fotbalPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
MUŽI
200 m (vítr +1,0 m/s): 1. Brown (Kan.) 20,06, 2. Gulijev (Tur.) 20,40, 3. Richards (Trin.) 20,45.
400 m: 1. Norman 44,53, 2. Benjamin 45,13, 3. Cherry (všichni USA) 46,30.
1500 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 3:35,79, 2. Souleiman (Džib.) 3:37,30, 3. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:37,30.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,85, 2. Holmes (USA) 49,25, 3. Barr (Ir.) 50,28.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 572, 2. Lisek (Pol.) 560, 3. Jamamoto (Jap.) 548.
Dálka: 1. Montler (Švéd.) 822, 2. Echevarría (Kuba) 812, 3. Henderson (USA) 809.
Disk: 1. Stahl (Švéd.) 69,57, 2. Dacres (Jam.) 68,96, 3. Weisshaidinger (Rak.) 66,97.
ŽENY:
200 m (+1,3): 1. Asherová-Smithová (Brit.) 22,18, 2. Thompsonová (Jam.) 22,66, 3. Schippersová (Niz.) 22,78.
800 m: 1. Wilsonová (USA) 2:00,87, 2. Alemiová (Et.) 2:01,26, 3. Jepkosgeiová (Keňa) 2:01,98.
5000 m: 1. Tiropová (Keňa) 14:50,82, 2. Workuová (Et.) 14:51,31, 3. Rengeruková (Keňa) 14:51,34.
100 m př. (+1,3): 1. Harrisonová 12,52, 2. Nelvisová (obě USA) 12,69, 3. Amusanová (Nig.) 12,85.
Výška: Lasickeneová (Rus.) 192, 2. Levčenková (Ukr.) 190, 3. Kinseyová (Švéd.) 190.
Disk: 1. Caballerová 65,10, 2. Pérezová (obě Kuba) 65,09, 3. Čchen Jang (Čína) 64,25.
Další disciplíny:
Muži:
800 m: 1. Tuka (Bos.) 1:46,68.
10.000 m: 1. Kipruto (Keňa) 26:50,16, 2. Gebrhiwet (Et.) 27:01,02, 3. Kifle (Erit.) 27:27,68.
Ženy:
1500 m: 1. Muirová (Brit.) 4:05,37,...10. Mezuliáníková (ČR) 4:14,55.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži:
Skupina A:
Mol, Sörum (1-Nor.) - Mysliveček, Pihera (32-ČR) 2:0 (13, 14)
Skupina C:
Krasilnikov, Stojanovskij (3-Rus.) - Dumek, Berčík (30-ČR) 2:0 (18, 12)
Skupina H:
Perušič, Schweiner (8-ČR) - Allen, Slick (25-USA) 2:1 (17, -19, 11)
Ženy
Skupina A: Luninová, Samodajová (32-Ukr.) - Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) 2:0 (18, 18)
Skupina B:
Bansleyová, Wilkersonová (2-Kan.) - Bonnerová, Maixnerová (31-ČR) 2:0 (10, 13)
Skupina C:
Ana Patrícia, Rebecca (3-Braz.) - Kubíčková, Kvapilová (30-ČR) 2:0 (14, 16)
motorismusPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
18. etapa (Valdaora - Santa Maria di Sala, 222 km)
1. Cima (It./Nippo Vini) 4:56:04, 2. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Consonni (It./SAE Team Emirates), 4. Sénéchal (Fr./Deceuninck-Quick Step), 5. Gibbons (JAR/Dimension Data), 6. Belletti (It./Androni Giocattoli), 7. Cimolai (It./Israel Cycling Academy), 8. Démare (Fr./Groupama-FDJ), 9. Bennett (USA/EF Education First), 10. Maestri (It./Bardiani), ...15. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas, 127. Hirt (ČR/Astana) -4:32.
Průběžné pořadí: 1. Carapaz (Ekv./Movistar) 79:44:22, 2. Nibali (It./Bahrajn-Merida) -1:54, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -2:16, 4. Landa (Šp./Movistar) -3:03, 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -5:07, 6. López (Kol./Astana) -6:17, 7. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -6:48, 8. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -7:13, 9. Sivakov (Rus./Ineos) -8:21, 10. Formolo (It./Bora-hansgrohe) -8:59, ...28. Hirt -50:45, 116. Černý -3:36:55.
baseballPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Smíšená družstva
Vzduchová puška - finále: Moudgilová, Panvar - Čandelaová, Kumar (všichni Indie) 16:2, o 3. místo: Martynovová, Čarheika (Běl.) - Hofmannová, Schmirl (Rak.) 16:14, ...v kvalifikaci 9. Brabcová, Nepejchal, 24. Brázdová, Hrčkulák (všichni ČR).
Vzduchová pistole - finále: Bhakerová, Saurabh (Indie) - Kostěvyčová, Omelčuk (Ukr.) 17:9, o 3. místo: Wang Čchien, Wang Meng-I (Čína) - Krolová, Wojtyna (Pol.) 16:14, ...v kvalifikaci 37. Anna Dědová, Dubový (ČR).
stolní tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra - 1. kolo:
Kiharaová, Nagasakiová (17-Jap.) - Matelová, Balážová (2-ČR/SR) 3:0 (10, 8, 10).