Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 1. 8. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgický pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Antverpy
0:1

Skotská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Glasgow Rangers
0:1
konec
Dundee United
St. Johnstone
1:1
konec
Hibernian
Kilmarnock
2:1
konec
St. Mirren
Livingston
1:0

Bělá pod Pradědem - MČR v běhu do vrchu

Přidat do mých lig

Muži (9,5 km/převýšení 820 m): 1. Chrascina (Třinec) 40:45, 2. Janů (Pardubice) 42:54, 3. Pelíšek (Olomouc) 43:53.

Ženy (9,5 km/820 m): 1. Hrochová (Plzeň) 50:18, 2. Schorná Matyášová (Úpice) 50:37, 3. Maršánová (Olymp Praha) 50:44.

Junioři (6 km/660 m): 1. Bílek (Ústí n. O.) 31:25.

Juniorky (6 km/660 m): 1. Koláčková (Olymp Brno) 34:12.

12.00

konec
Brooklyn
Orlando
118:128
konec
Portland
Memphis
140:135 po prodl.
konec
Washington
Phoenix
112:125
konec
Milwaukee
Boston
119:112
konec
San Antonio
Sacramento
129:120
konec
Dallas
Houston
149:153 po prodl.

Jerez (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Redding (Brit./Ducati) 33:58,961, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -1,147, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -2,252.
Průběžné pořadí MS: 1. Redding 64, 2. Lowes (Brit./Kawasaki) 58, 3. Rea 52.

Silverstone (V.B.) - Kvalifikace na Velkou cenu Británie, závod MS vozů F1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:24,303, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,313, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,022, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,124, 5. Norris (Brit./McLaren) -1,479, 6. Stroll (Kan./Racing Point) -1,536, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1,662, 8. Ricciardo (Austr./Renault) -1,706, 9. Ocon (Fr./Renault) -1,906, 10. Vettel (Něm./Ferrari) -2,036.

Itálie - Závod Strade Bianche (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 4:58:56, 2. Formolo (It./SAE Team Emirates) -30, 3. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -32, 4. Bettiol (It./EF) -1:31, 5. Fuglsang (Dán./Astana) -2:55, 6. Štybar (ČR/Deceuninck-QuickStep) -3:59, ..Kreuziger (ČR/NTT) nedojel v limitu, Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) nedokončil.

Lagunas de Neila (Šp.) - Závěr etapového závodu Kolem Burgosu

Přidat do mých lig

1. Evenepoel (Belg.) 19:14:42, 2. Landa (Šp.) -30, 3. Almeida (Portug.) -1:12, 4. Chaves (Kol.) -1:26, 5. Bennett (N. Zél.) -1:40, 6. Carapaz (Ekv.) -1:58.

Šumavský MTB maraton, závod seriálu na horských kolech Kolo pro život (53 km):

Přidat do mých lig

Muži: 1. Stošek (Future Cycling Northwave) 1:53:13, 2. Ulman (Česká spořitelna-Accolade) -40, 3. Škarnitzl (Cyklostar Trek Mercedes-Benz) -1:52.

Ženy: 1. Neumanová (Česká spořitelna-Accolade) 2:17:26, 2. Pichlíková (Kross Bike Ranch) -3:01, 3. Pavelková (SupGirls) -6:24.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Kotlářka Praha
3:7 a 7:4
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
3:0
konec
Tempo Praha
Eagles Praha
6:10 (v 10. směně)

Praha - Nominační závody ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1: 1. Prskavec (USK Praha) 96,28 (0 trest. sekund), 2. Maslaňák (Dukla Brandýs n/L) -1,13 (0), 3. Hradilek (USK Praha) -1,31 (0).

C1: 1. Rohan 103,75 (0), 2. Chaloupka (oba USK Praha) -0,26 (2), 3. M. Jáně (Dukla Brandýs n/L) -2,03 (0).

Ženy:
K1
: 1. Dušková 112,75 (0), 2. Vojtová (obě USK Praha) -0,30 (0), 3. Valíková (Dukla Brandýs n/L) -0,32 (4).
C1: 1. G. Satková (USK Praha) 120,37 (2), 2. M. Satková -0,24 (0), 3. Fišerová (obě Dukla Brandýs n/L) -0,96 (2). 

Račice - Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

1000 m:
Ženy:
K1:
1. Paloudová (USK Praha) 4:01,951.
K2: 1. Sobíšková, Galádová (Dukla Praha/Sparta Praha) 3:54,475.

500 m:
Muži
:
C1: 1. M. Fuksa (Dukla Praha) 1:51,814.
K2: 1. Havel, Špicar (Dukla Praha) 1:31,549.

C2: 1. M. Fuksa, P. Fuksa (Dukla Praha) 1:45,050.

200 m:
Muži:
K1: 1. Dostál (Dukla Praha) 35,846.

Toledo (USA) - Ženský turnaj Drive On Championship

Přidat do mých lig

Lysá nad Labem - Prvomájová steeplechase

Přidat do mých lig

Steeplechase cross country (4200 m, pětiletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Forever Dry (ž. Kratochvíl, tr. J. Váňa st., stáj Statek Blata Český ráj), 2. Sztorm, 3. Peintre Elusif. Čas: 5:40,70. Výrok: boj krk - 2 1/4 - 2 1/2.

Další dostihy:
I. Waste No Time (ž. Havelková) - Zamindarton - Highbration
II. Antalgique (ž. Odložil) - Lianel - Lad In
III. Sorbet (Míčová) - Born To Race - Forte
IV. La Fantazia (ž. Florian) - Charleston Charlie - Solid Evidence
V. Bob Heart (ž. Lukášek) - Mequinenza - Facts And Figures
VII. Lia Ashamal (Musialová) - Rebelle d’Arnoult - Bouřka
VIII. Skyline Runner (ž. Bartoš) - Res Judicata - Angkor Wat

Most - Severočeská cena, rovinový dostih

Přidat do mých lig

1200 m, tříletí a starší koně