Neděle 20. června 2021, svátek má Květa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 20. června 2021 Květa

Sportovní výsledky 26. 7. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická liga, play off o postup

1. kolo, úvodní zápas

Přidat do mých lig
konec
Swansea
Brentford
1:0

Portugalská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Tondela
1:2
konec
Portimonense
Aves
2:0
konec
Setúbal
Belenenses
2:0

Brno - Příprava hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
ČR
Slovensko
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

Domažlice - Mítink

Přidat do mých lig

Muži - 800 m: 1. Šinágl (Olymp Praha) 1:51,13, 5000 m: 1. Zemaník (Vítkovice) 14:20,24, koule: 1. Staněk (Dukla Praha) 21,24, disk: 1. Bárta (Olymp Praha) 61,37, oštěp: 1. Veselý (Dukla Praha) 76,14.

Ženy - 800 m: 1. Ficenec (Sparta Praha) 2:07,50, 5000 m: 1. Joglová (HERE TO WIN) 16:31,28, koule: 1. Červenková (USK Praha) 18,01, disk: 1. Staňková (Kladno) 58,29, oštěp: 1. Viscaová (It.) 54,75.

Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Muži - desetiboj: 1. Rykl (Sokol Hradec Králové) 7130 b. (100 m: 11,54 - dálka: 725 - koule: 12,33 - výška: 189 - 400 m: 52,50 - 110 m př.: 14,71 - disk: 35,91 - tyč: 490 - oštěp: 50,78 - 1500 m: 5:05,02), 2. Stráský (Univerzita Brno) 6871, 3. Urbánek (Škoda Plzeň) 6711.

Ženy - sedmiboj: 1. Novotná 5878 b. (100 m př.: 13,83 - výška: 168 - koule: 12,40 - 200 m: 25,10 - dálka: 631 - oštěp: 41,79 - 800 m: 2:19,46), 2. K. Dvořáková 5637, 3. Zatloukalová (všechny USK Praha) 5527.

Jerez (Šp.) - Velká cena Andalusie, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

MotoE: 1. Aegerter (Švýc.) 10:54,366, 2. Torres (Šp.) -2,688, 3. Casadei (It.) -3,759, ...12. Kornfeil (ČR) -13,641.
Průběžné pořadí (po 2 závodech): 1. Aegerter 41, 2. Torres 30, 3. Granado (Braz.) 28, ...16. Kornfeil 4.

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 39:18,861, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,064, 3. Vietti (It./KTM) -0,134, 4. Darryn Binder (JAR/KTM) -0,628, 5. Rodrigo (Arg./Honda) -0,817, 6. Fernández (Šp./KTM) -2,742, ...Salač (ČR/Honda) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 3 závodech): 1. Arenas (Šp./KTM) 50 b., 2. Suzuki 44, 3. McPhee 40, 4. Ogura (Jap./Honda) 36, 5. Rodrigo 30, 6. Vietti 27, ...14. Salač 8.

Moto2: 1. Bastianini 39:23,922, 2. Marini -2,153, 3. Bezzecchi (všichni It./Kalex) -3,243, 4. Lowes (Brit./Kalex) -3,817, 5. Canet (Šp./Speed Up) -9,155, 6. Martín (Šp./Kalex) -11,988.
Průběžné pořadí MS (po 3 závodech): 1. Nakašima (Jap./Kalex) 50, 2. Bastianini 48, 3. Marini 45, 4. Canet 30, 5. Baldassarri (It./Kalex) 28, 6. Martín 26.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 41:22,666, 2. Viňales (Šp./Yamaha) -4,495, 3. Rossi (It./Yamaha) -5,546, 4. Nakagami (Jap./Honda) -6,113, 5. Mir (Šp./Suzuki) -7,693, 6. Dovizioso (It./Ducati) -12,554.
Průběžné pořadí MS (po 2 závodech): 1. Quartararo 50, 2. Viňales 40, 3. Dovizioso 26, 4. Nakagami 19, 5. P. Espargaró (Šp./KTM) 19, 6. Rossi 16.

Jinín - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Nagl (Něm./KTM) 35:27,968, 2. Rauchenecker (Rak./KTM) -18,104, 3. Kovář (KTM) -21,695.
2. jízda: 1. Nagl 35:33,138, 2. Rauchenecker -9:443, 3. Krč (KTM) -11,548.
Celkově: 1. Nagl 50, 2. Rauchenecker 44, 3. Kovář 38.
Průběžné pořadí MMČR (po 3 závodech): 1. Nagl 119, 2. Rauchenecker 106, 3. Kovář 94.

MX2:
1. jízda:
1. Sandner (Rak./KTM) 30:11,137, 2. Polák (Yamaha) -11,544, 3. Sukup (KTM) -19,175.
2. jízda: 1. Sandner 29:48,950, 2. Kovács (Maď./Husqvarna) -7,030, 3. Polák -11,660.
Celkově: 1. Sandner 50, 2. Polák 42, 3. Kovács 33.
Průběžné pořadí MMČR (po 3 závodech): 1. Sandner 110, 2. Vialle (Fr./KTM) 94, 3. Šikyňa (SR/KTM) 92.

Ženy:
1. jízda:
1. Vítková (Yamaha) 20:45,097, 2. Simonová (KTM) -22,046, 3. Schnelzerová (Rak./KTM) -40,691.
2. jízda: 1. Vítková 20:20,090, 2. Schnelzerová -22,000, 3. Laňková (Suzuki) -24,496.
Celkově: 1. Vítková 50, 2. Schnelzerová 42, 3. Simonová 40.
Průběžné pořadí MMČR (po 3 závodech): 1. Vítková 150, 2. Schnelzerová 114, 3. Laňková 106.

Poříčí nad Sázavou - První závod mezinárodního mistrovství České republiky v autokrosu

Přidat do mých lig

Super Buggy: 1. Grencis (Lot./Alfa Racing), 2. Callaghan (Niz./MC Racing Ford), 3. Kuijpers (Niz./Peters Audi), 4. Vaculík (ČR/Alfa Racing).

Buggy 1600: 1. Laubach (Něm./PAS Suzuki), 2. Holzleitner (Něm./Peters Buggy), 3. Maulny (Fr./Fast and Speed), ...6. Kadlečík (ČR/Suzuki Hayabusa).

Touring Autocross: 1. Horčička (ČR/Honda Civic), 2. J. Bartoš (ČR/Škoda Fabia), 3. Červený (ČR/Škoda Fabia).

Junior Buggy: 1. Jaspers (Niz./Alfa Racing), 2. Pytloun (ČR/Alfa Racing), 3. Duřt (ČR/Yamaha R6).

ŘÍM (It.) - Rallye di Roma Capitale, první závod ME

Přidat do mých lig

1. Lukjaňuk, Jeremejev (Rus./Citroën C3 R5) 1:58:57,0, 2. Basso, Granai (It./Volkswagen Polo Gti R5) -16,1, 3. O. Solberg, Johnston (Švéd., Ir./Volkswagen Polo Gti R5) -1:03,2, ...8. Mareš, Bucha (ČR/Škoda Fabia R5) -2:26,0.

Rumunsko - Závod Sibiu Tour

Konečné pořadí po čtyřech etapách

Přidat do mých lig

1. Mühlberger 11:36:44, 2. Konrad (oba Rak./Bora-Hansgrohe) -1:01, 3. Badilatti (Švýc./Israel Start-Up Nation) -1:52, ...12. Petr Kelemen (ČR/CCC Development) -8:13, 13. Hník -8:25, 16. Schlegel (oba ČR/Elkov-Kasper) -9:49.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Tempo Praha
Draci Brno
3:5 (v 10. směně)

Veltrusy - Nominační závody ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec 88,20 (0 trest. sekund), 2. Přindiš -0,49 (0), 3. Zima (všichni USK Praha) -2,58 (0).
C1: 1. Heger (Dukla Brandýs n/L) 94,07 (0), 2. Rohan -2,02 (0), 3. Gebas (oba USK Praha) -2,04 (0).
Ženy:
K1:
1. Kudějová (USK Praha) 99,57 (0), 2. Valíková (Dukla Brandýs n/L) -1,28 (0), 3. A. Galušková (Sušice) -4,90 (2).
C1: 1. Fišerová (Dukla Brandýs n/L) 104,44 (0), 2. G. Satková (USK Praha) -0,55 (0), 3. T. Kneblová (Olomouc) -1,78 (0).

Sylvania (USA) - Turnaj žen Marathon Classic

Přidat do mých lig

Karlovy Vary - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Cena města Karlovy Vary - memoriál Josefa Dolejšího, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 135 000 korun): 1. Black Canyon (ž. Zatloukal, tr. Olehla, stáj DS Pegas), 2. Imsexyandiknowit, 3. Royal Town. Čas: 2:09,75. Výrok: lehce 2 1/4 - 3 - 1.

Další dostihy: I. Nátura (Vyhnálek) - Hofergirl - Tos Sia, II. Trop (ž. Florian) - Lusinda - Spencer, III. Varimingo (ž. Liška) - Sisi Pop - Crosscheck, IV. La Paix (ž. Zatloukal) - Wanikoro - Storm De Nuit, VI. Sir Sun (ž. Chaloupka) - Mormill - King Archie, VII. Anzoa (Ferhanov) - Saigon Icon - Anhor.

Budapešť (Maď.) - Pohár čtyř národů

Přidat do mých lig

Mezistátní utkání (Maďarsko, ČR, Rakousko, Polsko)