Kasatkinová - Teichmannová 6:2, 6:4
Samsonovová - Bencicová 3:6, 6:3, 6:4
basketbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:15,875, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,145, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,350, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,467, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,581, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -0,886, 7. Ricciardo (Austr./McLaren) -0,888, 8. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,962, 9. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,283, 10. Norris (Brit./McLaren) -20,955.
Pozn.: Norris a Cunoda odstartují kvůli penalizaci z konce startovního roštu.
Moto3: 1. García (Šp./GasGas) 1:47,274, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,017, 3. Adrián Fernández (Šp./Husqvarna) -0,130, ...9. Salač (ČR/KTM) -0,537.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 1:42,101, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,269, 3. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,405.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:38,725, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,104, 3. Mir (Šp./Suzuki) -0,168.
cyklistikaPřidat do mých lig
Ženy: 1. Brandová (Niz.) 48:22, 2. Vasová (Maď.) -56, 3. Kastelijnová (Niz.) -1:02.
Muži do 23 let: 1. Kamp (Niz.) 50:03, 2. Vandeputte, 3. Nys (oba Belg.) oba -1, ...28. Hula -2:44, 29. Stránský -2:55, 38. Říman -3:38, 45. Jindřich -5:27, 47. Fiala (všichni ČR) -1 kolo.
Juniorky: 1. Backstedtová (Brit.) 44:01, 2. Bentveldová -1:06, 3. Vinkeová (obě Niz.) - 1:30, ...11. Hanáková -3:13, 14. Kopecky -3:50, 21. Jeřábková -4:49, 22. Dlasková -5:12, 26. Nováková -5:41, 34. Hladíková (všechny ČR) -1 kolo.
Do 51 kg: Bibossinov (Kaz.) - Hill (USA) 5:0, 3. Zakirov (Rus.) a Saengphet (Thaj.).
Do 57 kg: Harvey (USA) - Temiržanov (Kaz.) 5:0, 3. Kistohurry (Fr.) a Caballero (Kuba).
Do 63,5 kg: Cruz (Kuba) - Özmen (Tur.) 5:0, 3. Lynch (Skot.) a Bačkov (Arm.).
Do 71 kg: Zacharjejev (Ukr.) - Musajev (Rus.) 5:0, 3. Beqiri (Alb.) a Alijev (Ázerb.).
Do 80 kg: Gonzalez (USA) - Alfiorov (Běl.) 3:2, 3. Sadoma (Rus.) a Mirončikov (Srb.).
Do 92 kg: La Cruz (Kuba) - Mouhiidine (It.) 4:1, 3. Sajdrachimov (Uzb.) a Reyes (Šp.).
krasobrusleníPřidat do mých lig
Muži: 1. Kagijama (Jap.) 197,49, 2. Koljada (Rus.) 181,25, 3. Grassl (It.) 173,33.
Ženy: 1. Ščerbakovová 236,78, 2. Chromychová (obě Rus.) 226,35, 3. Hendrickxová (Belg.) 219,05.
Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung 144,48, 2. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (všichni Čína) 135,15, 3. Artěmjevová, Nazaryčev (Rus.) 125,11.
Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 220,06, 2. Hubbellová, Donohue (USA) 207,90, 3. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 202,18.
dostihyPřidat do mých lig
Pražský zimní favorit, rovinový dostih (1 800 m, dvouletí koně, dotace 100 000 korun): 1. Zamico (žokej Línek, trenér Petrlík, stáj Rabbit Trhový Štěpánov), 2. American Charlie, 3. Josephino. Čas: 2:00,70. Výrok: jistě - 1 3/4 - 4 1/4.
Další dostihy:
I. Rabbit Mehmas (Fialová) - Tanitschka - Tapajo.
II. Ashat (ž. Laube) - Chittussi - Hadar.
III. Lucas Warrior (ž. Murzabajev) - Fram - Nátura.
IV. Connie (ž.Murzabajev) - Wolfi - Shirocco Fritz.
VI. Mo My Dream (ž. Laube) - Kenshibu - Sea The Night.
VII. Zaukhan (am. Kašparová) - Orssio - Silver Trigger.
ragbyPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Vzduchová puška
Muži: 1. Jány (SR) 29, 2. Šeng-Li-chao (Čína) 28, 3. Maričič (Chorv.).
Ženy: 1. Mullerová (Fr.) 33, 2. Ilievová (Rum.) 26, 3. Tuckerová (USA) .
Mix: 1. Ilievová, Šeng Li-chao (Rum./Čína).
Vzduchová pistole
Muži: 1. Reitz (Něm.) 34, 2. Saurabh 24, 3. Verma (oba Indie).
Ženy: 1. Kostevyčová (Ukr.) 30 (v rozstřelu), 2. Lamolleová (Fr.) 30, 3. Ťiang-Žan-sin (Čína).
Mix: 1. Bhakerová, Forúghí (Indie/Írán).
plaváníPřidat do mých lig
Muži
50 m mot.: 1. Szabó (Maď.) 21,75 - vyrovnaný světový rekord, 2. Rivolta 22,14, 3. Ceccon (oba It.) 22,24, ...v rozplavbách 14. Šefl 23,02 (do semifinále nenastoupil), 31. Luňák (oba ČR) 23,81.
200 m v. zp.: 1. Popovici (Rum.) 1:42,12, 2. Kroon 1:42,20, 3. Pijnenburg (oba Niz.) 1:42,51.
200 m prsa: 1. Šymanovič (Běl.) 2:01,73, 2. Kamminga (Niz.) 2:01,74, 3. Dorinov (Rus.) 2:02,07, ...7. Zábojník 2:05,88, ...v semifinále 15. Netrh (oba ČR) 2:07,87.
Ženy
100 m znak: 1. Toussaintová 55,76, 2. De Waardová (obě Niz.) 55,86, 3. Pigreeová (Fr.) 56,40, ...6. Kubová (ČR) 57,12.
100 m mot.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 55,84, 2. Ntuntunakiová (Řec.) a Škurdaiová (Běl.) obě 56,35.
200 m pol. z.: 1. Gorbenková (Izr.) 2:05,17, 2. Ugolkovová (Švýc.) 2:06,41, 3. Günesová (Tur.) 2:07,67, ...5. Horská (ČR) 2:08,95.
Smíšená štafeta 4x50 m: 1. Nizozemsko (Puts, De Boer, De Waardová, Buschová) 1:28,93, 2. Itálie (Miresi, Zazzeri, Di Pietrová, Cocconcelliová) a Rusko (Morozov, Kolesnikov, Surkovová, Kameněvová) oba 1:29,40.
Semifinále s českou účastí:
Muži
50 prsa: 1. Martinenghi (It.) 25,37, ...16. Zábojník (ČR) 27,29.
100 m pol. z.: 1. Vazaios (Řec.) 51,54, ...12. Šefl (ČR) 53,23 - český rekord.
200 m znak: 1. Mora (It.) 1:50,17, ...7. Franta (ČR) 1:52,74.
Ženy
200 m v. zp.: 1. Steenbergenová (Niz.) 1:53,48, ...4. Seemanová (ČR) 1:55,07.
stolní tenisPřidat do mých lig
Kacman - Zelinka 3:1 (3, -8, 7, 8)
Sidorenko - Vráblík 1:3 (9, -9, -7, -7)
Sguropulos - Onderka 3:0 (7, 6, 3)
Kacman - Vráblík 3:1 (7, -8, 5, 6)