tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži (3100 m): 1. Šmahel (INOV-8) 11:43,2, 2. Bednarský (Šumperk) 12:11,6, 3. Brlica (Čtyři Dvory České Budějovice) 12:16,2.
Ženy (1900 m): 1. Šimková (Slavia Praha) 7:35,2, 2. A. Stránská (INOV-8) 7:46,2, 3. Kotlíková (Slavoj Pacov) 7:49,2.
Ženy - Hrádek (3100 m): 1. B. Stýblová (Loko Beroun) 14:37,6, 2. Kynclová (Sokol Maxičky) 15:52,4, 3. Baldrianová (USK Praha) 15:55,7.
lyžováníPřidat do mých lig
1. Hirschbühl, 2. Raschner (oba Rak.), 3. McGrath, 4. Kristoffersen (oba Nor.), 5. Philp (Kan.), 6. Pertl (Rak.), 7. Read (Kan.), 8. Hadalin (Slovin.), 9. Rauchfuss (Něm.), 10. Kranjec (Slovin.), ...43. Paulus (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 37 závodů): 1. Hirschbühl a Odermatt (Švýc.) oba 100, 3. Kranjec (Slovin.) 86, 4. Leitinger (Rak.) a Raschner oba 80, 6. Kristoffersen 68.
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále: George, Andre (3-Braz.) - Vitor Felipe, Renato (29-Braz.) 2:0 (27, 17), o 3. místo: Huber, Dressler (7-Rak.) - Lupo, Ranghieri (6-It.) 2:1 (-16, 19, 14).
Ženy
Finále: Agatha, Duda (1-Braz.) - Taiana Limaová, Hegeile (24-Braz.) 2:0 (23, 13), o 3. místo: Cannonová, Hughesová (14-USA) - Tainá, Victoria (21-Braz.) 2:1 (-9, 18, 9).
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:16:55,8, 2. Kopecký, Hloušek -3,5, 3. Černý, Černohorský (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:09,0, 4. Jareš, Machů -1:31,4, 5. Březík, Krajča -2:55,5, 6. Stříteský, Hovorka -3:26,7, 7. Cvrček, Prokorát -5:56,5, 8. Trojan, Chlup (všichni Škoda Fabia R5) -7:30,1
Konečné pořadí MČR: 1. Kopecký 313,5 b., 2. Mareš (Škoda Fabia Rally2 evo) 241, 3. Pech 196.
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:32:22,851, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -10,496, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -13,576, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -39,940, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -49,517, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -51,820, 7. Gasly (Fr./Alpha Tauri), 8. Ocon (Fr./Alpine), 9. Alonso (Šp./Alpine), 10. Norris (Brit./McLaren) všichni -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Pérez.
Průběžné pořadí MS (po 19 z 22 závodů): 1. Verstappen 332,5, 2. Hamilton 318,5, 3. Bottas 203, 4. Pérez 178, 5. Norris 151, 6. Leclerc 148, 7. Sainz 139,5, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 105, 9. Gasly 92, 10. Alonso 62.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 521,5, 2. Red Bull 510,5, 3. Ferrari 287,5, 4. McLaren 256, 5. Alpine 112, 6. Alpha Tauri 112, 7. Aston Martin 68, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 11.
Moto3: 1. Artigas (Šp./Honda) 38:30,302, 2. García (Šp./GASGAS) -0,043, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,232, 4. Salač (ČR/KTM) -0,443, 5. Öncü (Tur./KTM) -0,540, 6. Nepa (It./KTM) -1,156.
Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Acosta (Šp./KTM) 259 b., 2. Foggia (It./Honda) 216, 3. García 188, 4. Masiá 171, 5. Fenati (It./Husqvarna) 160, 6. Antonelli (It./KTM) 152, ...16. Salač 71.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 25:38,612, 2. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,517, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,786, 4. Vietti (It./Kalex) -2,393, 5. Canet (Šp./Boscoscuro) -4,978, 6. Vierge (Šp./Kalex) -5,415.
Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Gardner (Austr./Kalex) 311, 2. R. Fernández 307, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 214, 4. Lowes (Brit./Kalex) 190, 5. A. Fernández 174, 6. Canet 164.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:15,481, 2. Martín (Šp./Ducati-Pramac) -0,489, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,823, 4. Mir (Šp./Suzuki) -5,214, 5. Quartararo (Fr./Yamaha) -5,439, 6. Zarco (Fr./Ducati) -6,993.
Konečné pořadí (po 18 závodech): 1. Quartararo 278, 2. Bagnaia 252, 3. Mir 208, 4. Miller 181, 5. Zarco 173, 6. B. Binder (JAR/KTM) 151.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Van der Haar (Niz.) 1:02:27, 2. Iserbyt -11, 3. Hermans -15, 4. Aerts -29, 5. Vanthourenhout -41, 6. L. Sweeck (všichni Belg.) -1:02, ...18. Boroš -2:15, 21. Paprstka -3:25, 22. Vaníček -3:42, Petruš (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 16 závodů): 1. Iserbyt 205, 2. Van der Haar 154, 3. Hermans 153, 4. Aerts 151, 5. Vanthourenhout 151, 6. Adams (Belg.) 93, ...26. Boroš 20, 41. Paprstka 5, 42. Vaníček 4.
Ženy: 1. Brandová 52:00, 2. Pieterseová, 3. Worstová obě -3, 4. Alvaradová -4, 5. Betsemaová (všechny Niz.) -9, 6. Vasová (Maď.) -19, ...20. Zemanová -3:03, 34. Havlíková -5:09, 35. Štěpánová -5:20, 36. Tvarůžková -5:30, 37. Vaníčková (všechny (ČR) -5:36.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 16 závodů): 1. Brandová 187, 2. Betsemaová 168, 3. Pieterseová 142, 4. Vasová 125, 5. Vosová 102, 6. Van Anrooijová (obě Niz.) 100, ...25. Nash (ČR) 24, 35. Zemanová 6.
Muži do 23 let: 1. Hendrikx 48:01, 2. Kamp (oba Niz.) -2, 3. Mason (Brit.) -3, ...17. Stránský -1:01, 21. Říman -1:44, 22. Fiala -1:47, 23. Hula -2:03, 27. Jindřich (všichni ČR) -2:15.
Junioři: 1. Haverdings (Niz.) 41:38, 2. Smith (Brit.) -1, 3. Corsus (Belg.) -10, ...16. Ježek -1:06, 19. Černý -1:31, 22. Novotný -1:32, 27. Seeman -2:02, 29. Samec (všichni ČR) -2:13.
Juniorky: 1. Backstedtová (Brit.) 36:58, 2. Bentveldová (Niz.) -20, 3. Venturelliová (It.), 4. Hladíková obě -46, ...13. Kopecky -1:40, 16. Dlasková -2:08, 18. Hanáková -2:28, 24. Jeřábková -2:54, 30. Dostálová (všechny ČR) -4:17.
14:50 muži elite
futsalPřidat do mých lig
1. Hansen (Dán.) 265 (63+67+67+68), 2. Laporta (It.) 226 (66+64+67+69) a Wiesberger (Rak.) 266 (67+66+68+65), 4. Džanevattananond (Thaj.) 268 (70+68+63+67), Lee (Austr.) 268 (67+67+66+68), Rozner (Fr.) 268 (65+64+69+70) a Sullivan (Angl.) 268 (65+71+67+65).
1. Kokrak 270 (68+71+66+ 65), 2. Scheffler 272 (72+62+69+69) a Tway 272 (67+64+73+68), 4. Hickok 273 (67+67+70+69), 5. Dahmen 274 (70+69+70+65) a Trainer (všichni USA) 274 (65+65+74+70).
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
500 m: 1. Šinhama (Jap.) 34,699, 2. Dubreuil (Kan.) 34,734, 3. Morišige (Jap.) 34,746.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 10 závodů): 1. Šinhama 114, 2. Dubreuil 102, 3. Kao Tching-jü (Čína) 94.
1000 m: 1. Otterspeer 1:08,676, 2. Krol 1:08,699, 3. Nuis (všichni Niz.) 1:08,836.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:44,567, 2. Kanada 3:45,763, 3. Japonsko 3:45,817.
Ženy
1500 m: 1. Takagiová (Jap.) 1:56,000, 2. Boweová (USA) 1:56,606, 3. Morozovová (Kaz.) 1:56,925, ...19. Sáblíková 2:01,666, divize B: 3. Zdráhalová (obě ČR) 2:00,218.
Průběžné pořadí SP (po 1 z 5 závodů): 1. Takagiová 64, 2. Boweová 54, 3. Morozovová 48, ...21. Sáblíková 22, 22. Zdráhalová 21.
Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová (Niz.) 62 b., 2. Blondinová (Kan.) 40, 3. Lollobrigidaová (It.) 24, ...Zdráhalová a Kuršová (ČR) vyřazeny v semifinále.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Schoutenová 180, 2. Blondinová 162, 3. Groenewoudová (Niz.) 146, ...19. Zdráhalová 31, 24. Kuršová 29.