Muži: 1. Tola (Et.) 2:03:38, B. Koech (Keňa) 2:04:07, 3. Gebresilase (Et.) 2:04:07.
Ženy: 1. Tanuiová 2:17:57, 2. Chepkemoiová (obě Keňa) 2:20:18, 3. Hailuová (Et.) 2:20:19.
Muži: 1. Tola (Et.) 2:03:38, B. Koech (Keňa) 2:04:07, 3. Gebresilase (Et.) 2:04:07.
Ženy: 1. Tanuiová 2:17:57, 2. Chepkemoiová (obě Keňa) 2:20:18, 3. Hailuová (Et.) 2:20:19.
Muži: 1. Úradník (SR) 2:37:32, 2. Hlaváč (TEPO Kladno) 2:45:25, ...4. L. Gdula (Hvězda Pardubice) 2:53:16, 6. Morávek (Smola Praha) 2:54:30.
Ženy: 1. Ďurdiaková (USK Praha) 2:51:50, ...5. Zikmundová 3:25:08, Martínková (obě AC Turnov) nedokončila.
Muži: 1. E. Rotich (Keňa) 2:04:21, 2. Kiros (Et.) 2:04:41, 3. Kipsambu (Keňa) 2:04:44.
Ženy: 1. Memuyeová 2:26:11, 3. Dinkesaová 2:26:14, 3. Jimmaová (všechny Et.) 2:26:21.
Finále:
Británie (Bewley, Lambert, Brennan) - Polsko (Zmarzlik, Janowski, Miškowiak) 5:4
Další pořadí: 3. Dánsko, 4. Austrálie, 5. Francie, 6. Lotyšsko, 7. Švédsko.
3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 24:38,021, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) -4,260, 3. Albacete (Šp./MAN) -5,274, ...6. Lacko -19,501, 12. Kolocová (oba ČR/Buggyra) -45,262.
4. jízda: 1. Lenz 20:36,018, 2. Reimert (Něm./Iveco) -11,734, 3. Halmová (Něm./Iveco) -13,250, ...7. Lacko -17,696, 12. Kolocová -30,548.
Konečné pořadí ME: 1. Kiss 276, 2. Lenz 227, 3. Lacko 203, ...16. Kolocová 2.
Týmy: 1. Titan Team 469, 2. Die Bullen von Iveco 323, 3. Buggyra Racing 316.
Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 16:20,713, 2. Redding (Brit./Ducati) -0,046, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -3,419.
Druhý závod: 1. Redding 34:26,120, 2. Rea -2,428, 3. Razgatlioglu -3,834.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 13 závodů): 1. Razgatlioglu 531, 2. Rea 501, 3. Redding 465.
1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:34:11,8, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -24,1, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -35,3, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -42,1, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1:31,8, 6. Greensmith, Patterson (Brit./Ford Fiesta) -4:17,3, ...13. Cais, Žáková (ČR/Ford Fiesta) -10:45,5, Stříteský, Hovorka (ČR/Škoda Fabia) nedokončili.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 12 závodů): 1. Ogier 204 b., 2. Evans 187, 3. Neuville 159, 4. Rovanperä 140, 5. Tänak (Est./Hyundai) 128, 6. Breen (Ir./Hyundai i20) 76.
Pořadí týmů: 1. Toyota 474, 2. Hyundai 427, 3. M-Sport Ford 187, 4. Hyundai 2C 52.
MXGP:
1. jízda: 1. Febvre (Fr./Kawasaki) 35:26,873, 2. Prado (Šp./KTM) -1,741, 3. Herlings (Niz./KTM) -2,805.
2. jízda: 1. Herlings 35:16,305, 2. Gajser (Slovin./Honda) -4,281, 3. Prado -11,717.
GP celkově: 1. Herlings 45, 2. Prado 42, 3. Gajser 40.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Herlings 505, 2. Febvre 493, 3. Gajser 490.
MX2:
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 35:43,418, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -6,972, 3. Guadagnini (It./KTM) -13,906, ...22. Polák (ČR/Yamaha) -1:51,401.
2. jízda: 1. Renaux 33:49,892, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -0,346, 3. Vialle -20,110, ...20. Polák -1:37,739.
GP celkově: 1. Renaux 47, 2. Vialle 45, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) 36, ...22. Polák 1.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Renaux 535, 2. Geerts 427, 3. Guadagnini 426, ...21. Polák 54, 26. Terešák 18, 34. Wagenknecht (oba ČR/KTM) 7.
Muži: 1. Iserbyt (Belg.) 59:10, 2. Van der Haar (Niz.) -11, 3. Vanthourenhout -31, 4. Aerts -42, 5. Hermans -53, 6. Adams (všichni Belg.) -1:01.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 16 závodů): 1. Iserbyt 110, 2. Hermans 86, 3. Vanthourenhout 64.
Ženy: 1. Vosová 53:46, 2. Betsemaová (obě Niz.) -10, 3. Vasová (Maď.) -36, 4. Brandová -1:08, 5. Pieterseová, 6. Worstová (všechny Niz.) obě -1:11, ...24. Nash (ČR) -4:32.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 16 závodů): 1. Vosová 102, 2. Brandová 92, 3. Betsemaová 85, ...19. Nash 24.
(par 71):
1. Fitzpatrick (Angl.) 278 (71+68+70+69), 2. Söderberg (Švéd.) 281 (70+69+72+70) a Lee (Austr.) 281 (73+71+67+70), 4. Canter 282 (74+65+67+76), Morrison 282 (72+73+69+68), Rock (všichni Angl.) 282 (72+68+73+69), Fox (Austr.) 282 (70+69+74+69), Zanotti (Parag.) 282 (73+70+70+69), Björk (Švéd.) 282 (72+71+70+69) a Lipsky (USA) 282 (71+75+64+72)