Sandersová - Hatouková 6:3, 6:3
Tomljanovicová - Sasnovičová 4:6, 6:2, 6:3
Gadecká, Perezová - Morozovová, Sasnovičová 4:6, 4:6
tenisPřidat do mých lig
plaváníPřidat do mých lig
Finále
Muži
50 m v. zp.: 1. Szabó (Maď.) 20,72, 2. Zazzeri (It.) 20,84, 3. Juraszek (Pol.) a Morozov (Rus.) oba 20,95.
1500 m v. zp.: 1. Wellbrock (Něm.) 14:09,88, 2. Paltrinieri (It.) 14:13,07, 3. Schwarz (Něm.) 14:26,24.
100 m prsa: 1. Martinenghi (It.) 55,63, 2. Šymanovič (Běl.) 55,77, 3. Kamminga (Niz.) 55,79, ...v semifinále 11. Zábojník 57,73 - český rekord, v rozplavbách 25. Netrh (oba ČR) 58,70.
Ženy
200 m znak: 1. Toussaintová (Niz.) 2:01,26, 2. Panzieraová (It.) 2:02,05, 3. Grabowská (Rak.) 2:04,74, ...v rozplavbách 20. Kubová (ČR) 2:11,14.
200 m mot.: 1. Čimrovová 2:04,97, 2. Bachová (Dán.) 2:05,02, 3. Bianchiová (It.) 2:05,43.
100 m pol. záv.: 1. Tchorzová (Pol.) 57,82, 2. Kameněvová (Rus.) 57,83, 3. Sjöströmová (Švéd.) 58,05.
4x50 m pol. záv: 1. Rusko (Kameněvová, Godunová, Surkovová, Klepikovová) 1:44,19, 2. Švédsko 1:44,32, 3. Itálie 1:44,46.
Semifinále s českou účastí
Muži
100 m znak: 1. Kolesnikov (Rus.) 49,15, ...9. Franta (ČR) 50,84.
200 m mot.: 1. Milák (Maď.) 1:51,33, ...6. Luňák 1:53,52 - český rekord, 8. Gemov (oba ČR) 1:53,60.
Ženy
100 m v. zp.: 1. Sjöströmová 52,21, ...4. Seemanová (ČR) 52,46.
50 znak: 1. Pigreeová (Fr.) 26,05, ...9. Kubová (ČR) 26,60.
200 m prsa: 1. Čikunovová (Rus.) 2:18,08, ...3. Horská (ČR) 2:20,04.
stolní tenisPřidat do mých lig
Skupina D v Linci:
KTS Tarnobrzeg (Pol.) - Moravský Krumlov 3:0
Ying Han - Šedová 3:0 (3, 3, 3)
Xiaoxin Yang - Bálintová 3:0 (7, 3, 8)
Yu Fu - Růžičková 3:1 (5, 4, -6, 6)
Saint-Denis US 93 (Fr.) - Moravský Krumlov 3:1
Pavadeová - Růžičková 3:0 (5, 2, 4)
Lutzová - Bálintová 2:3 (-2, -10, 9, 9, -4)
Mostafaviová - Šedová 3:0 (6, 4, 1)
Pavadeová - Bálintová 3:2 (10, -14, 6, -9, 5).
Linec - Moravský Krumlov 3:1
Polcanová - Bálintová 2:3 (-10, 8, -11, 8, -4)
Sawettabutová - Růžičková 3:0 (8, 3, 2)
Liu Jia - Šedová 3:0 (5, 9, 3)
Liu Jia - Bálintová 3:1 (-6, 6, 11, 13)
Konečné pořadí: 1. Tarnobrzeg 3 zápasy/3 výhry, 2. Linec 3/2, 3. Saint-Denis 3/1, 4. Moravský Krumlov 3/0.
První dva týmy postoupily do čtvrtfinále.