volejbalPřidat do mých lig
Muži
Skupina A:
Koekelkoren, Van Walle (16-Belg.) - Mysliveček, Pihera (32-ČR) 2:0 (11, 12)
Skupina C:
Pedlow, Schachter (14-Kan.) - Dumek, Berčík (30-ČR) 2:0 (9, 19)
Ženy
Skupina A:
Betschartová, Hüberliová (16-Švýc.) - Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) 2:1 (13, -18, 11)
Skupina B:
Talita, Taiana Limaová (15-Braz.) - Bonnerová, Maixnerová (31-ČR) 2:0 (13, 13)
Skupina C:
Kubíčková, Kvapilová (30-ČR) - Borgerová, Sudeová (19-Něm.) 2:1 (-14, 19, 11)
Play off - 1. kolo:
Agatha, Duda (5-Braz.) - Kubíčková, Kvapilová 2:0 (15, 15)
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Trénink
Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 1:57,467, 2. Zannoni (It./TM) -0,039, 3. Arbolino (It./Honda) -0,047, ...18. Kornfeil -0,981, 22. Salač (oba ČR/KTM) -1,368.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:46,732, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,046, 3. Petrucci (It./Ducati) -0,131, ...21. Abraham (ČR/Ducati) -1,414.
Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 1:51,986, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,008, 3. Pasini (It./Kalex) -0,187
Po 1. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 1:03:26,7, 2. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -17,3, 3. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -22,8, 4. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -24,2, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -25,8, 6. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -1:15,7, ...10. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia) -3:49,3.
cyklistikaPřidat do mých lig
19. etapa (Treviso - San Martino di Castrozza, 151 km)
1. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) 4:01:31, 2. Vendrame (It./Androni Giocattoli) -10, 3. Antunes (Portug./CCC) -12, 4. Carboni (It./Bardiani-CSF) -24, 5. Serry (Belg./Deceuninck-Quick Step) -32, 6. Bidard (Fr./AG2R La Mondiale) -35, 7. Canola (It./Nippo-Vini Fantini) -1:02, 8. Boaro (It./Astana) -1:37, 9. Senni (It./Bardiani-CSF) -1:53, 10. Le Gac (Fr./Groupama-FDJ) -2:33, ...57. Hirt (ČR/Astana) -14:50, 116. Černý (ČR/CCC) -21:41.
Průběžné pořadí: 1. Carapaz (Ekv./Movistar) 83:52:22, 2. Nibali (It./Bahrajn-Merida) -1:54, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -2:16, 4. Landa (Šp./Movistar) -3:03, 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -5:07, 6. López (Kol./Astana) -5:33, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -6:48, 8. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -7:17, 9. Sivakov (Rus./Ineos) -8:27, 10. Formolo (It./Bora-hansgrohe) -10:06, ...29. Hirt -59:06, 112. Černý -3:52:07.
Sprint
kanoistikaPřidat do mých lig
Hlídky
Muži:
3xK1: 1. ČR (Prskavec, Přindiš, Hradilek) 95,72 (0), 2. Slovinsko -4,19 (2), 3. Německo -4,37 (2).
3xC1: 1. Slovinsko (Savšek, Božič, Berčič) 102,25 (0), 2. Francie -0,16 (0), 3. Rusko -2,36 (0), ...7. ČR (Rak, Rohan, Heger) -9,68 (6).
Ženy:
3xK1: 1. Francie (Lafontová, Bauduová, Prigentová) 114,08 (2), 2. Německo -0,99 (4), 3. Rakousko -6,17 (8), 4. ČR (Kudějová, Vojtová, A. Hilgertová) -7,31 (8).
3xC1: 1. Británie (Franklinová, Woodsová, Ogilvieová) 127,14 (6), 2. Německo -0,29 (2), 3. ČR (Fišerová, Říhová, Havlíčková) -4,05 (0).
triatlonPřidat do mých lig
Ženy: 1. Potterová (Brit.) 1:45:44, 2. Dodetová (Fr.) -58, 3. Michelová (Belg.) -1:11, ...5. Frintová -2:15, 21. Kuříková -4:07, 31. Fairaislová (všechny ČR) -6:02.
Juniorky: 1. Mallozziová (It.) 54:46, ...44. Svobodová -4:13, 49. Švecová (obě ČR) -6:05.
jachtingPřidat do mých lig
1. Verkest, Ludovic (Fr.) 27, 2. Kubový, Roček (ČR) 38, 3. Härdiová, Landerer (Švýc.) 42, 4. Kořan, Kvasnik 50, 5. Parůžek, Košvica (všichni ČR) 56.