Neděle 20. června 2021, svátek má Květa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 20. června 2021 Květa

Sportovní výsledky 13. 12. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
FC Bruggy
0:2
konec
Gent
Standard Lutych
2:1
konec
Mechelen
Waasland-Beveren
2:3
konec
Eupen
Waregem
odloženo

Druhá německá liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Braunschweig
Osnabrück
0:2
konec
Karlsruhe
Düsseldorf
1:2
konec
Norimberk
Würzburg
2:1
konec
St. Pauli
Aue
2:2

Nizozemská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Heerenveen
1:1
konec
Venlo
Feyenoord Rotterdam
0:3
konec
Tilburg
Sparta Rotterdam
1:3
konec
PSV Eindhoven
Utrecht
2:1
konec
Twente Enschede
Alkmaar
1:3

Polská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Lech Poznaň
1:1
konec
Čenstochová
Bialystok
3:2

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapid Vídeň
Tirol
0:3
konec
Wolfsberg
Austria Vídeň
3:2
konec
Salcburk
Linec
3:1

Ruská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Kazaň
0:1
konec
FK Krasnodar
Lokomotiv Moskva
5:0
konec
Tambov
Kazaň
0:1
konec
CSKA Moskva
Jekatěrinburg
2:2
konec
FK Krasnodar
Lokomotiv Moskva
5:0
konec
Groznyj
FK Rostov
0:1
konec
CSKA Moskva
Jekatěrinburg
2:2
konec
Groznyj
FK Rostov
0:1

Skotská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
Glasgow Rangers
1:2
konec
Celtic Glasgow
Kilmarnock
2:0

Turecká liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurumspor
Genclerbirligi
0:1
konec
Alanyaspor
Besiktas
2:1
konec
Basaksehir
Gaziantep
1:2

MLS, finále

Přidat do mých lig
konec
Columbus
Seattle
3:0 (2:0)

Slovenská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Nitra
2:4
konec
Nové Zámky
Košice
0:1
konec
Banská Bystrica
Slovan Bratislava
1:5
konec
Detva
Zvolen
4:5 po sam. nájezdech
konec
Miškovec
Liptovský Mikuláš
3:4
konec
Poprad
Trenčín
2:3 po sam. nájezdech

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Örebro
Färjestad
5:2

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Langnau
1:3
konec
Davos
Fribourg-Gottéron
2:5

Říčany, Prostějov - Extraliga

Základní skupiny

Přidat do mých lig
konec
Říčany
TK Sparta Praha
2:6
konec
Přerov
Pardubice
6:3

Praha - Mistrovství ČR v krosu

Přidat do mých lig

Muži - mílaři (4 km): 1. Jaša (Škoda Plzeň) 12:36, 2. Kotyza (Univerzita Brno) 12:39, 3. Uvizl (SK Studenec) 12:47.

Praha - Velká kunratická, závod v přespolním běhu

Přidat do mých lig

Muži (3100 m): 1. Bořil (INOV-8 team) 12:59,3, 2. Petr 13:03,6, 3. Smetana (oba Salomon/Suunto) 13:04,1.

Ženy (1900 m): 1. S. Stýblová (Lokomotiva Beroun) 7:40,1, 2. A. Stránská (INOV-8 team) 7:43,3, 3. Kotlíková (Slavoj Banes Pacov) 7:46,8

Ženy - Hrádek (3100 m): 1. B. Stýblová (AC Kdyňské Chuje) 14:20,8, 2. Kubíčková (INOV-8 team) 16:48,2, 3. Drnková (VK Vajgar) 18:03,4.

Hochfilzen (Rak.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Švédsko (Femling, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson) 1:16:31,5 (0 trest. okruhů + 8 dobíjení), 2. Norsko (Laegreid, Dale, T. Bö, J.T. Bö) -5,7 (1+11), 3. Německo (Lesser, Rees, Doll, Horn) -44,1 (0+7), 4. Rusko -1:13,5 (1+9), 5. Česko (Mikyska, Štvrtecký, Moravec, Krčmář) -1:35,1 (0+6), 6. Francie -1:51,3 (3+12).

Ženy - stíhací závod 10 km: 1. Röiselandová (Nor.) 29:04,6 (2 trestné okruhy), 2. Alimbekavová (Běl.) -13,9 (0), 3. Simonová (Fr.) -17,8 (3), 4. H. Öbergová (Švéd.) -21,4 (0), 5. Knottenová (Nor.) -52,6 (0), 6. Wiererová (It.) -1:04,9 (2), 7. E. Öbergová (Švéd.) -1:11,8 (3), 8. Preussová (Něm.) -1:13,9 (3), 9. Davidová (ČR) -1:22,0 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:31,6 (3), ...Charvátová (ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí SP (po 6 z 26 závodů): 1. Röiselandová 271, 2. Alimbekavová 265, 3. H. Öbergová 259, 4. E. Öbergová 208, 5. Wiererová 185, 6. Preussová 184, ...11. Davidová 153, 53. Charvátová 25, 64. Jislová (ČR) 3.

Courchevel (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

obří slalom ženy - odloženo na pondělí

Davos (Švýc.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km volně: 1. Bolšunov 32:46,4, 2. Melničenko -32,2, 3. Malcev -39,5, 4. Jakimuškin (všichni Rus.) -46,1, 5. De Fabiani (It.) -49,8, 6. Musgrave (Brit.) -55,9, 7. Parisse -56,1, 8. Manificat (oba Fr.) -57,3, 9. Spicov -1:01,0, 10. Červotkin (oba Rus.) -1:01,6, ...42. Novák -2:33,9, 46. Fellner -2:49,1, 54. Knop -3:12,1, 57. Kalivoda (všichni ČR) -3:30,8.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 33 závodů): 1. Bolšunov 437, 2. Klaebo 296, 3. Iversen (oba Nor.) 219, 4. Melničenko 214, 5. Musgrave 188, 6. Holund (Nor.) 176, ...65. Novák 10, 66. Šeller 9.

Ženy - 10 km volně: 1. Brennanová (USA) 24:49,8 2. Stupaková (Rus.) -34,0, 3. Swirbulová (USA) -40,5, 4. Něprjajevová (Rus.) -44,8, 5. Stadloberová (Rak.) -46,8, 6. Sorinová (Rus.) -51,5, 7. Digginsová (USA) -55,9, 8. Eidukaová (Lot.) -58,7, 9. Claudelová (Fr.) -1:00,2, 10. Razýmová -1:03,2, ...23. Janatová -1:53,9, 27. Nováková (všechny ČR) -2:05,5.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 33 závodů): 1. Brennanová 377, 2. Sorinová 231, 3. Johaugová (Nor.) 301, 4. Něprjajevová 239, 5. Anderssonová 203, 6. Karlssonová (obě Švéd.) 188, ...23. Razýmová 66, 39. Janatová 23, 43. Beranová (ČR) 18, 65. Nováková 4.

Idre Fjäll (Švéd.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Paralelní jízda v boulích

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Laffontová (Fr.), 2. Kaufová (USA), 3. Kawamuraová (Jap.), ...31. Coufalová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 10 závodů): 1. Laffontová 300, 2. Kaufová 205, 3. Kawamuraová 172, ...37. Coufalová 1.

Planica (Slovin.) - Mistrovství světa v letech na lyžích

Družstva

Přidat do mých lig

1. Norsko (Tande, Forfang, Johansson, Granerud) 1727,7 b., 2. Německo (Schmid, Paschke, Eisenbichler, Geiger) 1708,5, 3. Polsko (Žyla, Stekala, Stoch, Kubacki) 1665,5, 4. Slovinsko 1609,9, 5. Japonsko 1483,5, 6. Rakousko 1422,1, 7. Rusko 1356,3, 8. Finsko 1284,8.

Val d´Isere (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Čater (Slovin.) 2:04,67, 2. Striedinger (Rak.) -0,22, 3. Kryenbühl (Švýc.) -0,27, 4. Kilde (Nor.) -0,36, 5. Clarey (Fr.) -0,42, 6. Feuz (Švýc.) -0,53, 7. Sander (Něm.) -0,57, 8. Mayer (Rak.) -0,59, 9. Baumann (Něm.) -0,60, 10. Paris (It.) -0,62.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 38 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 276, 2. Odermatt (Švýc.) 261, 3. Zubčič (Chorv.) 208, 4. Kristoffersen 156, 5. Braathen (oba Nor.) 155, 6. Meillard (Švýc.) 145.

KLAUSBERG (RAK.) - závod Evropského poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom:
1. Dubovská (ČR) 1:28,21, 2. Dellaová Meaová (It.) -0,16, 3. Sporerová (Rak.) -0,31.

Kooperativa Národní basketbalová liga

14. kolo 

Přidat do mých lig
konec
JIP Pardubice
Dekstone Tuři Svitavy
78:86 (21:11, 36:41, 54:61)

Evropský pohár mužů

Odveta 3. kola

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Pölva Serviti
22:17 (13:8)
První zápas 18:37, postoupila Pölva

Abú Zabí (SAE) - Velká cena Abú Zabí formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:36:28,645, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -15,976, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -18,415, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -19,987, 5. Norris (Brit./McLaren) -1:00,729, 6. Sainz (Šp./McLaren) -1:05,662, 7. Ricciardo (Austr./Renault) -1:13,748, 8. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -1:29,718, 9. Ocon (Fr./Renault) -1:41,069, 10. Stroll (Kan./Racing Point) -1:42,738.

Nejrychlejší kolo: Ricciardo.

Konečné pořadí MS (po 17 závodech): 1. Hamilton 347 b., 2. Bottas 223, 3. Verstappen 214, 4. Pérez (Mex./Racing Point) 125, 5. Ricciardo 119, 6. Sainz 105.

Konečné pořadí Poháru konstruktérů: 1. Mercedes 573, 2. Red Bull 319, 3. McLaren 202, 4. Racing Point 195, 5. Renault 181, 6. Ferrari 131, 7. Alpha Tauri 107, 8. Alfa Romeo 8, 9. Haas 3.

Dubaj (SAE) - Turnaj World Tour Championship série European Tour

Přidat do mých lig

par 72: 1. Fitzpatrick 273 (68+68+69+68), 2. Westwood (oba Angl.) 274 (70+68+68+68), 3. Hovland (Nor.) 275 (71+69+66+69) a Reed (USA) 275 (70+64+71+70), 5. Canter (Angl.) 276 (71+66+68+71) a Välimäki (Fin.) 276 (69+69+69+69), 7. Perez (Fr.) 278 (67+74+69+68).

Konečné pořadí European Tour: 1. Westwood 3128, 2. Fitzpatrick 3110, 3. Reed 3103.

Mersin (Tur.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice mužů

Přidat do mých lig

Přeskok: 1. Radivilov (Ukr.) 14,733, 2. Šaramkov (Běl.) 14,700, 3. Dolgopjat (Izr.) 14,483, ...5. Kalný (ČR) 14,199.

Prostná: 1. Dolgopjat 15,000, 2. Benovič (Chorv.) 14,600, 3. Šaramkov 14,533.

Kůň našíř: 1. Petrov (Alb.) 14,566, 2. Ude (Chorv.) 14,533, 3. Arican (Tur.) 14,433.

Kruhy: 1. Colak (Tur.) 15,000, 2. Höck (Rak.) 14,800, 3. Radivilov 14,766.

Bradla: 1. Arican 15,100, 2. Pachňuk (Ukr.) 14,766, 3. Tvorogal (Lit.) 14,500.

Hrazda: 1. Tvorogal (Lit.) 14,800, 2. Srbič (Chorv.) 14,600, 3. Mjakinin (Izr.) 14,200.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Muži - dvojboby: 1. Friedrich, Margis 1:43,29 (51,60+51,69), 2. Lochner, Rasp (všichni Něm.) -0,16 (51,65+51,80), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,35 (51,75+51,89), ...5. Dvořák, Nosek (ČR) -0,83 (52,06+52,06).
Průběžné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Friedrich 1335, 2. Lochner 1239, 3. Kibermanis 1114, ...7. Dvořák 1000.

Oberhof (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Eitbergerová 1:23,338 (41,672+41,666), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,072 (41,767+41,643), 3. Aparjodeová (Lot.) -0,169 (41,667+41,840), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 340 b., 2. Taubitzová (Něm.) 291, 3. Eitbergerová 290, ...36. Čežíková 15.

Štafeta: 1. Německo (Eitbergerová, Loch, Eggert/Benecken) 2:23,648, 2. Rakousko -0,036, 3. Polsko -1,118, ...ČR (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/ Pěkný) nedokončila.
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Německo 260, 2. Rakousko 225, 3. Rusko 205, ...11. ČR 39.

stolní tenisPřidat do mých lig

Düsseldorf. (Něm.) - Závěrečný turnaj Ligy mistrů

Skupina B

Přidat do mých lig

Sporting Club - TTC Ostrava 3:0
Carvalho - Bělík 3:0 (5, 7, 8)
Monteiro - Olivares 3:1 (9, 10, -8, 5)
Abidoun - Delinčák 3:2 (11, 8, -7, -9, 5)