Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


PROGRAM: Přehled závodů biatlonové sezony 2017/2018

Ondřej Moravec v akci. | foto: Český biatlon, Petr Slavík

20 2017
Šestadvacátého listopadu se ve švédském Östersundu rozjede a 25. března v ruské Ťumeni biatlonová sezona 2017/2018 skončí. Nabídne celkem devět štací Světového poháru, ve kterém celkové prvenství obhajují Martin Fourcade s Laurou Dahlmeierovou. Biatlonovým vrcholem ale budou olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu, které se uskuteční od 10. do 23. února.

1.1. kolo Östersund: 26. listopadu – 3. prosince

Neděle 26. listopadu:
14.15 – Smíšená štafeta dvojic
17.10 – Smíšená štafeta
Středa 29. listopadu:
17.15 – Vytrvalostní závod žen
Čtvrtek 30. listopadu:
17.15 – Vytrvalostní závod mužů
Pátek 1. prosince:
17.45 – Sprint žen
Sobota 2. prosince:
14.45 – Sprint mužů
Neděle 3. prosince:
13.15 – Stíhací závod žen
15.15 – Stíhací závod mužů

2.2. kolo Hochfilzen: 8. prosince – 10. prosince

Pátek 8. prosince:
11.30 – Sprint mužů
14.15 – Sprint žen
Sobota 9. prosince:
12.15 – Stíhací závod mužů
14.45 – Stíhací závod žen
Neděle 10. prosince:
11.30 – Štafeta mužů
14.10 – Štafeta žen

3.3. kolo Annecy-Le Grand Bornard: 14. prosince – 17. prosince

Čtvrtek 14. prosince:
14.15 – Sprint žen
Pátek 15. prosince:
14.15 – Sprint žen
Sobota 16. prosince:
11.45 – Stíhací závod žen
14.45 – Stíhací závod mužů
Neděle 17. prosince:
11.45 – Hromadný závod žen
14.30 – Hromadný závod mužů

4.4. kolo Oberhof: 4. ledna – 7. ledna

Čtvrtek 4. ledna:
12.30 – Sprint žen
Pátek 5. ledna:
14.15 – Sprint mužů
Sobota 6. ledna:
12.15 – Stíhací závod žen
15.00 – Stíhací závod mužů
Neděle 7. ledna:
11.30 – Štafeta žen
14.30 – Štafeta mužů

5.5. kolo Ruhpolding: 10. ledna – 14. ledna

Středa 10. ledna:
14.20 – Vytrvalostní závod mužů
Čtvrtek 11. ledna:
14.20 – Vytrvalostní závod žen
Pátek 12. ledna:
14.30 – Štafeta mužů
Sobota 13. ledna:
14.30 – Štafeta žen
Neděle 14. ledna:
12.15 – Hromadný závod mužů
14.40 – Hromadný závod žen

6.6. kolo Anterselva: 18. ledna – 21. ledna

Čtvrtek 18. ledna:
14.15 – Sprint žen
Pátek 19. ledna:
14.15 – Sprint mužů
Sobota 20. ledna:
13.15 – Stíhací závod žen
15.00 – Stíhací závod mužů
Neděle 21. ledna:
12.30 – Štafeta žen
14.45 – Štafeta mužů

7.OH Pchjongčchang: 10. února – 23. února

Sobota 10. února:
12.15 – Sprint žen
Neděle 11. února:
12.15 – Sprint mužů
Pondělí 12. února:
11.10 – Stíhací závod žen
13.00 – Stíhací závod mužů
Středa 14. února:
12.05 – Vytrvalostní závod mužů
Čtvrtek 15. února:
12.00 – Vytrvalostní závod žen
Sobota 17. února:
12.15 – Hromadný závod žen
Neděle 18. února:
12.15 – Hromadný závod mužů
Úterý 20. února:
12.15 – Smíšená štafeta
Čtvrtek 22. února:
12.15 – Štafeta žen
Pátek 23. února:
12.15 – Štafeta mužů

8.7. kolo Kontiolahti: 8. března – 11. března

Čtvrtek 8. března:
17.45 – Sprint mužů
Pátek 9. března:
17.45 – Sprint žen
Sobota 10. března:
13.40 – Smíšená štafeta dvojic
16.45 – Smíšená štafeta
Neděle 11. března:
13.40 – Hromadný závod mužů
16.00 – Hromadný závod žen

9.8. kolo Oslo: 15. března – 18. března

Čtvrtek 15. března:
12.00 – Sprint žen
14.45 – Sprint mužů
Sobota 17. března:
12.30 – Štafeta žen
14.45 – Stíhací závod mužů
Neděle 18. března:
12.00 – Stíhací závod žen
14.45 – Štafeta mužů

10.9. kolo Ťumeň: 22. března – 25. března

Čtvrtek 22. března:
14.45 – Sprint mužů
Pátek 23. března:
14.45 – Sprint žen
Sobota 24. března:
13.00 – Stíhací závod mužů
15.00 – Stíhací závod žen
Neděle 25. března:
14.00 – Hromadný závod mužů
16.00 – Hromadný závod žen

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze