Sinner (1-It.) - Schwartzman (2-Arg.) 6:2, 6:2
tenisPřidat do mých lig
Karacev (2-Rus.) - Čilič (6-Chorv.) 6:2, 6:4
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - obří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 2:05,94 (1:04,14+1:01,80), 2. Leitinger (Rak.) -0,07 (1:03,93+1:02,08) 3. Kranjec (Slovin.) -0,10 (1:04,20+1:01,84), 4. G. Caviezel (Švýc.) -0,39 (1:04,28+1:02,05), 5. Pinturault (Fr.) -0,62 (1:04,50+1:02,06), 6. Radamus (USA) -0,68 (1:04,78+1:01,84), 7. Braathen (Nor.) -0,72 (1:05,31+1:01,35), 8. De Aliprandini (It.) -0,79 (1:04,81+1:01,92), 9. Zubčič (Chorv.) -0,89 (1:04,64+1:02,19), 10. Windingstad (Nor.) -0,92 (1:05,34+1:01,52), ...v 1. kole 58. Krýzl (ČR) 1:07,76.
motorismusPřidat do mých lig
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:34:36,552, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,333, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -42,223, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -52,246, 5. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:16,854, 6. Bottas (Fin./Mercedes) -1:20,128, 7. Sainz (Šp./Ferrari) -1:23,545, 8. Norris (Brit./McLaren) -1:24,395, 9. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1 kolo, 10. Vettel (Něm./Aston Martin) -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 22 závodů): 1. Verstappen 287,5 b., 2. Hamilton 275,5, 3. Bottas 185, 4. Pérez 150, 5. Norris 149, 6. Leclerc 128, 7. Sainz 122,5, 8. Ricciardo 105, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 74, 10. Alonso (Šp./Alpine) 58.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 460,5, 2. Red Bull 437,5, 3. McLaren 254, 4. Ferrari 250,5, 5. Alpine 104, 6. Alpha Tauri 94, 7. Aston Martin 62, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 7.
Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 39:33,170, 22. Masiá -0,292, 3. Acosta (oba Šp./KTM) -4,686, 4. D. Binder (JAR/Honda) -4,797, 5. Nepa -4,853, 6. Antonelli (oba It./KTM) -5,052, ...10. Salač (ČR/KTM) -6,800.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Acosta 234 b., 2. Foggia 213, 3. García (Šp./GASGAS) 168, 4. Masiá 155, 5. Fenati (It./Husqvarna) 147, 6. D. Binder 136, ...18. Salač 52.
Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 40:25,180, 2. A. Fernández (Šp./Kalex) -1,233, 3. Canet (Šp./Boscoscuro) -1,400, 4. Vietti (It./Kalex) -2,554, 5. Navarro (Šp./Boscoscuro) -4,243, 6. Manzi (It./Kalex) -5,198.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Gardner (Austr./Kalex) 280, 2. R. Fernández (Šp./Kalex) 262, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 206, 4. Lowes 165, 5. A. Fernández 151, 6. Canet 140.
MotoGP: 1. M. Márquez 41:52,830, 2. P. Espargaró (oba Šp./Honda) -4,859, 3. Bastianini (It./Ducati) -12,013, 4. Quartararo (Fr./Yamaha) -12,775, 5. Zarco (Fr./Ducati) -16,458, 6. Rins (Šp./Suzuki) -17,669.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Quartararo 267, 2. Bagnaia (It./Ducati) 202, 3. Mir (Šp./Suzuki) 175, 4. Zarco 152, 5. Miller (Austr./Ducati) 149, 6. M. Márquez 142.
MXGP
1. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 34:14,099, 2. Sewer (Švýc./Yamaha) -2,146, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -3,665.
2. jízda: 1. Herlings 34:32,192, 2. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -1,454, 3. Gajser (Slovin./Honda) -2,211.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Coldenhoff 38, 3. Gajser 38.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Herlings 555, 2. Febvre 531, 3. Gajser 528.
MX2
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 34:46,430, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -2,789, 3. Gifting (Švéd./GASGAS) -9,063, ...23. Wagenknecht (ČR/KTM) -1:24,119, 26. Polák (ČR/Yamaha) -1:41,295.
2. jízda: 1. Vialle 34:53,616, 2. Geerts -1,183, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) -25,585, ...21. Wagenknecht -1 kolo, 35. Polák -11 kol.
GP celkově: 1. Vialle 50, 2. Geerts 44, 3. Fernández (Šp. Honda) 36, ...24. Wagenknecht 0, 35. Polák 0.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Renaux (Fr./Yamaha) 563, 2. Geerts 471, 3. Vialle 467, ...21. Polák 54, 27. Terešák (ČR/KTM) 18, 36. Wagenknecht 7.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži
Sprint - finále: Lavreysen - Hoogland (oba Niz.) 2:0, o 3. místo: Vigier (Fr.) - Bötticher (Něm.) 2:1, ...22. Čechman (ČR) vyřazen v 1. kole.
Vyřazovací závod: 1. Viviani (It.), 2. Leitao (Portug.), 3. Rostovcev (Rus.), ...11. Voneš (ČR).
Madison: 1. Hansen, Mörköv (Dán.) 68 b., 2. Consonni, Scartezzini (It.) 64, 3. De Ketele, Ghys (Belg.) 62, ...12. Rugovac, Babor (ČR).
Ženy
Bodovací závod: 1. Kopecká (Belg.) 76 b., 2. Archibaldová (Brit.) 72, 3. Wildová (Niz.) 60, ...17. Machačová (ČR).
Keirin: 1. Friedrichová (Něm.), 2. Satoová (Jap.), 3. Tyščenková (Rus.), ... 13. Jaborníková (ČR) vyřazena v 1. kole.
Muži: 1. Toon Aerts (Belg.) 58:58, 2. Van der Haar (Niz.) -10, 3. Iserbyt -14, 4. Sweeck -19, 5. Hermans -26, 6. Vanthourenhout (všichni Belg.) -37, ...14. Boroš -2:33, 32. Stránský (oba ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 16 závodů): 1. Iserbyt 135, 2. Hermans107, 3. Toon Aerts 104, 4. Vanthourenhout 100, 5. Van der Haar 94, 6. Adams (Belg.) 72, ...25. Boroš 12.
Ženy: 1. Betsemaová 47:44, 2. Brandová -46, 3. Alvaradová -1:08, 4. Pieterseová -1:20, 5. Van Empelová -1:35, 6. Van Anrooijová (všechny Niz.) -1:36, ...39. Kopecký (ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 16 závodů): 1. Betsemaová 125, 2. Brandová 122, 3. Vosová (Niz.) 102, 4. Pieterseová 82, 5. Kastelijnová (Niz.) 68, 6. Vasová (Maď.) 65, ...22. Nash (ČR) 24.
krasobrusleníPřidat do mých lig
Muži - konečné pořadí: 1. Zhou (USA) 295,56 2. Uno (Jap.) 270,68, 3. Chen (USA) 269,37, ...6. Březina (ČR) 227,47.
Ženy - po krátkém programu: 1. Trusovová 77,69, 2. Usačevová 76,71, 3. Sinicynová (všechny Rus.) 71,51.
Ženy: 1. Trusovová 232,37, 2. Usačovová (obě Rus.) 217,31, 3. Jo Jong (Korea) 216,97.
Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Tarasovová, Morozov (Rus.) 222,50, Miuraová, Kihara (Jap.) 208,20, 3. Bojkovová, Kozlovskij (Rus.) 205,53.
Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Hubbellová, Donohue 83,58, 2. Chocková, Bates (všichni USA) 82,55, 3. Fournierová Beaudryová, Sörensen (Kan.) 75,33.
Taneční páry: 1. Hubbellová, Donohue 209,54, 2. Chocková, Bates (všichni USA) 208,23, 3. Fournierová Beaudryová, Sorensen (Kan.) 190,13.
futsalPřidat do mých lig
1. Macujama (Jap.) 265 (64+68+68+65), 2. Steele 270 (66+68+70+66) a Tringale (oba USA) 270 (67+66+68+69), 4. Hughes (Kan.) 274 (70+68+69+67), Muňoz (Kol.) 274 (70+66+68+70) a Wallace (Angl.) 274 (65+69+70+70).
1. Winther (Dán.) 265 (62+71+62+70), 2. Anglés 266 (65+70+64+67), Campillo (oba Šp.) 266 (64+69+64+69) a Söderberg (Švéd.) 266 (66+68+64+68), 5. Canter (Angl.) 268 (68+66+70+64) a García Rodríguez (Šp.) 268 (66+67+67+68), ...45. Lieser (ČR) 278 (70+71+69+68).
gymnastikaPřidat do mých lig
Muži:
Přeskok: 1. Yulo (Fil.) 14,916, 2. Jonekura (Jap.) 14,866, 3. Medvedev (Izr.) 14,649, ...v kvalifikaci 26. Kalný 13,999, 35. Černý (oba ČR) 13,700.
Bradla: 1. Chu Sü-wej (Čína) 15,466, 2. Yulo (Fil.) 15,300, 3. Š’ Cchung (Čína) 15,066, ...v kvalifikaci 88. Černý 11,766.
Hrazda: 1. Chu Sü-wej 15,166, 2. Hašimoto (Jap.) 15,066, 3. Malone (USA) 14,966, ...v kvalifikaci 58. Černý 12,200.
Ženy:
Kladina: 1. Ašikawaová (Jap.) 14,100, 2. Schäferová-Betzová (Něm.) 13,800, 3. Murakamiová (Jap.) 13,733, ...v kvalifikaci 40. Ponížilová (ČR) 11,566.
Prostná: 1. Murakamiová 14,066, 2. Melnikovová (Rus.) 14,000, 3. Wongová (USA) 13,833, ...v kvalifikaci 57. Ponížilová 11,466.
dostihyPřidat do mých lig
Cena prezidenta republiky, rovinový dostih (3200 m, tříletí a starší koně, dotace 200.000 Kč): 1. Lady in Pink (Laubeová, tr. Urbánek, stáj Lokotrans), 2. Orleano, 3. Triplex. Čas: 3:39,99. Výrok: jistě 1/2 - 3 1/2 - kr. hlava.
Cena běloušů CK Martin Tour, rovinový dostih (1600 m, dotace 100.000 Kč): 1. Pace Man (ž. Chaloupka, tr. Neuberg, stáj Stall KSK), 2. Rabbit Coulsty, 3. Darkolva. Čas: 1:41,18. Výrok: jistě 1 1/4 - 3 1/4 - 4.
Další dostihy:
I. Zamico (ž. Línek) - Dally Top - Connie,
II. La Vida (Fialová) - Forte - Lucas Warrior,
III. Lexceed (ž. Rája) - Captain Luka - Thank the Irish,
VI. Culihrach (ž. Havelková) - Talulu - Reine d’Argent,
VII. Zaukhan (am. Kašparová - Silver Trigger - Sorbet,
VIII. Nuteki (ž. Hrouda) - Lysyanargent - Tanitschka.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži
Dvouhra: Louda (ČR) - Tze Yong (6-Malaj.) 2:1 (-16, 16, 25)
Čtyřhra: Hee Yong Kai, Loh Kean Hean (Sing.) - Man Wei Chong, Tee Kai Wun (Malaj.) 2:1 (-13, 15, 15).
Ženy
Dvouhra: Wardaniová (8-Indon.) - Nurshuhainiová (Malaj.) 2:0 (16, 5).
Čtyřhra: Cheongová, Teohová (Malaj.) - Ganiová, Miantorová (Indon.) 2:1 (15, -16, 17).
Smíšená čtyřhra: Hee Yong Kai, Tan Wei Han (Sing.) - Barinov, Bojarunová (Rus.) 2:0 (18, 12).
squashPřidat do mých lig
Muži
Finále: Mekbib - Panáček 3:1 (-9, 10, 6, 9)
O 3. místo: Solnický - Byrtus 3:0 (5, 6, 12)
Ženy
Finále: Serme - Kolářová 3:0 (4, 5, 6)
O 3. místo: Babjuková - Svobodová 3:0 (7, 2, 9)
stolní tenisPřidat do mých lig
Skupina B (Havlíčkův Brod)
HB Ostrov - Fortuna Kyjev 3:1
Tregler - Jefimov 0:3 (-10, -4, -6)
Obešlo - Limonov 3:1 (7, 3, -9, 11)
Prokopcov - Sinkevič 3:0 (8, 4, 12)
Tregler - Limonov 3:2 (-5, 9, -5, 7, 2)
Skupina C (Salcburk)
TTC Ostrava - USD Apuania Carrara 1:3
Delinčák - Bobocica 0:3 (-4, -4, -8)
Olivares - Pištej 1:3 (-5, -8, 7, -5)
Kleprlík - Igaraši 3:0 (5, 8, 12)
Delinčák - Pištej 0:3 (-8, -7, -3)
Havlíčkův Brod vyhrál skupinu a postoupil do osmifinále, Ostrava vypadla.