Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 22. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Jyväskylä
KalPa Kuopio
– : –
17:30
Kouvola
Jukurit Mikkeli
– : –
17:30
Pelicans Lahti
SaiPa Lappeenranta
– : –
17:30
Kärpät Oulu
TPS Turku
– : –

Německá liga

Přidat do mých lig
18:30
Straubing
Mannheim
– : –
20:30
Iserlohn
Krefeld
– : –

Slovenská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Liptovský Mikuláš
Trenčín
– : –
18:00
Miškovec
Michalovce
– : –
18:00
Košice
Slovan Bratislava
– : –
18:00
Zvolen
Nitra
– : –
18:00
Poprad
Nové Zámky
– : –
18:00
Detva
Banská Bystrica
– : –

Švýcarská liga

37. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Lausanne
– : –
19:45
Biel
Rapperswil
– : –
19:45
Curych
Zug
– : –
19:45
Davos
Langnau
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Ženeva
– : –

Anterselva (It.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Crans Montana (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

12:30 sjezd muži

Laax (Švýc.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

13:15 slopestyle

Lahti (Fin.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

18:00 muži

Eurocup žen

Skupina D

Přidat do mých lig
15:00
MBA Moskva
Gorzów
– : –
18:00
KP Brno
Idare
– : –

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
18:00
CSKA Moskva
Fenerbahce Istanbul
– : –
19:00
Crvena zvezda Bělehrad
FC Barcelona
– : –
19:00
Žalgiris Kaunas
Olympiakos Pireus
– : –
21:00
Baskonia Vitoria
Alba Berlín
– : –

Euroliga žen

Skupina D

Přidat do mých lig
17:00
Šoproň
Landes
– : –
20:00
Galatasaray Istanbul
Bourges
– : –

Euroliga žen

Skupina C

Přidat do mých lig
17:00
Riga
Jekatěrinburg
– : –
17:00
Schio
Girona
– : –

Euroliga žen

Skupina B

Přidat do mých lig
16:00
Lyon
Fenerbahce Istanbul
– : –
19:00
USK Praha
Gdyně
– : –

Euroliga žen

Skupina A

Přidat do mých lig
16:30
Belediyespor
Orenburg
– : –
19:30
Salamanca
Dynamo Kursk
– : –

Liga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
17:45
Pardubice
Opava
– : –

Liga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Chomutov
Strakonice
– : –
0:00
Milwaukee
LA Lakers
– : –
0:00
Golden State
New York
– : –
0:00
Utah
New Orleans
– : –

Extraliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Karlovarsko
Lvi Praha
– : –

Rallye Monte Carlo, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Plzeň
Chrudim
– : –
20:00
Žabinští Vlci Brno
České Budějovice
– : –
20:00
Sparta Praha
Mělník
– : –
20:30
Česká Lípa
Teplice
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa juniorů v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Gdaňsk (Pol.) - ME na krátké dráze

Přidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Závody SP na dlouhé dráze

Přidat do mých lig