Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Sportovní výsledky 29. 11. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Mechelen
Beerschot
– : –
16:00
Gent
Waregem
– : –
18:15
Anderlecht
Standard Lutych
– : –
20:45
Kortrijk
Ostende
– : –

Druhá anglická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Nottingham
Swansea
– : –

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Hannover
Kiel
– : –
13:30
Norimberk
Fürth
– : –
13:30
Heidenheim
Hamburk
– : –

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Arnhem
Sittard
– : –
14:30
Feyenoord Rotterdam
Utrecht
– : –
14:30
Groningen
Tilburg
– : –
16:45
Almelo
Alkmaar
– : –
20:00
PSV Eindhoven
Sparta Rotterdam
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Čenstochová
Warta Poznaň
– : –
17:30
Legia Varšava
Gliwice
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Gil Vicente
Rio Ave
– : –
16:00
Portimonense
Nacional Funchal
– : –
18:30
Boavista Porto
Belenenses
– : –
21:00
Braga
Farense
– : –

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Linec
Altach
– : –
14:30
Wolfsberg
Ried
– : –
17:00
Rapid Vídeň
Austria Vídeň
– : –

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
10:00
Jekatěrinburg
Soči
– : –
12:00
Ufa
Tambov
– : –
14:30
Kazaň
CSKA Moskva
– : –
17:00
Spartak Moskva
Volgograd
– : –

Turecká liga

10. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Erzurumspor
Antalyaspor
– : –
14:00
Kasimpasa
Genclerbirligi
– : –
14:00
Alanyaspor
Konyaspor
– : –
17:00
Fenerbahce
Besiktas
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
16:00
Nitra
Trenčín
– : –
17:00
Detva
Poprad
– : –
17:00
Banská Bystrica
Zvolen
– : –
17:00
Slovan Bratislava
Liptovský Mikuláš
– : –
18:00
Miškovec
Nové Zámky
– : –
18:00
Michalovce
Košice
– : –

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
15:45
Davos
Fribourg-Gottéron
– : –

Ruka (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

9:30/14:55

Ruka (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

15:30 muži

Ruka (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

11:50 stíhací závod 10 km volně ženy,

12:50 stíhací závod 15 km volně muži

Kvalifikace mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
18:30
Litva
Belgie
– : –

Sáchir (Bahr.) - Velká cena Bahrajnu formule 1

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Přidat do mých lig

Tábor - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

9:15 junioři

10:15 juniorky

11:25 muži do 23 let

13:10 ženy

14:30 muži

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ósaka (Jap.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Kyjev (Ukr.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck-Igls (Rak.) - Závod SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závod SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Tampere (Fin.) - Mistrovství světa v zápase do 23 let

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Guimaraes (Port.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig