Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 14. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Oberhof (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 22:33,8 (1 trest. okruh), 2. Wiererová (It.) -9,3 (0), 3. Hauserová (Rak.) -12,6 (0), 4. Braisazová-Bouchetová -19,4 (0), 5. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -23,5 (1), 6. Preussová (Něm.) -33,5 (1), 7. H. Öbergová (Švéd.) -38,2 (1), 8. Röiselandová (Nor.) -40,4 (2), 9. Schwaigerová (Rak.) -41,0 (0), 10. Davidová -41,8 (2), ...29. Charvátová -1:28,6 (2), 45. Puskarčíková -1:53,2 (0), 49. Jislová -1:56,8 (2), 90. Vinklárková (všechny ČR) -4:08,8 (4).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 26 závodů): 1. Röiselandová 543 b., 2. Eckhoffová 526, 3. H. Öbergová 502, 4. E. Öbergová (Švéd.) 409, 5. Wiererová 404, 6. Preussová 385, ...9. Davidová 333, 54. Puskarčíková 40, 56. Charvátová 37, 64. Jislová 20.

Zuoz (Švýc.) - Prolog týmů seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig
konec
Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers
99:128
konec
Charlotte Hornets
Dallas Mavericks
93:104
konec
Detroit Pistons
Milwaukee Bucks
101:110
konec
Los Angeles Clippers
New Orleans Pelicans
111:106
konec
Minnesota Timberwolves
Memphis Grizzlies
107:118
konec
New York Knicks
Brooklyn Nets
109:116
konec
Sacramento Kings
Portland Trail Blazers
126:132
konec
Boston Celtics
Orlando Magic
odloženo
konec
Phoenix Suns
Atlanta Hawks
odloženo
konec
Washington Wizards
Utah Jazz
odloženo

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Chimki Moskva
99:60
konec
Alba Berlín
Milán
70:84
konec
Maccabi Tel Aviv
Baskonia Vitoria
91:82

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

11. etapa (Úla - Janbu, 557 km celkově/464 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 4:34:24, 2. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -1:56, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -2:26, ...10. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -15:33, 30. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -45:47, 43. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -1:40:02.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 42:09:26, 2. N. Al-Attíja, Baumel -15:05, 3. Sainz, Cruz -1:04:14, ...9. Prokop, Chytka -3:59:23, 42. Ouředníček, Křípal -23:18:46.

SSV: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 5:10:30.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach 50:49:48.

Prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 4:58:17, ...16. Macháček, Vyoral -34:46, 21. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -40:00.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach 50:49:48, ...12. Macháček, Vyoral -5:47:33, 33. Enge, Tošenovský -17:03:46.

Motocykly: 1. Sunderland (Brit./KTM) 4:35:12, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -2:40, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -6:24, ...15. Michek (ČR/KTM) -27:47, 21. Podmol (ČR/Husqvarna) -53:56, 27. Engel -1:05:23, 31. Pabiška (oba ČR/KTM) -1:33:33, 33. 27. J. Brabec (ČR/KTM) -1:42:20, 42. Lhotský (ČR/Husqvarna) -2:08:09, 44. Krejčí (ČR/KTM) -2:12:55.
Průběžné pořadí: 1. K. Benavides 45:01:44, 2. Sunderland -4:12, 3. R. Brabec (USA/Honda) -7:13, ...10. Michek -2:14:55, 19. Engel -6:11:09, 30. Podmol -10:48:21, 31. Pabiška -11:09:19, 42. Lhotský -19:52:25.

Čtyřkolky: 1. Enrico (It./Yamaha) 6:21:16, ...4. Kubiena (ČR/Yamaha) -12:04.
Průběžné pořadí: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 57:19:11, ...5. Kubiena -7:07:17.

Kamiony: 1. Šibalov 4:46:38, 2. Mardějev (oba Rus./Kamaz) -4:13, 3. Višněvskij (Běl./Maz) -4:53, ...5. Macík (ČR/Iveco) -7:43, 7. Šoltys (ČR/Tatra) -19:10, 8. Loprais (ČR/Praga) -25:57, 10. Valtr st. (ČR/Iveco) -47:50.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov (Rus./Kamaz) 45:51:33, 2. Šibalov -39:58, 3. Mardějev -1:11:30, 4. Macík -1:47:48, 5. Loprais -1:54:08, ...9. Šoltys -5:08:40, 12. Valtr st. -8:36:05.

Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Lamarre, Laroche (Fr./Mitsubishi) 38 bodů, ...22. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 48.020.
Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 886 ...19. Klymčiw, Vlček 133.301.