biatlonPřidat do mých lig
Ženy (12,5 km): 1. Wiererová (It.) 37:26,4 (2 trest. okruhy), 2. Jurlovová-Perchtová (Rus.) -4,9 (2), 3. Herrmannová (Něm.) -15,4 (4), 4. Öbergová (Švéd.) -52,7 (3), 5. Eckhoffová (Nor.) -57,7 (4), 6. Dahlmeierová (Něm.) -1:03,4 (4), 7. Röiselandová (Nor.) -1:10,1 (4), 8. Vittozziová (It.) -1:11,2 (4), 9. Perssonová (Švéd.) -1:29,7 (3), 10. Reidová (USA) -1:32,1 (4), ...16. Davidová -1:55,5 (5), 17. Vítková (obě ČR) -2:05,5 (4).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 25 závodů): 1. Wiererová 852, 2. Vittozziová 852, 3. Röiselandová 753, 4. Kuzminová (SR) 724, 5. Mäkäräinenová (Fin.) 614, 6. Öbergová 609, ...19. Davidová 401, 33. Vítková 203, 44. Puskarčíková 138, 78. Charvátová 31, 89. Jislová (všechny ČR) 10.
Muži (15 km):1. Windisch (It.) 40:54,1 (3 trest. okruhy), 2. Guigonnat (Fr.) -22,8 (3), 3. Eberhard (Rak.) -23,3 (4), 4. Loginov (Rus.) -27,4 (5), 5. Fillon-Maillet (Fr.) -33,2 (4), 6. Peiffer (Něm.) -39,6 (4), 7. Eder (Rak.) -43,9 (1), 8. Doll (Něm.) -44,4 (5), 9. T. Bö (Nor.) -47,9 (5), 10. Pidručnyj (Ukr.) -48,2 (3), ...20. Krupčík -1:51,2 (5), 28. Krčmář (oba ČR) -3:03,2 (6).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 26 závodů): 1. J. T. Bö (Nor.) 1110, 2. Loginov 796, 3. Fillon Maillet 761, 4. Desthieux (Fr.) 753, 5. Peiffer 666, 6. Eder 662, ...19. Krčmář 359, 29. Moravec 251, 40. Krupčík 144, 69. Šlesingr (všichni ČR) 28.
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy - 10 km volně: 1. Johaugová (Nor.) 25:23,9, 2. Anderssonová (Švéd.) -18,5, 3. Digginsová (USA) -30,3, 4. Östbergová -30,8, 5. H. Wengová (obě Nor.) -41,4, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -45,4, 7. Von Siebenthalová (Švýc.) -47,5, 8. Bělorukovová (Rus.) -53,8, 9. Dahlqvistová (Švéd.) -54,1, 10. Niskanenová (Fin.) -1:01,0, ...49. P. Nováková (ČR) -3:04,6.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 32 závodů): 1. Östbergová 1424, 2. Něprjajevová (Rus.) 1327, 3. Pärmäkoskiová 1115, 4. Johaugová 1060, 5. Digginsová 901, 6. Bělorukovová 848, ...58. Razýmová 82, 86. Schützová 21, 105. P. Nováková 7, 112. Beranová 5, 115. Janatová (všechny ČR) 2.
Muži - 15 km volně:
1. Bolšunov (Rus.) 33:18,6, 2. Sundby -8,9, 3. Tönseth -17,7, 4. Röthe (všichni Nor.) -32,2, 5. Larkov (Rus.) -41,3, 6. Krüger (Nor.) -44,6, 7. Červotkin (Rus.) -52,1, 8. Musgrave (Brit.) -1:03,3, 9. Esteve (And.) -1:07,9, 10. D. Cologna (Švýc.) -1:09,0, ...14. M. Novák (ČR) -1:14,2.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1393, 2. Bolšunov 1379, 3. Röthe 852, 4. Krüger 748, 5. Tönseth 730, 6. Sundby 689, ...88. M. Novák 37, 130. Pechoušek (ČR) 6.
Ženy: 1. Seyfarthová (Něm.) 230,3 b. (97+95 m), 2. Lundbyová (Nor.) 221,1 (92+90), 3. Althausová (Něm.) 214,1 (91+91).
Průběžné pořadí SP (po 22 z 24 závodů): 1. Lundbyová 1773, 2. Althausová 1368, 3. Seyfarthová 1271, ...49. Ptáčková a Indráčková obě 6, 58. Pešatová 1.
18.00 slopestyle
1. J. M. Riiber 25:14,9, 2. Schmid (oba Nor.) -25,0, 3. Gruber (Rak.) -38,2, 4. Pittin (It.) -49,2, 5. A. Watabe (Jap.) -1:12,9, 6. Herola (Fin.) -1:18,5, 7. Gerstgraser -1:21,2, 8. Rehrl -1:23,2, 9. Greiderer (všichni Rak.) -1:25,2, 10. Krog (Nor.) -1:26,2, ...32. Pažout -3:12,4, Portyk (oba ČR) nenastoupil do běžecké části.
Konečné pořadí SP (po 21 závodech): 1. J. M. Riiber 1518, 2. A. Watabe 893, 3. Rehrl 841, 4. Rydzek 806, 5. Geiger (oba Něm.) 803, 6. Seidl (Rak.) 729, ...36. Portyk 86, 63. Vytrval (ČR) 5.
Muži - slalom: 1. Noël (Fr.) 1:48,96 (54,21+54,75), 2. Feller (Rak.) -0,18 (55,89+53,25), 3. Yule -0,83 (55,16+54,63), 4. Zenhäusern (oba Švýc.) -0,86 (55,05+54,77), 5. Kristoffersen (Nor.) -0,98 (55,61+54,33), 6. Razzoli (It.) -1,07 (56,35+53,68), 7. Neureuther (Něm.) -1,10 (55,88+54,18), 8. Pinturault -1,12 (55,62+54,46), 9. Muffat-Jeandet (oba Fr.) -1,19 (56,06+54,09), 10. Rodeš (Chorv.) -1,28 (57,50+52,74).
Konečné pořadí slalomu (po 13 závodech): 1. Hirscher (Rak.) 786, 2. Yule a Noël oba 551, 4. Zenhäusern 521, 5. Kristoffersen 516, 6. Pinturault 453.
Konečné pořadí SP (po 38 závodech): 1. Hirscher 1546, 2. Pinturault 1145, 3. Kristoffersen 1047, 4. Paris (It.) 950, 5. Kriechmayr (Rak.) 739, 6. Feuz (Švýc.) 722, ...150. Zabystřan (ČR) 4.
Ženy - obří slalom:1. Shiffrinová (USA) 2:23,17 (1:09,74+1:13,43), 2. Robinsonová (N. Zél.) -0,30 (1:10,58+1:12,89), 3. Vlhová (SR) -0,41 (1:10,71+1:12,87), 4. Worleyová (Fr.) -1,21 (1:10,97+1:13,41), 5. Rebensburgová (Něm.) -2,03 (1:10,33+1:14,87), 6. Holdenerová (Švýc.) -2,34 (1:11,13+1:14,38), 7. Bremová -2,82 (1:11,73+1:14,26), 8. Liensbergerová (obě Rak.) -2,89 (1:12,76+1:13,30), 9. Hectorová (Švéd.) -3,04 (1:11,99+1:14,22), 10. Holtmannová (Nor.) -3,34 (1:11,94+1:14,57).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 8 závodech): 1. Shiffrinová 615, 2. Vlhová 478, 3. Worleyová 460, 4. Rebensburgová 380, 5. Brignoneová (It.) 360, 6. Mowinckelová (Nor.) 277.
Konečné pořadí SP (po 35 závodech): 1. Shiffrinová 2204, 2. Vlhová 1355, 3. Holdenerová 1079, 4. Rebensburgová 814, 5. Schmidhoferová (Rak.) 771, 6. Brignoneová 764, ...54. Ledecká 129, 88. Capová 33, 120. Dubovská (všechny ČR) 8.
Muži: 1. Chapuis (Fr.), 2. Leman (Kan.), 3. B. Midol (Fr.).
Konečné pořadí SP (po 11 závodech): 1. B. Midol 756, 2. Chapuis 572, 3. Fiva (Švýc.) 503.
Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Näslundová (Švéd.), 3. Baronová (Fr.).
Konečné pořadí SP (po 11 závodech): 1. Smithová (Švýc.) 799, 2. Näslundová 755, 3. Thompsonová 656, ...20. Kučerová (ČR) 115.
1. D. Prevc (Slovin.) 454,7 b. (241+232,5 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 454,6 (237+239), 3. Kraft (Rak.) 443,2 (236,5+229,5), 4. Wolny (Pol.) 438,8 (230+225,5), 5. Eisenbichler (Něm.) 434,3 (223+230), 6. Johansson 431,6 (237+224), 7. Forfang (oba Nor.) 420,3 (229,5+217,5), 8. Ammann (Švýc.) 416,3 (224+215,5), 9. Žyla 408,9 (212+232), 10. Kubacki (oba Pol.) 405,3 (214,5+225), ...36. Koudelka 164 (191), 37. Polášek (oba ČR) 155,9 (186).
Konečné pořadí seriálu RAW Air: 1. R. Kobajaši 2461,5, 2. Kraft 2458,6, 3. Johansson 2351,6, ...25. Koudelka 1611,7, 29. Polášek 1456,9, 50. Kožíšek 707,7, 64. Hlava 397,2, 72. Vančura (všichni ČR) 271,9.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1905, 2. Kraft 1317, 3. Stoch (Pol.) 1251, 4. Žyla 1021, 5. Johansson 953, 6. Kubacki 912, ...13. Koudelka 523, 41. Polášek 54, 54. Hlava 17, 61. Kožíšek 9, 71. Vančura 3.
volejbalPřidat do mých lig
Příbram - Ústí nad Labem 2:3 (-18, -14, 20, 28, -15), konec série 1:2
motorismusPřidat do mých lig
1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:25:29,000, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -20,886, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -22,520, 4. Vettel (Něm./Ferrari) -57,109, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -58,230, 6. Magnussen (Dán./Haas) -1:27,156, 7. Hülkenberg (Něm./Renault), 8. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo), 9. Stroll (Kan./Racing Point), 10. Kvjat (Rus./Toro Rosso) všcihni -1 kolo.
Průběžné pořadí (po 1 z 21 závodů): 1. Bottas 26 b., 2. Hamilton 18, 3. Verstappen 15, 4. Vettel 12, 5. Leclerc 10, 6. Magnussen 8.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 44, 2. Ferrari 22, 3. Red Bull 15, 4. Haas 8, 5. Renault 6, 6. Alfa Romeo 4, 7. Racing Point 2, 8. Toro Rosso 1.
cyklistikaPřidat do mých lig
8. etapa (110 km): 1. I. Izagirre (Šp./Astana) 2:41:10, 2. Naesen (Belg./AG2R), 3. Kelderman (Niz./Sunweb), 4. Martínez (Kol./Education First), 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 6. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida) všichni -18.
Konečné pořadí: 1. Bernal (Kol./Sky) 29:17:02, 2. Quintana (Kol./Movistar) -39, 3. Kwiatkowski (Pol./Sky) -1:03, 4. Haig (Austr./Mitchelton-Scott) -1:21, 5. Bardet (Fr./AG2R) -1:45, 6. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -2:20.
5. etapa (180 km): 1. Fuglsang (Dán./Astana) 4:39:32, 2. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -40, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -56, 4. Dumoulin (Niz./Sunweb) -1:39, 5. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -1:53, 6. Poels (Niz./Sky) -1:57, ...45. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -8:47, 55. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -11:49.
Průběžné pořadí: 1. A. Yates 20:33:48, 2. Roglič -25, 3. Fuglsang -35, 4. Dumoulin -1:55, 5. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -2:34, 6. Poels -2:39, ...27. Kreuziger -10:16, 36. Štybar -18:08.
1. Migliozzi (It.) 268 (67+68+64+69), 2. Arnaus (Šp.) 269 (66+68+65+70), De Jager 269 (64+66+70+69) a Harding (oba JAR) 269 (70+65+68+66), 5. Bhullar (Indie) 270 (65+70+66+69), 6. Langasque (Fr.) 271 (67+70+69+65) a Samooja (Fin.) 271 (70+67+64+70).
1. McIlroy (Sev. Ir.) 272 (67+65+70+70), 2. Furyk (USA) 273 (71+64+71+67), 3. Pepperell (Angl.) 274 (72+68+68+66) a Vegas (Ven.) 274 (72+69+67+66), 5. Fleetwood (Angl.) 275 (65+67+70+73), D. Johnson 275 (69+68+69+69) a Snedeker (oba USA) 275 (69+72+65+69).
ostatní sportyPřidat do mých lig
plaváníPřidat do mých lig
Muži: 1. Kometa Brno 397, 2. USK Praha 363, 3. Slávia VŠ Plzeň 343.
Ženy: 1. KPS Ostrava 415, 2. PA Pardubice 358, 3. Bohemians Praha 349.