Muži: 1. Tura (Et.) 2:06:13, 2. Rupp (USA) 2:06:35, 3. Kiptanui (Keňa) 2:06:51.
Ženy: 1. Chepngetichová (Keňa) 2:22:31, 2. Batesová 2:24:20, 3. Hallová (obě USA) 2:27:19.
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Polášek (Nové Město na Moravě) 267,1 b (100+96 m) 2. Kožíšek (LSK Lomnice n.P.) 256,6 (97,5+94,5), 3. Vytrval (Dukla Liberec) 242,5 (98+100).
Ženy: 1. Ulrichová (Dukla Frenštát p.R.) 230 (87,5+90) 2. Jenčová (JKL Desná) 191,1 (89+75), 3. A. Indráčková (Dukla Liberec) 138,1 (74+66,5).
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži:
Finále: Mol, Sörum (3-Nor.) - Perušič, Schweiner (5-ČR) 2:0 (20, 21)
o 3. místo: Van de Velde, Varenhorst (8-Niz.) - Lupo, Nicolai (1-It.) 2:0 (21, 17).
Ženy:
Finále: Borgerová, Sudeová (Něm.) - Pavanová, Humanaová-Paredesová (6-Kan.) 2:0 (13, 21)
o 3. místo: Klinemanová, Rossová (10-USA) - Cholominová, Makroguzovová (4-Rus.) 2:0 (8, 17).
motorismusPřidat do mých lig
1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:31:04,103, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -14,584, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -33,471, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -37,814, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -41,812, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -44,292, 7. Norris (Brit./McLaren) -47,213, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -51,526, 9. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:32,018, 10. Ocon (Fr./Alpine) -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Bottas.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 22 závodů): 1. Verstappen 262,5 b., 2. Hamilton 256,5, 3. Bottas 177, 4. Norris 145, 5. Pérez 135, 6. Sainz 116,5, 7. Leclerc 116, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 95, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 74, 10. Alonso (Šp./Alpine) 58.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 433,5, 2. Red Bull 397,5, 3. McLaren 240, 4. Ferrari 232,5, 5. Alpine 104, 6. Alpha Tauri 92, 7. Aston Martin 61, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 7.
2. jízda: 1. E. Bax, Musset (Niz., Fr./WSP Zabel), 2. Hermans, Jenssen (Niz., Belg./WSP Husqvarna), 3. Veldman, Čermák (Niz., ČR/CPD Mega), ...7. Černý, Chopin (ČR, Fr./WSP Jawa), 10. J. Boukal, P. Boukal (ČR/WSP Zabel), 16. Peter, Zatloukal (Něm., ČR/WSP Zabel), 17. Polívka, Rota (ČR/VMC-Zabel), 18. Žižlavský, Hanulík (ČR/WSP Mega), 19. L. Peč, V. Peč (ČR/WSP KTM).
3. jízda: 1. Veldman, Čermák, 2. E. Bax, Musset, 3. Vanluchene, R. Bax (Belg., Niz./VMC-Zabel), ...7. Černý, Chopin, 15. J. Boukal, P. Boukal, 18. Peter, Zatloukal, 20. L. Peč, V. Peč.
Celkově: 1. E. Bax, Musset 72, 2. Veldman, Čermák 63, 3. Vanluchene, R. Bax 58, ...8. Černý, Chopin 23, 13. J. Boukal, P. Boukal 15, 19. Polívka, Rota 6.
Průběžné pořadí MS: 1. Veldman, Čermák,196, 2. Vanluchene, R. Bax 195, 3. E. Bax, Musset 192, ...8. Černý, Chopin 95, 10. J. Boukal, P. Boukal 74, 27. Polívka, Rota 14.
MXGP:
1. jízda: 1. Febvre (Fr./Kawasaki) 34:21,708, 2. Herlings (Niz./KTM) -0,755, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -36,854.
2. jízda: 1. Herlings 34:32,068, 2. Febvre -5,305, 3. Gajser (Slovin./Honda) -21,165.
GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Febvre 47, 3. Gajser 35.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 18 závodů): 1. Herlings 460, 2. Febvre 454, 3. Gajser 450.
MX2:
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 34:55,130, 2. Guadagnini (It./KTM) -4,885, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) -7,369, ...20. Polák (ČR/Yamaha) -1:20,535.
2. jízda: 1. Vialle 35:06.498, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -2,020, 3. Guadagnini -3,925, ...17. Polák -1:16,711.
GP celkově: 1. Vialle 50, 2. Guadagnini 42, 3. Renaux 40, ...21. Polák 5.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 18 závodů): 1. Renaux 488, 2. Geerts 397, 3. Guadagnini 393, ...21. Polák 53, 26. Terešák 18, 34. Wagenknecht (oba ČR/KTM) 7.
cyklistikaPřidat do mých lig
Ženy: 1. Vosová 48:28, 2. Brandová -2, 3. Betsemaová (všechny Niz.) -3, 4. Neffová (Švýc.) -19, 5. Worstová (Niz.) -26, 6. Vasová (Maď.) -32, ...20. Nash (ČR) -2:29.
Muži: 1. Iserbyt 1:09:37, 2. Vanthourenhout -30, 3. Hermans (všichni Belg.) -43, 4. Van der Haar (Niz.) -1:05, 5. Vandeputte -1:38, 6. Toon Aerts (oba Belg.) -1:39.
futsalPřidat do mých lig
1. Cabrera-Bello 265 (67+65+64+69) v rozstřelu na 1. dodatečné jamce, 2. Arnaus (oba Šp.) 265 (67+64+67+67), 3. Forrest (Skot.) 267 (65+67+70+65), Šarma (Indie) 267 (67+64+70+66) a Guerrier (Fr.) 267 (66+66+66+69), 6. Nienaber (JAR) 268 (71+65+68+64), Besseling (Niz.) 268 (64+65+72+67) a Senior (Angl.) 268 (67+67+65+69), ...131. Brixi (ČR) 152 (74+78) - neprošel cutem.
1. Ko Čin-jong (Korea) 266 (63+68+69+66), 2. Massonová (Něm.) 270 (69+68+69+64), 3. Szokolová (USA) 273 (68+71+65+69), 4. I Čong-un (Korea) 274 (70+68+69+67) a Sasová (Filip.) 274 (67+70+67+70), 6. Lópezová (Mex.) 275 (73+68+69+65), Kim A-lim (Korea) 275 (68+71+69+67), J. Kordová 275 (69+69+69+68), Weaverová (obě USA) 275 (68+67+69+71) a Rju So-jon (Korea) 275 (67+66+71+71).
dostihyPřidat do mých lig
Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
6900 m, šestiletí a starší koně, dotace 3,000.000 Kč
1. Talent (žokej Složil, trenérka Kabelková, stáj DS Kabelkovi), 2. Evžen (ž. Myška), 3. Mr Spex (ž. Kratochvíl), 4. No Time To Lose (ž. Velek), 5. Hegnus (ž. Matuský), 6. Star (ž. Brečka). Výrok: boj 1 - 5 - 5 - 3/4 - 11.
Další dostihy:
I. Foudre d’Allier (ž. Kratochvíl) - Arlington - Dusigrosz
II. Ztracenka (ž. Myška) - Nikeandnemesis - Alegoria
III. Gatsby (ž. Faltejsek) - Giorgione - Čáryjape
IV. Kornelia (Kocman) - Sexy Lord - Leo Fantastico
V. Chelmsford (ž. Bartoš) - Dajuka - Chicname de Cotte
VI. Aeneas (ž. Bartoš) - Zataro - Del Rey
VII. Chrystal Cross (ž. Myška) - Lad In - Usockem
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži - řecko-římský styl:
Do 63 kg: 1. Dalchání (Írán), 2. Abuladze (Gruz.), 3. Temirov (Ukr.) a Šimizu (Jap.).
Do 67 kg: 1. Geraí (Írán), 2. Abdullajev (Rus.), 3. Kebispajev (Kaz.) a Zoidze (Gruz.)
Do 87 kg: 1. Datunašvili (Srb.), 2. Maskevič (Běl.), 3. Kulynycz (Pol.) a Gobadze (Gruz.).