tenisPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Kobajaši (Jap.) 283,8 b. (138+140 m), 2. Granerud 259,7 (129+140), 3. Forfang (oba Nor.) 254,0 (134,5+135), ...26. Polášek (ČR) 213,9 (132,5+115,5).
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Granerud 380, 2. Kubacki (Pol.) 242, 3. Hörl (Rak.) 225, ...23. Polášek 89, 42. Kožíšek (ČR) 43.
Ženy: 1. Kramerová (Rak.) 255,7 b. (128+141,5 m), 2. Bogatajová (Slovin.) 237,9 (132+130,5), 3. Takanašiová (Jap.) 235,5 (131+128), ...15. Ulrichová 182,4 (118,5+116), 31. Indráčková (obě ČR) 73,4 (106).
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Bogatajová 600 b., 2. Takanašiová 320, 3. Kramerová 272, ...20. Ulrichová 76, 37. Indráčková 35.
basketbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. etapa: 1. Kopecký, Hloušek 36:00,5, 2. Mareš, Bucha (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -13,4, 3. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -16,4, 4. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -28,2, 5. Černý, Černohorský -29,1, 6. Odložilík, Tureček (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -59,1.
1. Šwidnicki (Pol.), 2. Woentin (Švéd.), 3. Chlupáč, ...5. Klíma, 11. Šilhán, 18. Jeníček (všichni ČR).
Moto3: 1. Masiá (Šp./KTM) 2:15,986, 2. Foggia (It./Honda) -0,193, 3. Alcoba (Šp./Honda) -0,196, ...7. Salač (ČR/KTM) -0,459.
Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 2:08,979, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,320, 3. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,478.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 2:02,781, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,348, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,428.
1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 1:57:46,7, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -9,1, 3. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -19,5, 4. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -48,3, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:23,7, 6. Greensmith, Patterson (Brit., Ir./Ford Fiesta) -4:16,9, ...18. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta R5) -17:13,9, 22. Vlček, Jugasová (ČR/Hyundai i20 R5) -27:36,5.
1. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 24:01,515, 2. Lenz (Něm./MAN) -6,954, 3. J. Hahn (Něm./Iveco) -10,593, ...5. Lacko -15,706, Kolocová (oba ČR/Buggyra) nedokončila.
2. jízda: 1. Kursim (Něm./Iveco) 24:21,865, 2. Halmová (Něm./Iveco) -3,292, 3. Albacete (Šp./MAN) -3,722, ...5. Lacko -5,012, 14. Kolocová -36,333.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 202, 2. Lenz 169, 3. Lacko 160.
První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 34:01,250, 2. Redding (Brit./Ducati) -0,691, 3. Baz (Fr./Ducati) -10,628.
Průběžné pořadí MS: 1. Razgatlioglu 474, 2. Rea (Brit./Kawasaki) 429, 3. Redding 396.
Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Sajfutdinov (Rus.), 3. Janowski (Pol.), 4. Laguta (Rus.).
Konečné pořadí MS (po 11 závodech): 1. Laguta 192 b., 2. Zmarzlik 189, 3. Sajfutdinov 149, 4. Lindgren (Švéd.) 129, 5. Janowski 129, 6. Woffinden (Brit.) 122, ...20. Kvěch (ČR) 7.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži (115 km): 1. Seewald (Něm.) 6:02:03, 2. Arias (Kol.) -2:24, 3. Dias (Portug.) -5:30, ...12. Stošek -16:06, 48. Strož -1:04:14, Rauchfuss, Adel, Hynek, Ulman (všichni ČR) všichni nedokončili.
Ženy (80 km): 1. Mitterwallnerová (Rak.) 4:48:54, 2. Wloszczowská (Pol.) -1:13, 3. Fischerová (Šp.) -7:37, ...14. Czeczinkarová -28:29, 34. Flašarová (obě ČR) -1:09:13.
Muži: 1. Konwa (Pol.) 56:45, 2. Boroš (ČEZ Tábor) -14, 3. Paprstka (Expres CZ-Tufo) -48, 4. Stránský (Brilon) -1:07, 5. Vaníček (ČEZ Tábor) -1:18, 6. Hula (Expres CZ-Tufo) -1:23.
Ženy: 1. Zemanová (Brilon) 50:56, 2. Bedrníková (Expres CZ-Tufo) -18, 3. Verdonschotová (Belg.) -2:14, 4. Havlíková (Lawi junior) -2:30, 5. Heiglová (Rak.) -2:52, 6. Štěpánová (Maloja Pushbikers) -3:03.
1. Zahálka 64 b., 2. J. Bárta 38, 3. A. Ťoupalík (všichni Elkov Kasper) 35, 4. Štoček 28, 5. T. Bárta (oba Topforex-ATT Investments) 17, 6. Neuman (Elkov Kasper) 5.
Konečné pořadí (po 7 závodech): 1. Zahálka 188, 2. Kukrle (Elkov Kasper) 156, 3. Turek (Felbermayr Simplon Wels) 155, 4. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 138, 5. Neuman 128, 6. Camrda (Topforex-Att Investments) 113.
195,3 km: 1. Roglič (Slovin.) 4:54:26, 2. Almeida (Portug.) -3, 3. Woods (Kan.) -5, 4. A. Yates (Brit.) -10, 5. Evenepoel (Belg.) -28, 6. Martin (Ir.) -1:23, ...Kreuziger, Bouček, K. Vacek (všichni ČR) všichni nedokončili.
ragbyPřidat do mých lig
softbalPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Rusko - Švédsko 3:0
Německo - Dánsko 3:0
Ženy
Německo - Portugalsko 3:1
Rumunsko - Francie 3:0