1. 1. kolo Östersund: 26. listopadu – 3. prosince
Neděle 26. listopadu:
Smíšená štafeta dvojic
Smíšená štafeta
Středa 29. listopadu:
Vytrvalostní závod žen
Čtvrtek 30. listopadu:
Vytrvalostní závod mužů
Pátek 1. prosince:
Sprint žen
Sobota 2. prosince:
Sprint mužů
Neděle 3. prosince:
Stíhací závod žen
Stíhací závod mužů
2. 2. kolo Hochfilzen: 8. prosince – 10. prosince
Pátek 8. prosince:
Sprint mužů
Sprint žen
Sobota 9. prosince:
Stíhací závod mužů
Stíhací závod žen
Neděle 10. prosince:
Štafeta mužů
Štafeta žen
3. 3. kolo Annecy-Le Grand Bornard: 14. prosince – 17. prosince
Čtvrtek 14. prosince:
Sprint žen
Pátek 15. prosince:
Sprint mužů
Sobota 16. prosince:
Stíhací závod žen
Stíhací závod mužů
Neděle 17. prosince:
Hromadný závod žen
Hromadný závod mužů
4. 4. kolo Oberhof: 4. ledna – 7. ledna
Čtvrtek 4. ledna:
Sprint žen
Pátek 5. ledna:
Sprint mužů
Sobota 6. ledna:
Stíhací závod žen
Stíhací závod mužů
Neděle 7. ledna:
Štafeta žen
Štafeta mužů
5. 5. kolo Ruhpolding: 10. ledna – 14. ledna
Středa 10. ledna:
Vytrvalostní závod mužů
Čtvrtek 11. ledna:
Vytrvalostní závod žen
Pátek 12. ledna:
Štafeta mužů
Sobota 13. ledna:
Štafeta žen
Neděle 14. ledna:
Hromadný závod mužů
Hromadný závod žen
6. 6. kolo Anterselva: 18. ledna – 21. ledna
Čtvrtek 18. ledna:
Sprint žen
Pátek 19. ledna:
Sprint mužů
Sobota 20. ledna:
Stíhací závod žen
Stíhací závod mužů
Neděle 21. ledna:
Hromadný závod žen
Hromadný závod mužů
7. OH Pchjongčchang: 10. února – 23. února
Sobota 10. února:
Sprint žen
Neděle 11. února:
Sprint mužů
Pondělí 12. února:
Stíhací závod žen
Stíhací závod mužů
Čtvrtek 15. února:
Vytrvalostní závod žen
Vytrvalostní závod mužů
Sobota 17. února:
Hromadný závod žen
Neděle 18. února:
Hromadný závod mužů
Úterý 20. února:
Smíšená štafeta
Čtvrtek 22. února:
Štafeta žen
Pátek 23. února:
Štafeta mužů
8. 7. kolo Kontiolahti: 8. března – 11. března
Čtvrtek 8. března:
Sprint mužů
Pátek 9. března:
Sprint žen
Sobota 10. března:
Smíšená štafeta dvojic
Smíšená štafeta
Neděle 11. března:
Hromadný závod mužů
Hromadný závod žen
9. 8. kolo Oslo: 15. března – 18. března
Čtvrtek 15. března:
Sprint žen
Sprint mužů
Sobota 17. března:
Štafeta žen
Stíhací závod mužů
Neděle 18. března:
Stíhací závod žen
Štafeta mužů
10. 9. kolo Tjumeň: 22. března – 25. března
Čtvrtek 22. března:
Sprint mužů
Pátek 23. března:
Sprint žen
Sobota 24. března:
Stíhací závod mužů
Stíhací závod žen
Neděle 25. března:
Hromadný závod mužů
Hromadný závod žen