atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Dazza (Mar.) 2:05:58, 2. Wolde 2:06:18, 3. Bantie (oba Et.) 2:06:23, 4. Kipruto 2:06:46, 5. Yego (oba Keňa) 2:07:30, 6. Daoud (Šp.) 2:08:14, ...14. (1. v MČR) Pavlišta (Slovan Liberec) 2:16:30, 17. (2.) Homoláč (Univerzita Brno) 2:21:23, 18. (3.) Pechek (Maratonstav Úpice) 2:22:21.
Ženy: 1. Salpeterová (Izr.) 2:19:46, 2. Esheteová (Bahrajn) 2:22:39, 3. Yalewová (Et.) 2:24:34, 4. Taylorová (USA) 2:26:27, 5. Cheruiyotová 2:27:16, 6. Jepkurgatová (obě Keňa) 2:29:10, ...14. (1.) Pastorová (MK Seitl Ostrava) 2:42:22, 15. (2.) Ďurdiaková (Olymp Brno) 2:47:16, 16. (3.) Jíšová (USK Praha) 2:48:09.
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Antonelli (It./Honda) 39:30,327, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,242, 3. Vietti (It./KTM) -0,305, 4. Canet -0,472, 5. Arenas (oba Šp./KTM) -0,563, 6. Toba (Jap./Honda) -1,133, 7. Kornfeil -1,187, ...Salač (oba ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 19 závodů): 1. Canet 58, 2. Antonelli 57, 3. Masiá (Šp./KTM) 45, 4. Toba 41, 5. Dalla Porta (It./Honda) 40, 6. Vietti 36, ...16. Kornfeil 15.
Moto2: 1. Baldassarri (It./Kalex) 25:33,841, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,359, 3. Fernández (Šp./Kalex) -1,091, 4. Lüthi (Švýc./Kalex) -2,428, 5. B. Binder (JAR/KTM) -3,767, 6. Vierge (Šp./Kalex) -4,955.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 19 závodů): 1. Baldassarri 75, 2. Lüthi 58, 3. Schrötter (Něm./Kalex) 48, 4. Navarro 44, 5. Gardner (Austr./Kalex) 38, 6. Á. Márquez (Šp./Kalex) 36.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 41:08,685, 2. Rins (Šp./Suzuki) -1,654, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -2,443, 4. Dovizioso -2,804, 5. Petrucci (oba It./Ducati) -4,748, 6. Rossi (It./Yamaha) -7,547, ...16. Abraham (ČR/Ducati) -36,858.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 19 závodů): 1. M. Márquez 70, 2. Rins 69, 3. Dovizioso 67, 4. Rossi 61, 5. Petrucci 41, 6. M. Viňales 30.
MX1:
1. jízda: 1. Szvoboda (Maď./KTM) 36:10,780, 2. Kovář -4,960, 3. Neugebauer (oba KTM) -16,030.
2. jízda: 1. Neurater (Rak./KTM) 35:00,274, 2. Szvoboda -1,448, 3. Kovář -4,472.
Celkově: 1. Szvoboda 47, 2. Kovář 42, 3. Neurater 37.
Průběžné pořadí (po 2 ze 7 závodů): 1. Szvoboda 92, 2. Neurater 77, 3. Neugebauer 77.
MX2:
1. jízda: 1. Šikyňa (SR/KTM) 29:44,610, 2. Terešák (KTM) -10,580, 3. Jošt (SR/KTM) -13,680.
2. jízda: 1. Šikyňa 30:25,140, 2. Polák (KTM) -16,830, 3. Jošt -21,650.
Celkově: 1. Šikyňa 50, 2. Polák 40, 3. Jošt 40.
Průběžné pořadí (po 2 ze 7 závodů): 1. Jošt 80, 2. Terešák 65, 3. Krč (KTM) 63.
cyklistikaPřidat do mých lig
5. etapa: okruhy v Orlové (102 km):
1. Krögerová (Něm.) 2:45:28, 2. Bastianelliová (It.) stejný čas, 3. Wielová (Fr.), 4. Van de Veldeová (Belg.) obě -3:38, 5. Gafinovicová (Izr.), 6. Robbová (Něm.), ...22. Van Neck, 29. Neumanová všechny -3:39, 44. Bajgerová (všechny ČR) -3:50.
Konečné pořadí: 1. Bastianelliová 10:14:43, 2. Van de Veldeová -4:24, 3. Novolodská (Rus.) -5:05, 4. Plichtová (Pol.) -5:43, 5. Neylanová (Austr.) -5:44, 6. Gafinovicová -5:46, ...21. Bajgerová -8:11, 38. Van Neck -18:45, 43. Neumanová -21:02.
5. etapa (časovka jednotlivců na 16,9 km):
1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 19:58, 2. Campenaerts (Belg./Lotto Soudal) -13, 3. Ganna (It./Ineos) -15, 4. Bevin (CCC Team), 5. Martin (Něm./Jumbo-Visma) oba -16, 6. Küng (Groupama-FDJ) -22, ...Hirt (ČR/Astana) nestartoval.
Konečné pořadí: 1. Roglič 15:25:11, 2. Costa (Portug./SAE-Team Emirates) -49, 3. Thomas (Brit./Ineos) -1:12, 4. Grossschartner (Rak./Bora-Hansgrohe) -1:13, 5. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -1:17, 6. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:33.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Přindiš 88,68 (0 trest. sekund), 2. Prskavec -0,04 (2), 3. Hradilek (všichni USK Praha) -2,48 (2).
C1: 1. Gebas (USK Praha) 98,29 (0), 2. V. Heger (Dukla Brandýs n/L) -2,89 (0), 3. Rohan (USK Praha) -3,07 (2).
Ženy:
K1: 1. Vojtová (USK Praha) 103,63 (0), 2. Valíková (Dukla Brandýs n/L) -1,84 (2), 3. A. Hilgertová (USK Praha) -3,44 (2).
C1: 1. Fišerová (USK Praha) 111,28 (0), 2. G. Satková (KK Brno) -4,19 (4), 3. Říhová (USK Praha) -5,94 (0)
C2 mix: 1. J. Jáně, Fišerová 128,04 (6), 2. V. Heger, A. Galušková -12,46 (8), 3. Matulková, Mrůzek -23,35 (12).
futsalPřidat do mých lig
Par 72: 1. Korhonen (Fin.) 268 (68+69+65+66) v play off na 1. dodatečné jamce, 2. Hébert (Fr.) 268 (67+68+64+69), 3. Campillo (Šp.) 269 (65+69+68+67), 4. Li Chao-Tchung 272 (67+73+66+66), 5. A-šun Wu (oba Čína) 273 (66+65+72+70), Langasque 273 (67+69+70+67), Lorenzo-Vera (oba Fr.) 273 (67+71+71+64), Lipsky (USA) 273 (65+72+70+66) a Smith (Angl.) 273 (67+70+69+67).
dostihyPřidat do mých lig
Jarní cena klisen, rovinový dostih (1600 m, tříleté klisny): 1. Gold Memory (Hrouda, tr. Vocásková, stáj DS Gaudium), 2. Astoria, 3. Pray For Paris. Čas: 1:38,59. Výrok: jistě 2 1/4 - 3/4 - nos.
Memoriál Vlastimila Smolíka, rovinový dostih (2400 m, čtyřletí a starší koně): 1.Orpheus (ž. Rája, tr. Záhorová, stáj Ekofarma Rybár), 2. Be Master, 3. Saul. Čas: 2:34,36. Výrok: boj hlava - hlava - 2.
Další dostihy:
I. Green Way (am. Grbavčicová) - Big Bobby - Popocatepetl
II. Never Now (žk. Míčová) - Pan Darcy - Gilienne
III. La Paix (ž. Havelková) - Montjeu Third - Galis
VI. Korfu (ž. Faltejsek) - Angostura - Taras
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži
Bouldering: 1. Narasaki, 2. Harada (oba Jap.), 3. Schubert (Rak.), ...14. Ondra (ČR).
Rychlost: 1. Timofejev (Rus.) 5,597, 2. Mawem (Fr.) 5,810, 3. Fossali (It), ...7. Kříž (ČR).
Ženy
Bouldering: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. Nogučiová, 3. Moriová (obě Jap.).
Rychlost: 1. Rudziňská (Pol.) 7,313, 2. Susantiová (Indon.) 7,607, 3. Jaubertová (Fr.).
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Nieschlag 55:51, 2. Lührs (oba Něm.) stejný čas, 3. Sánchez (Šp.) -6, ...17. Linduška -49, 41. Čelůstka (oba ČR) -2:25.
Ženy: 1. Morierová 1:02:18, 2. Dodetová (obě Fr.) -1, 3. Olmová (It.) -12, ...16. Kuříková -1:25, Frintová (obě ČR) nedokončila.
Muži: 1. Gómez 5:05:39, 2. Dapena (oba Šp.) 5:11:21, 3. Kovačič (Slovin.) 5:12:02,... 13. Kočař 5:23:13, 20. Soukup (oba ČR) 5:35:18.
Ženy: 1. Tondeurová (Belg.) 5:48:01, 2. Vaquerová 5:50:06, 3. Nogueová (obě Šp.) 5:51:33, ...14. Kotopulu (ČR) 6:32:07.