Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 13. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beerschot
Cercle Bruggy
1:1

Nizozemská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
PSV Eindhoven
Alkmaar
1:3
konec
Haag
Venlo
1:4
konec
Sittard
Sparta Rotterdam
0:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Zwolle
1:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
KalPa Kuopio
Kouvola
2:3 v prodl.
konec
Kärpät Oulu
Lukko Rauma
2:1

Německá liga

Skupina Sever - 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wolfsburg
Düsseldorf
1:2 v prodl.
konec
Iserlohn
Kolín nad Rýnem
6:5

Antalya (Tur.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (4-Austr.)
Bublik (8-Kaz.)
2:0 skreč

Abú Zabí (SAE) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (4-Běl.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:2, 6:2

Dauhá (Kat.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig

Delray Beach (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Escobar, Behar (Ekv./Urug.)
R. Harrison, Ch. Harrison (USA)
6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 10:4

Dubaj (SAE) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závod SP v biatlonu

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. J.T. Bö 24:43,6 (0 trest. okruhů), 2. Lagdreid (oba Nor.) -12,4 (0), 3. Peiffer -27,9 (0), 4. Lesser (oba Něm.) -30,6 (0), 5. Dale (Nor.) -38,3 (1), 6. Hofer (It.) -40,7 (2), 7. Pidručnyj (Ukr.) -45,5 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -46,3 (1), 9. Ponsiluoma (Fin.) -46,9 (2), 10. Jelisejev (Rus.) -47,5 (0), ...58. Moravec -2:27,2 (2), 77. Štvrtecký -3:15,3 (4), 99. Karlík (všichni ČR) -6:03,8 (5).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 582 b., 2. Laegreid 535, 3. Dale 474, 4. T. Bö (Nor.) 451, 5. Samuelsson (Švéd.) 426, 6. Jacquelin (Fr.) 406, ...23. Krčmář (ČR) 169, 31. Moravec 109, 72. Štvrtecký 6, 79. Krupčík (ČR) 1.

Bad Gastein (Rak.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom smíšených družstev: 1. Prommegger, Rieglerová (Rak.), 2. Baumeister, Lochová (Něm.), 3. Loginov, Nadyršinová (Rus.), ...19. Počinek, Maděrová (ČR).

Kooperativa Národní basketbalová liga

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Opava
93:80
konec
Nymburk
Děčín
99:69
konec
Ostrava
Brno
64:80
konec
Ústí nad Labem
Olomoucko
70:81

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Žalgiris Kaunas
83:73
konec
Bayern Mnichov
Zenit Petrohrad
82:80
konec
Panathinaikos Atény
Villeurbanne
88:71
konec
Real Madrid
Crvena zvezda Bělehrad
0:0 odloženo
konec
Brooklyn
Denver
122:116
konec
Cleveland
Utah
87:117
konec
Golden State
Indiana
95:104
konec
Houston
LA Lakers
100:117
konec
Oklahoma City
San Antonio
102:112
konec
Philadelphia
Miami
137:134 po prodl.
konec
Chicago
Boston odloženo
– : –

Renomia Ženská basketbalová liga

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
USK Praha
57:89
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
94:96

S. Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

10. etapa (Naúm - Úla, 583 km celkově/342 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. Radžhí, Von Zitzewitz (Saúd. Ar., Něm./Toyota) 3:03:57, 2. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:04, 3. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -2:53, ...14. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -12:38, 36. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -33:56, 39. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -37:14.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 37:33:06, 2. N. Al-Attíja, Baumel -17:01, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -1:03:44, ...9. Prokop, Chytka -3:45:46, 44. Ouředníček, Křípal -21:40:40.

SSV: 1. Karjakin, Vlasjuk (Rus./Can-Am) 3:31:17.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 45:39:18.

Prototypy: 1. Karjakin, Vlasjuk 3:31:17, ...23. Enge, Tošenovský -23:14, 27. Macháček, Vyoral (všichni ČR/Can-Am) -27:26.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach 45:39:18, ...13. Macháček, Vyoral -5:25:00, 36. Enge, Tošenovský -16:35:59.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/Honda) 3:12:33, 2. Barreda (Šp./Honda) -3:15, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -5:11, ...13. Michek -19:08, 20. Engel (oba ČR/KTM) -32:52, 25. Podmol (ČR/Husqvarna) -54:14, 32. J. Brabec -1:05:36, 34. Krejčí -1:11:05, 38. Pabiška (všichni ČR/KTM) -1:17:38, 48. Lhotský (ČR/Husqvarna) -1:31:53.
Průběžné pořadí: 1. K. Benavides 40:20:08, 2. R. Brabec -51, 3. Sunderland (Brit./KTM) -10:36, ...12. Michek -1:53:32, 19. Engel -5:12:10, 31. Pabiška -9:42:10, 33. Podmol -10:00:49, 43. Lhotský -7:45:40.

Čtyřkolky: 1. Copetti (It./Yamaha) 4:18:47, ...8. Kubiena (ČR/Yamaha) - 28:35.
Průběžné pořadí: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 50:56:43, ...7. Kubiena -6:56:25.

Kamiony: 1. Macík (ČR/Iveco) 3:13:02, 2. Sotnikov -1:40, 3. Mardějev (oba Rus./Kamaz) -3:16, ...7. Loprais (ČR/Praga) -4:00, 9. Valtr st. (ČR/Iveco) -11:45, 16. Šoltys -1:03:04, 18. Tomeček (oba ČR/Tatra) -1:21:40.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 40:57:31, 2. Šibalov (Rus./Kamaz) -47:22, 3. Mardějev -1:14:41, 4. Loprais -1:35:35, 5. Macík -1:47:29, ...10. Šoltys -4:56:54, 12. Valtr st. -7:55:39, 17. Tomeček -29:14:26.

Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Harichoury, Fertin, Correia (Fr./Renault) 129 bodů, ...21. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 38.325.
Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 886 ...16. Klymčiw, Vlček 85.281.

První liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Teplice
5:6 (1:6)
konec
Liberec
Žabinští Vlci Brno
8:5 (5:2)
konec
Helas Brno
Mělník
8:2 (1:1)