Časovka:
Muži (41 km): 1. Bárta (Elkov Author) 51:02, 2. Černý (CCC) -33, 3. Vakoč (Deceuninck-Quick Step) -1:16, 4. Schlegel -2:52, 5. Kukrle (oba Elkov Author) -3:06, 6. Lehký (Topforex-Lapierre) -3:36.
Muži do 23 let (41 km): 1. Otruba (Elkov Author) 53:55, 2. Rotter (Favorit Brno) -9, 3. Sedláček (CC Etupes) -42.
Junioři (20,5 km): 1. J. Ťoupalík (Cycling Academy Tábor) 26:57, 2. Bittner (Mapei Merida Kaňkovský) -8, 3. Stoček (Ivarcs-Author) -24.
basketbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
baseballPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Badminton:
Smíšená čtyřhra:
Skupina A:
Adcocková, Adcock (Brit.) - Bášová, Bitman (ČR) 2:0 (17, 13).
Dráhová cyklistika:
Muži:
Scratch: 1. Volikakis (Řec.), 2. Prokopyszyn (Pol.), 3. Karaljuk (Běk.), ...10. Babor (ČR).
Týmový sprint - finále: Nizozemsko 42,385 - Francie 43,787, o 3. místo: Velká Británie 43,020 - Česko (Bábek, Pavel Kelemen, Čechman) 43,755.
Ženy:
Bodovací závod: 1. Solovejová (Ukr.) 30, 2. Eberhardtová (Rak.) 27, 3. Machačová (ČR) 25.
Týmový sprint - finále: Rusko 32,317 - Litva 33,225, o 3. místo: Nizozemsko 33,317 - Polsko 33,393.
Rychlostní kanoistika:
5000 m:
Muži:
K1: 1. Kopasz (Maď.) 21:45,255, 2. Pimenta (Portug.) 21:46,554, 3. Hoff (Něm.) 21:49,276, ...20. Zavřel (ČR) 25:05,791.
Ženy:
K1: 1. Litvinčuková (Běl.) 24:52,258, 2. Bodonyiová (Maď.) 24:53,003, 3. Petrusová (SR) 24:59,099, ...13. Kožíšková (ČR) 26:18,603.
500 m:
Muži:
K4: 1. Rusko (Kuzachmetov, Sergejev, Gusev, Jeršov) 1:32,376, 2. Německo 1:32,541, 3. Slovensko 1:33,721.
Ženy:
K1: 1. Chuděnková (Běl.) 2:03:,929, 2. Kozáková (Maď.) 2:04,176, 3. Jörgensenová (Dán.) 2:04,989, ...finále B: 9. Kožíšková (ČR).
K4: 1. Maďarsko (Kárászová, Kozáková, Csipesová, Medveczká) 1:41,526, 2. Bělorusko 1:41,654, 3. Polsko 1:42,851.
C2: 1. Ballaová, Takácsová (Maď.) 2:11,129, 2. Macharčenková, Klimovová (Běl.) 2:12,924, 3. Kurašová, Romasenková (Rus.) 2:14,194.
200 m:
Muži:
K1: 1. Beaumont (Fr.) 38,976, 2. Birkas (Maď.) 39,149, 3. Treťjakov (Běl.) 39,351, ...finále B: 7. Zavřel (ČR).
C1: 1. Kozyr (Běl.) 42,835, 2. Craciun (It.) 43,353, 3. Benavides (Šp.) 44,255, ...M. Fuksa (ČR) vyřazen v semifinále.
Ženy:
K1: 1. Jörgensenová (Dán.) 41,625, 2. Kozáková (Maď.) 42,160, 3. Walczykiewiczová (Pol.) 42,408, ...Paloudová (ČR) vyřazena v semifinále.
K2: 1. Povchová, Kuklinovská (Ukr.) 44,781, 2. Johnová, Dietzeová (Něm.) 44,961, 3. Chuděnková, Litvinčuková (Běl.) 45,073, ...Dimovová, Štemberková (ČR) vyřazeny v semifinále.
C1: 1. Nazdrovová (Běl.) 50,351, 2. Jahnová (Něm.) 51,656, 3. Borowská (Pol.) 51,731, ...Ježová (ČR) vyřazena v semifinále.
Sportovní střelba:
Muži:
Skeet: 1. Nilsson (Švéd.) 57, 2. Nýdrle (ČR) 56, 3. Rossetti (It.), ...v kvalifikaci 11. Tomeček (ČR).
Ženy:
Sportovní malorážka 3x40 ran: 1. Zykovová (Rus.) 459,6, 2. Mazurová (ČR) 453,9, 3. Choroševová (Rus.), ...v kvalifikaci 35. Brabcová (ČR).
Skeet: 1. Bacosiová (It.) 53+4 v rozstřelu, 2. Anastassiouová (Fr.) 53+3, 3. Cainerová (It.), ...v kvalifikaci 12. Šumová, 13. Skalická (obě ČR).
Zápas:
Ženy:
Do 58 kg - osmifinále:
Nichitaová (Mold.) - Hocková (ČR) 11:0.