Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Sportovní výsledky 28. 11. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
16:15
St. Truiden
Waasland-Beveren
– : –
18:30
Cercle Bruggy
Genk
– : –
20:45
Mouscron
FC Bruggy
– : –

Druhá anglická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Reading
Bristol
– : –
16:00
Blackburn
Barnsley
– : –
16:00
Cardiff
Luton
– : –
16:00
Derby
Wycombe
– : –
16:00
Watford
Preston
– : –
16:00
Norwich
Coventry
– : –
16:00
Rotherham
Bournemouth
– : –
16:00
Sheffield Wednesday
Stoke
– : –
16:00
Birmingham
Millwall
– : –
16:00
Huddersfield
Middlesbrough
– : –

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Karlsruhe
Paderborn
– : –
13:00
Sandhausen
Aue
– : –
13:00
Regensburg
Würzburg
– : –

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Emmen
Ajax Amsterdam
– : –
20:00
Haag
Heerenveen
– : –
21:00
Venlo
Zwolle
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Mielec
Bialystok
– : –
17:30
Bielsko-Biala
Vratislav
– : –
20:00
Wisla Krakov
Zaglebie Lubin
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Santa Clara
FC Porto
– : –
21:30
Sporting Lisabon
Moreirense
– : –

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
Hartberg
– : –
17:00
Štýrský Hradec
Tirol
– : –
17:00
St. Pölten
Salcburk
– : –

Ruská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Tula
Petrohrad
– : –
14:30
Chimki Moskva
FK Krasnodar
– : –
17:00
FK Rostov
Dynamo Moskva
– : –
17:00
Groznyj
Lokomotiv Moskva
– : –

Turecká liga

10. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Gaziantep
Malatyaspor
– : –
14:00
Basaksehir
Denizlispor
– : –
17:00
Rizespor
Galatasaray
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
16:00
Ilves Tampere
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
Lukko Rauma
Jukurit Mikkeli
– : –
16:00
TPS Turku
Ässät Pori
– : –
17:00
Kärpät Oulu
Tappara Tampere
– : –
17:30
Sport Vaasa
Pelicans Lahti
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Frölunda
Djurgaarden
– : –
15:15
HV 71
Skelleftea
– : –
15:15
Leksand
Malmö
– : –
18:00
Rögle
Växjö
– : –
18:00
Brynäs
Färjestad
– : –
18:00
Linköping
Örebro
– : –
18:00
Lulea
Oskarshamn
– : –

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Fribourg-Gottéron
Lausanne
– : –
19:45
Rapperswil
Davos
– : –
19:45
Zug
Ambri-Piotta
– : –
19:45
Langnau
Ženeva
– : –
19:45
Lugano
Bern
– : –

Ruka (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

11:15/16:00

Ruka (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:30 muži

Ruka (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

9:40 10 km klasicky ženy

12:45 15 km klasicky muži

Liga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
0:00
Ostrava
Žabiny Brno
– : –
0:00
Slavia Praha
KP Brno
– : –
0:00
Hradec Králové
Strakonice
– : –
0:00
Chomutov
Slovanka MB
– : –

Extraliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Příbram
Karlovarsko
– : –
18:00
Liberec
Ústí nad Labem
– : –
18:00
České Budějovice
Zlín
– : –
18:00
Kladno
Ostrava
– : –
18:00
Lvi Praha
Brno
– : –
19:30
Beskydy
Odolena Voda
– : –

Extraliga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Olymp Praha
Šternberk
– : –
17:00
Olomouc
Prostějov
– : –
17:00
Ostrava
KP Brno
– : –
17:00
Frýdek-Místek
Přerov
– : –

Sáchir (Bahr.) - Kvalifikace na Velkou cenu Bahrajnu formule 1

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Přidat do mých lig

Los Angeles (USA) - Zápas bývalých profesionálních mistrů světa

Přidat do mých lig

Mike Tyson - Roy Jones

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ósaka (Jap.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Kyjev (Ukr.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck-Igls (Rak.) - Závod SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Lezení na obtížnost
Muži: 1. Lehmann (Švýc.), 2. Collin (Belg.), 3. Fakirijanov (Rus.), ...6. Stráník, v semifinále 15. Šimon Potůček, 17. Volf, 19. Štěpán Potůček, 21. Konečný, v kvalifikaci 37. Kříž (všichni ČR).

Ženy: 1. Meškovová (Rus.), 2. Adamovská (ČR), 3. Thompsonová-Smithová (Brit.), ...v semifinále Smetanová, 21. Širůčková, 22. Králíková, v kvalifikaci 29. Bulenová (všichni ČR).

Sigulda (Lot.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Tampere (Fin.) - Mistrovství světa v zápase do 23 let

Přidat do mých lig