:20,68 (1:10,62+1:10,06), 2. Flocková (Rak.) -0,32 (1:10,41+1:10,59), 3. Löllingová (Něm.) -0,86 (1:10,74+1:10,80), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,24 (1:11,10+1:10,82).

Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Flocková 1285, 2. Hermannová 1195, 3. Löllingová 1096, ...5. Fernstädtová 976.