hokejPřidat do mých lig
Finále:
Kanada - USA 2:3 v prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
O 3. místo:
Česko - Korea 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
tenisPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Ženy:
Finále:
Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) - Sweatová, Walshová Jenningsová (5-USA) 2:1 (-24, 20, 12)
O 3. místo:
Borgerová, Sudeová (2-Něm.) - Soriaová, Carrová (26-Šp.) 2:0 (21, 19)
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Dalla Porta (It./Honda) 1:46,011, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,004, 3. Vietti (It./KTM) -0,184, ...12. Kornfeil -0,895, 28. Salač (oba ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace
Moto2: 1. Navarro (Šp./Speed Up) 1:41,182, 2. Á. Márquez (Šp./Kalex) -0,091, 3. Fernández (Šp./Kalex) -0,141.
MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:36,880, 2. Morbidelli (It./Yamaha) -0,082, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,090, ...21. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace.
1. Švédsko (Lindgren, Ljung, Hjemland) 25, 2. Polsko (Dudek, Zmarzlik, Smektala) 24, 3. Německo (Huckenbeck, Smolinski, Härtel) 20, 4. Česko (Milík, Krčmář, Kvěch) 19, 5. Slovinsko 19, 6. Ukrajina 10, 7. Itálie 9.
cyklistikaPřidat do mých lig
4. etapa: Lichnov - Lichnov (100 km):
1. Bastianelliová (It.) 2:48:44, 2. Van de Veldeová stejný čas, 3. Van den Steenová (obě Belg.), 4. Gafinovicová (Izr.), 5. Andersenová (Dán.), 6. Novolodská (Rus.) všechny -1:14, ...18. Bajgerová -1:30, 31. Machačová -4:01, 45. Van Neck (všechny ČR) -12:15.
Průběžné pořadí: 1. Bastianelliová 7:29:27, 2. Van de Veldeová -34, 3. Novolodská -1:14, 4. Neylanová (Austr.) -1:42, 5. Plichtová (Pol.) -1:52, 6. Gafinovicová -1:55, ...23. Bajgerová -4:09, 29. Machačová -5:31, 45. Van Neck -14:54.
4. etapa (107,6 km):
1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 2:42:21, 2. Costa (Portug./SAE Team Emirates), 3. Thomas (Brit./Ineos), 4. Woods (Kan./EF Education First), 5. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ), 6. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 7. Hirt (ČR/Astana) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Roglič 15:05:13, 2. Costa -12, 3. Gaudu -16, 4. Thomas -26, 5. Grossschartner -29, 6. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -37, ...53. Hirt -14:50.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Přindiš 74,19 (0 trest. sekund), 2. Prskavec -1,37 (0), 3. Tunka (všichni USK Praha) -1,77 (0).
C1: 1. Rohan 81,91 (0), 2. Gebas (oba USK Praha) -0,59 (2), 3. Rak (Dukla Brandýs n/L) -1,55 (2).
Ženy:
K1: 1. Vojtová 83,94 (0), 2. A. Hilgertová -1,09 (2), 3. Kudějová (všechny USK Praha) -1,71 (0).
C1: 1. Fišerová 90,09 (0), 2. M. Satková -4,63 (0), 3. Matulková (všechny Dukla Brandýs n/L) -6,42 (0).
C2 mix: 1. Jáně, Fišerová 99,35 (2), 2. Heger, Galušková -17,70 (6), 3. Matulková, Mruzek -22,11 (8).
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži - finále: 1. Zillekens (Něm.) 1492, 2. Prades (Fr.) 1489, 3. Aldžandj (Eg.) 1483, ...6. Kuf 1459, 34. Vlach (oba ČR) 1329.