Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Sportovní výsledky 21. 11. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Eupen
2:2
konec
Ostende
Antverpy
1:1
konec
Waasland-Beveren
Cercle Bruggy
0:2
konec
FC Bruggy
Kortrijk
1:0

Druhá anglická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bournemouth
Reading
4:2
konec
Barnsley
Nottingham
2:0
konec
Bristol
Derby
1:0
konec
Luton
Blackburn
1:1
konec
Middlesbrough
Norwich
0:1
konec
Millwall
Cardiff
1:1
konec
Preston
Sheffield Wednesday
1:0
konec
QPR
Watford
1:1
konec
Stoke
Huddersfield
4:3
konec
Swansea
Rotherham
1:0
konec
Wycombe
Brentford
0:0

Druhá německá liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Braunschweig
Karlsruhe
1:3
konec
Düsseldorf
Sandhausen
1:0
konec
Kiel
Heidenheim
2:2
konec
Paderborn
St. Pauli
2:0

Nizozemská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tilburg
Venlo
2:1
konec
Groningen
Arnhem
1:1
konec
Zwolle
Utrecht
1:1

Polská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Mielec
2:2
konec
Warta Poznaň
Wisla Krakov
2:1

Rakouská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Wolfsberg
0:2
konec
Hartberg
Linec
1:1
konec
Salcburk
Štýrský Hradec
1:3

Ruská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
FK Krasnodar
Tambov
1:0
konec
Groznyj
Petrohrad
2:2
konec
Lokomotiv Moskva
Tula
1:0
konec
Spartak Moskva
Dynamo Moskva
1:1

Skotská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
Hamilton
2:1
konec
Hibernian
Celtic Glasgow
2:2
konec
Kilmarnock
Ross County
3:1
konec
Livingston
St. Mirren
0:1
konec
St. Johnstone
Motherwell
1:1

Turecká liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Sivasspor
1:1
konec
Denizlispor
Gaziantep
0:1
konec
Genclerbirligi
Fenerbahce
1:5
konec
Besiktas
Basaksehir
3:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
TPS Turku
2:3 po sam. nájezdech
konec
Jukurit Mikkeli
Ilves Tampere
5:3
konec
Kärpät Oulu
Ässät Pori
5:4 v prodl.
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
2:3
konec
SaiPa Lappeenranta
Sport Vaasa
3:2 v prodl.
konec
Tappara Tampere
KalPa Kuopio
2:1 v prodl.
konec
Jyväskylä
Lukko Rauma
1:6

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Frölunda
7:1
konec
Djurgaarden
Växjö
3:2
konec
Linköping
Lulea
2:3
konec
Färjestad
HV 71
3:2
konec
Örebro
Oskarshamn
2:1
konec
Skelleftea
Malmö
3:4

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Ženeva
– : –
konec
Bern
Zug
– : –
konec
Curych
Rapperswil
– : –
konec
Davos
Lausanne
– : –
konec
Biel
Langnau
– : –

Levi (Fin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:50,11 (54,19+55,92), 2. Shiffrinová (USA) -0,18 (54,34+55,95), 3. Liensbergerová (Rak.) -0,57 (54,71+55,97), 4. Holdenerová -1,35 (55,35+56,11), 5. Gisinová (obě Švýc.) -1,41 (55,26+56,26), 6. St-Germainová (Kan.) -1,42 (55,43+56,10), 7. Truppeová -1,77 (55,52+56,36), 8. Mairová (obě Rak.) -2,04 (55,85+56,30), 9. Meillardová (Švýc.) -2,10 (55,83+56,38), 10. Huberová (Rak.) -2,25 (55,63+56,73), ...12. Dubovská -2,49 (55,71+56,89), v 1. kole 51. Capová 58,26, Sommerová (všechny ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 34 závodů): 1. Vlhová 160, 2. Bassinová (It.) 113, 3. Gisinová 95, 4. Brignoneová (It.) a Shiffrinová obě 80, 6. Holtmannová (Nor.) 63, ...22. Dubovská 22, 34. Ledecká (ČR) 11.

Stubai (Rak.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Slopestyle: 1. Ragettli (Švýc.) 94,00, 2. Nummedal 91,75, 3. Dahl (oba Nor.) 87,25, ...v kvalifikaci 17. Švancer 74,66, 40. Břeský (oba ČR) 42,66.

Wisla (Pol.) - Úvodní závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - družstva: 1. Rakousko (Hayböck, Aschenwald, Huber, Kraft) 1078,0, 2. Německo (Schmid, Paschke, Geiger, Eisenbichler) 1069,3, 3. Polsko (Žyla, Muranka, Kubacki, Stoch) 1061,5, 4. Norsko 1024,2, 5. Japonsko 996,3, 6. Slovinsko 968,4, ...9. ČR (Štursa, Sakala, Polášek, Kožíšek) 368,0.

Kooperativa Národní basketbalová liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kingspan Královští sokoli Hradec Králové
ERA Basketball Nymburk
52:102 (14:27, 34:49, 42:84)
konec
Sluneta Ústí nad Labem
Dekstone Tuři Svitavy
90:88 (19:23, 36:47, 59:58)

Kooperativa Národní basketbalová liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Geosan Kolín
NH Ostrava
74:72 (17:13, 30:33, 53:50)
konec
Armex Děčín
BK Opava
68:77 (23:16, 44:38, 53:58)

Renomia Ženská basketbalová liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
Slovanka
76:56 (22:14, 38:25, 55:39)
konec
Sokol Hradec Králové
Lokomotiva Trutnov
80:63 (24:17, 48:34, 57:51)
konec
Žabiny Brno
BK Strakonice-U19 Chance
106:39 (32:13, 59:27, 78:33)
konec
BLK Slavia Praha
ZVVZ USK Praha
60:111 (17:33, 30:63, 43:94)

Extraliga mužů

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zlín
Příbram
3:2 (-20, -23, 23, 17, 10)
konec
České Budějovice
Brno
3:0 (19, 14, 16)
konec
Lvi Praha
Ostrava
3:0 (21, 19, 22)
konec
Beskydy
Ústí nad Labem
3:2 (22, -23, -25, 10, 19)

Extraliga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
VK Brno
1:3 (-13, -16, 20, -16)
konec
KP Brno
Prostějov
3:1 (-24, 20, 19, 18)
konec
Olomouc
Přerov
3:0 (15, 14, 12)
konec
Olymp Praha
Liberec
3:2 (-23, -22, 16, 16, 11)
konec
Ostrava
Šternberk
3:0 (16, 17, 21)

Evropský pohár mužů

Odveta 2. kola

Přidat do mých lig
konec
Famagusta
Nové Veselí
26:21 (12:12)

Portimao (Portug.) - Kvalifikace na VC Portugalska, závěrečný závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fernández (Šp./KTM) 1:48,051, 2. Alcoba (Šp./Honda) -0,185, 3. Sasaki (Jap./KTM) -0,240.

Moto2: 1. Gardner (Austr./Kalex) 1:42,592, 2. Marini (It./Kalex) -0,118, 3. Di Giannantonio (It./Speed Up) -0,129.

MotoGP: 1. Oliveira (Portug./KTM) 1:38,892, 2. Morbidelli (It./Yamaha) -0,044, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,146.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Koljada (Rus.) 281,89, 2. Kvitelašvili (Gruz.) 275,80, 3. Gumennik (Rus.) 268,47.

Ženy: 1. Tuktamyševová 223,39, 2. Kostorná 220,78, 3. Guljakovová (všechny Rus.) 199,03.

Sportovní dvojice: 1. Bojkovová, Kozlovskij 232,56, 2. Mišinová, Galljamov 225,80, 3. Panfilovová, Rylov (všichni Rus.) 210,07.

Taneční páry: 1. Sinicinová, Kacalapov 217,51, 2. Zagorská, Guerreiro 206,91, 3. Chudaiberděvová, Bazin (všichni Rus.) 199,25.

Mallorka (Šp.) - Turnaj Challenge Tour Grand Final

Přidat do mých lig

Praha - Poslední rovinový dostih klasické Trojkoruny St. Leger

Přidat do mých lig

75. St. Leger, rovinový dostih (2800 m, tříletí koně, dotace 200.000 korun): 1. Vivienne Wells (ž. Pietsch, tr. Nedorostek, stáj Utrin), 2. Cote Jardin, 3. Avignon. Čas: 3:05,07. Výrok: lehce 7 - 1 3/4 - nos.

Další dostihy:
I. Locomotive (ž. Florian) - Mandarin - Rabbit Manduro,
II. Fabrijan Erste (Laubeová) - Iris - Ramsya,
IV. Melania (Mášová) - Sepius - La Sarenne,
V. King Archie (ž. Verner) - Kaptain Joe - Rabbit Toronado,
VI. Tropical Bond (am. Mokrošová) - Rabbit Make - Orssio,
VII. Singapore Spice (ž. Pietsch) - Rabbit Win - Admiral Piett.

Praha - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži
Do 90 kg:
1. Igolnikov (Rus.), 2. Majdov (Srb.), 3. Gviniašvili (Gruz.) a Mehdijev (Ázer.), ...Klammert vypadl v 1. kole, Petr (oba ČR) vypadl ve 2. kole.
Do 100 kg: 1. Palčik (Izr.), 2. Adamjan (Rus.), 3. Fonseca (Portug.) a Kocojev (Ázer.).
Nad 100 kg: 1. Bašajev, 2. Tasojev (oba Rus.), 3. Tušišvili a Matiašvili (oba Gruz.), 5. Krpálek (ČR).

Ženy
Do 78 kg:
1. Malongaová (Fr.), 2. Malzahnová (Něm.), 3. Prodanová (Chorv.) a Kuková (Kos.), ...Matějčková (ČR) vypadla v 1. kole
Nad 78 kg: 1. Dicková (Fr.), 2. Kindzerská (Ázer.), 3. Nunesová (Portug.) a Kalaninová (Ukr.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Rychlost
Muži:
1. Boldyrev (Ukr.), 2. Rudackij (Rus.), 3. Dzieňski (Pol.), ...9. Kříž, 26. Šimon Potůček, 27. Štěpán Potůček, 33. Stráník, 36. Konečný, 40. Volf (všichni ČR).

Ženy: 1. Baraščuková, 2. Ivanovová, 3. Kaplinová (všechny Rus.), ...21. Janošová, 27. Širůčková, 28. Smetanová, 30. Adamovská (všechny ČR).

Sigulda (Lot.) - Úvodní závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Margis 1:39,23 (49,59+49,64), 2. Lochner, Rasp (všichni Něm.) -0,04 (49,51+49,76), 3. Vogt, Michel (Švýc.) -0,26 (49,67+49,82), ...8. Dvořák, Nosek (ČR) -0,63 (49,99+49,87).

Budapešť (Maď.) - Závod International Swimming League

Finále

Přidat do mých lig