Muži: 1. Daněk 20:36, 2. Vytrval -6, 3. Šimek (všichni Dukla Liberec) -1:09.
Ženy: 1. Koldovská (Harrachov) 19:02.
Muži: 1. Daněk 20:36, 2. Vytrval -6, 3. Šimek (všichni Dukla Liberec) -1:09.
Ženy: 1. Koldovská (Harrachov) 19:02.
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:22,868, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,130, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,328, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,397, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,458, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,609, 7. Pérez (Mex./Red Bull) -0,838, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,086, 9. Stroll (Kan./Aston Martin) -1,437, 10. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,500.
Pozn.: Hamilton na startovním roštu ztratí kvůli penalizaci 10 míst.
1. jízda: 1. E. Bax, Musset (Niz., Fr./WSP Zabel), 2. Hermans, Jenssen (Niz., Belg./WSP Husqvarna), 3. Vanluchene, R. Bax (Belg., Niz./VMC-Zabel), 4. Veldman, Čermák (Niz., ČR/CPD Mega), ...12. Černý, Chopin (ČR, Fr./WSP Jawa), 17. J. Boukal, P. Boukal (ČR/WSP Zabel), 19. Polívka, Rota (ČR/VMC-Zabel).
Průběžné pořadí MS: 1. Vanluchene, R. Bax 157, 2. Veldman, Čermák 151, 3. E. Bax, Musset 145, ...9. Černý, Chopin 67, 10. J. Boukal, P. Boukal 57, 25. Polívka, Rota 10.
6 hodin:
1. BMW Motorrad world endurance team (Michalčik, Reiterberger, Foray) 213 kol, 2. Yart - Yamaha official team EWC (Hanika, Fritz, Canepa) -0,07, 3. Yoshimura Sert Motul (Black, Simeon, Guintoli) -1 kolo, ...8. TME Racing (Salač, König, Jůda) -6 kol, 9. Energie Endurance 91 (K. Pešek, Roussange, Choy) -10 kol, 17. Maco Racing team (Ježek, West) -20 kol.
Muži:
Madison: 1. Havik, Van Schip (Niz.) 60, 2. De Ketele, De Vylder (Belg.) 56, 3. Leitao, Oliveira (Portug.) 49, ...12. Babor, Rugovac (ČR) -55.
Keirin: 1. Hoogland (Niz.), 2. Derache (Fr.), 3. Eilers (Něm.), ...10. Čechman, 11. Bábek (oba ČR).
Ženy:
Madison: 1. Archibaldová, Evansová (Brit.) 63, 2. Dideriksenová, Lethová (Dán.) 50, 3. Berteauová, Borrasová (Fr.) 49, ....14. Machačová, Ševčíková (ČR) -60.
Keirin: 1. Friedrichová (Něm.), 2. Starikovová (Ukr.), 3. Tyščenková (Rus.), ...13. Jaborníková (ČR).
1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 6:01:39, 2. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) stejný čas, 3. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers), 4. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) všichni -51, ...Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix), Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert), Vacek (ČR/Qhubeka NextHash) všichni nedokončili.
Muži: 1. Boroš (ČEZ Tábor) 58:25, 2. Stránský (Brilon) -8,0, 3. Paprstka -26, 4. Hula (oba Expres CZ-Tufo) -36,5, 5. Konwa (Pol.) -48, 6. Ulík (SR) -1:01.
Průběžné pořadí (po 3 ze 6 závodů): 1. Boroš 149, 2. Paprstka 141, 3. Konwa 139.
Ženy: 1. Zemanová (Brilon) 50:29, 2. Czeczinkarová (Liv Mistral) stejný čas, 3. Terpstraová (Niz.) -32, 4. Havlíková (Lawi junior) -35, 5. Bedrníková (Expres CZ-Tufo) -37, 6. Štěpánová (Maloja Pushbikers) -50.
Průběžné pořadí (po 3 ze 6 závodů): 1. Zemanová 147, 2. Havlíková 144, 3. Bedrníková 144.
Křišťálový pohár, proutěné překážky
3400 m, čtyřletí a starší koně, dotace 200.000 Kč
1. Roncal (ž. Faltejsek, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Aztek, 3. Nel. Čas: 4:05,32. Výrok: boj 3/4 - 3 1/2 - daleko.
Zlatá spona tříletých, proutěné překážky
3200 m, tříletí koně, dotace 150.000 Kč
1. Giannina (ž. Kratochvíl, tr. Vocásková, stáj Statek Blata), 2. Kmotr, 3. Ironika. Čas: 4:00,46. Výrok: jistě 2 1/2 - 6 - daleko.
Další dostihy:
I. Ararat (am. Novák) - Viviann - Blondie,
II. Pace Man (ž. Šafář) - Sea The Night - Spencer,
III. Corston (ž. Musialová) - Manolla - Vingar,
IV. Raging Storm (ž. Janáčková Koplíková) - Imsexyandiknowit - Kenshibu,
VII. Black Bard (am. Tett) - Svenson - Anhor.
Muži - řecko-římský styl:
Do 60 kg: 1. Ciobanu (Mold.), 2. Šaršenbekov (Kyrg.), 3. Mammadov (Ázer.) a Marjanjan (Rus.).
Do 97 kg: 1. Saravi (Írán), 2. Szöke (Maď.), 3. Sargsian (Rus.) a Hancock (USA), ...21. Omarov (ČR).
Do 130 kg: 1. Júsofíahmadčálí (Írán), 2. Gedechauri (Rus.), 3. Kajaia (Gruz.) a Marvik (Nor.), ...21. David (ČR).
Joudrs Praha - Arrows Ostrava 10:2 v páté směně, konečný stav série 3:0.
Joudrs obhájily a získaly celkově 8. titul