Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Sportovní výsledky 27. 11. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Eupen
Charleroi
– : –

Druhá anglická liga

14. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Brentford
QPR
– : –

Druhá německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
18:30
St. Pauli
Osnabrück
– : –
18:30
Darmstadt
Braunschweig
– : –

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Twente Enschede
Waalwijk
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Plock
Cracovia Krakov
– : –
20:30
Zabrze
Štětín
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Pacos Ferreira
Famalicao
– : –
22:00
Tondela
Guimaraes
– : –

Turecká liga

10. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ankaragücü
Trabzonspor
– : –

Slovenská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Trenčín
Nové Zámky
– : –
18:00
Nitra
Liptovský Mikuláš
– : –
18:00
Miškovec
Poprad
– : –
18:00
Košice
Banská Bystrica
– : –
18:00
Detva
Michalovce
– : –
18:00
Zvolen
Slovan Bratislava
– : –

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Langnau
– : –
19:45
Bern
Curych
– : –
19:45
Lausanne
Zug
– : –
19:45
Ženeva
Rapperswil
– : –
19:45
Biel
Lugano
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Ässät Pori
Jukurit Mikkeli
– : –
17:30
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
– : –
17:30
Tappara Tampere
Lukko Rauma
– : –
17:30
KalPa Kuopio
Pelicans Lahti
– : –
17:30
SaiPa Lappeenranta
Ilves Tampere
– : –
17:30
Jyväskylä
TPS Turku
– : –

Lech Zürs (Rak.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10:00/17:00 paralelní slalom muži

Ruka (Fin.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:45 muži

Ruka (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 12:24,4, 2. Lamparter (Rak.) -1,0, 3. J. Oftebro (Nor.) -17,3, 4. Faisst (Něm.) -26,0, 5. Ilves (Est.) -29,8, 6. A. Watabe (Jap.) -42,3, 7. Seidl (Rak.) -47,3, 8. Jamamoto (Jap.) -55,0, 9. Riessle (Něm.) -1:11,4, 10. Graabak (Nor.) -1:24,1, ...23. Portyk -2:30,6, 37. Pažout (oba ČR) -4:08,1.

Ruka (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky:

Muži: 1. Valnes 2:29,56, 2. Klaebo -0,61, 3. Iversen (všichni Nor.) -4,09, 4. Bolšunov (Rus.) -6,34, 5. Taugböl (Nor.) -15,50, 6. Hediger (Švýc.) -19,61, ...22. Šeller, 29. Novák vyřazeni ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 54. Pechoušek, 60. Fellner (všichni ČR).

Ženy: 1. Svahnová 2:54,34, 2. Dahlqvistová -0,57, 3. Sundlingová (všechny Švéd.) -0,70, 4. L. Wengová -2,59, 5. Stensethová (obě Nor.) -3,86, 6. Ribomová (Švéd.) -5,60, ...v kvalifikaci 42. Janatová, 44. Beranová, 49. Razýmová, 59. Nováková, 64. Hynčicová (všechny ČR).

Euroliga mužů

11. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Fenerbahce Istanbul
Valencie
– : –
20:00
Panathinaikos Atény
Bayern Mnichov
– : –
20:45
ASVEL Villeurbanne
FC Barcelona
– : –

Kooperativa Národní basketbalová liga

7. kolo

Přidat do mých lig
17:45
Geosan Kolín
Sluneta Ústí nad Labem
– : –

Kvalifikace mistrovství Evropy mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
18:30
Litva
Dánsko
– : –

Renomia Ženská basketbalová liga

8. kolo

Přidat do mých lig
18:00
ZVVZ USK Praha
Lokomotiva Trutnov
– : –

Extraliga mužů

6. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Příbram
Kladno
– : –
17:00
Beskydy
Lvi Praha
– : –
17:00
Odolena Voda
Ostrava
– : –
17:00
Karlovarsko
Zlín
– : –
17:00
Ústí nad Labem
Brno
– : –
17:00
Liberec
České Budějovice
– : –

Extraliga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Šternberk
Frýdek-Místek
– : –
18:00
VK Brno
Olymp Praha
– : –

Sáchir (Bahr.) - Úvodní tréninky na Velkou cenu Bahrajnu formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:29,033, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,449, 3. Pérez (Mex./Racing Point) -0,967, 4. Sainz (Šp./McLaren) -0,985, 5. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -1,016, 6. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,261.

16:00 druhý trénink.

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa v sálové cyklistice

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ósaka (Jap.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Kyjev (Ukr.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Flocková (Rak.) 1:42,93 (51,47+51,46), 2. Nikitinová (Rus.) -0,65 (51,78+51,80), 3. Bosová (Niz.) -0,80 (51,88+51,85) a Hermannová (Něm.) -0,80 (51,98+51,75), ...10. Fernstädtová (ČR) -1,55 (52,32+52,16).
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Flocková 450, 2. Bosová 410, 3. Nikitinová 372, ...8. Fernstädtová 336.

Tampere (Fin.) - Mistrovství světa v zápase do 23 let

Přidat do mých lig