fotbalPřidat do mých lig
hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
200 m (vítr: +0,7 m/s): 1. Norman 19,70, 2. Lyles (oba USA) 19,72, 3. Quiňónez (Ekv.) 20,17.
800 m: 1. Brazier (USA) 1:43,63, 2. Amos (Botsw.) 1:43,65, 3. McBride (Kan.) 1:43,90.
5000 m: 1. T. H. Bekele 12:52,98, 2. Barega 12:53,04, 3. Gebrhiwet (všichni Et.) 12:54,92.
110 m př. (+0,4 m/s): 1. Šubenkov (Rus.) 13,26, 2. Pozzi (Brit.) 13,29, 3. Alkana (JAR) 13,30.
Výška: 1. Bondarenko (Ukr.) 231, 2. Ghazal (Sýr.) 228, 3. Nědosekov (Běl.) 228.
Trojskok: 1. Craddock (USA) 17,50, 2. Pichardo (Portug.) 17,47, 3. Scott (USA) 17,43.
Koule: 1. Bukowiecki (Pol.) 21,97, 2. Hill (USA) 21,71, 3. Romani (Braz.) 21,68, ...10. Staněk (ČR) 19,66.
Ženy:
100 m (+0,6 m/s): 1. Thompsonová (Jam.) 10,89, 2. Asherová-Smithová (Brit.) 10,94, 3. Hobbsová (USA) 11,12.
400 m: 1. Násirová (Bahr.) 50,26, 2. Jacksonová 51,05, 3. McPhersonová (obě Jam.) 51,39.
1500 m: 1. G. Dibabaová (Et.) 3:56,28, 2. Muirová (Brit.) 3:56,73, 3. Tsegayová (Et.) 3:59,96.
400 m př.: 1. Muhammadová 53,67, 2. Littleová (obě USA) 54,40, 3. Hejnová (ČR) 54,82.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 707, 2. Ibargüenová (Kol.) 687, 3. Reeseová (USA) 676.
Tyč: 1. Bengtssonová (Švéd.) 476, 2. Peinadová (Ven.) a Morrisová (USA) obě 466.
Oštěp: 1. Lu Chuej-chuej (Čína) 66,47, 2. Tugsuzová (Tur.) 64,51, 3. Muzeová (Lot.) 63,72, ...6. Ogrodníková 62,02, 7. Špotáková (obě ČR) 61,51.
Další disciplíny:
Muži:
400 m př.: 1. Benjamin 47,58, 2. Kendziera (oba USA) 48,99, 3. Abe (Jap.) 49,57.
3000 m př.: 1. Kigen (Keňa) 8:06,13, 2. Wale 8:06,83, 3. Beyo (oba Et.) 8:09,95.
basketbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Slaný 32, 2. Markéta Praha 31, 3. Interteam 30+3 v dodatečné rozjížďce, 4. Pardubice 30+2.
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Interteam 11 (126), 2. Slaný 11 (123), 3. Praha 10, 4. Pardubice 8.
cyklistikaPřidat do mých lig
Prolog v Krnově (individuální časovka na 2 km):
1. Eekhoff (Niz.) 2:12, 2. Vernon (Brit.), 3. Dalla Valle (It.) oba -2, ...32. Otruba, 36. Petr Kelemen oba -9, 58. Honsa (všichni ČR) -12.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Čtyřhra - 1. kolo:
Morizono, Jošimura (Jap.) - Polanský, Širůček (ČR) 3:0 (6, 5, 6)
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Hiranová (Jap.) - Matelová (ČR) 4:1 (5, 8, -5, 6, 8)
Čtyřhra - 1. kolo:
Paranangová, Sawettabutová (Thaj.) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:1 (6, 6, -8, 8).