tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Foller (Univerzita Brno) 31:15:90, 2. Sádlo 31:21:07, 3. Krunka (oba Nové Město nad Metují) 31:28:37.
Ženy: 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 33:24:58, 2. Homolková (Nové Město na Moravě) 36:21:26, 3. Vévodová (Břeclav) 37:24:25.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Ženy
Play off - 2. kolo:
Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) - Murakamiová, Išiiová (18-Jap.) 2:1 (17, -15, 8)
Čtvrtfinále:
Hermannová, Nausch Sluková - Talita, Limaová (22-Braz.) 2:0 (20, 13)
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 2:37:23,6, 2. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -45,7, 3. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1:03,2, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -1:06,0, 5. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -1:12,0, 6. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -1:28,3.
1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:40,495, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,059, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,302, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,574, 5. Pérez (Mex./Racing Point) -1,098, 6. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,186, 7. Norris (Brit./McLaren) -1,391, 8. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -1,929, 9. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -2,573, 10. Leclerc (Mon./Ferrari) bez času.
Pozn.: Giovinazzi kvůli nepovolené výměně součástí motoru přijde na startu o 10 míst.
1. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) 1:32:14,0, 2. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) -12,7, 3. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -18,3, 4. Kopáček, Rendlová (Škoda Fabia R5) -53,0, 5. J. Černý, Černohorský (Škoda Fabia R5) -1:05,9, 6. Štajf, Havelková (Volkswagen Polo Gti R5) -1:51,3, 7. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia R5) -2:41,8, 8. Březík, Omelka (Škoda Fabia R5) -2:44,3.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Stošek (Vitalo Future Cycling) 1:20:22, 2. Škarnitzl (MITAS Mercedes Benz Praha Trek) -2:00, 3. Ulman (Česká spořitelna-Accolade) -2:03.
Ženy: 1. Neumanová (Česká spořitelna-Accolade) 1:39:13, 2. Pichlíková (Kross Bikeranch team) -5, 3. Průdková (Ghost Team) -6:29.
baseballPřidat do mých lig
dostihyPřidat do mých lig
Jarní cena, rovinový dostih (2000 m, tříletí koně, dotace 100.000 korun):
1. Angkor Wat (ž. Janáček, tr. Váňa starší, stáj Joly), 2. Chiouboucar, 3. Tularka. Čas: 2:06,72. Výrok: lehce 4 1/2 - 2 1/4 - 2 1/2.
Další dostihy:
I. Noble Fox (ž. Andrésová) - Valentino Dancer - Orphanta
II. Sea the Night (ž. Korečková) - Nachtswaermer - Roderika
III. Rolaliza (ž. Verner) - Thailand - Speed Machine
IV. Nee L’Amour (Florian) - Landaron - Lemesína
VI. Kerabush (ž. Rája) - Cheminée - Santin
ragbyPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Muži
Vzduchová pistole: 1. Verma (Ind.) 242,7, 2. Černousov (Rus.) 240,4, 3. Han Sung-u (Korea), ...v kvalifikaci 38. Dubový, 83. Těhan, 89. Schejbal (všichni ČR).
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Čtyřhra
Finále:
Ma Lung, Wang Čchu-čchin (Čína) - Robles, Ionescu (Šp./Rum.) 4:1 (3, -8, 7, 3, 5)
Semifinále:
Ma Lung, Wang Čchu-čchin - Liang Ťing-kchun, Lin Kao-jüan (Čína) 4:0 (10, 7, 7, 5)
Robles, Ionescu - Apolonia, Monteiro (Portug.) 4:3 (6, -3, -10, 7, 7, -9, 8)
Ženy
Dvouhra
Finále:
Liou Š’-wen - Čchen Meng (obě Čína) 4:2 (-9, 7, 7, -7, 0, 9)’
Semifinále:
Liou Š’-wen - Ting Ning (Čína) 4:2 (-6, -9, 5, 5, 0, 2)
Čchen Meng - Wang Man-jü (Čína) 4:0 (5, 7, 5, 8)
Smíšená čtyřhra
Finále:
Sü Sin, Liou Š’-wen (Čína) - Jošimura, Išikawaová (Jap.) 4:1 (5, 8, -9, 9, 4)