Pátek 7. srpna 2020, svátek má Lada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 7. srpna 2020 Lada

Sportovní výsledky 2. 8. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty
konec
Denver
Miami
105:125
konec
Indiana
Philadelphia
127:121
konec
LA Clippers
New Orleans
126:103
konec
Oklahoma City
Utah
110:94
konec
Toronto
LA Lakers
107:92

Jerez (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 16:43,589, 2. Redding (Brit./Ducati) -0,522, 3. Van der Mark (Niz./Yamaha) -2,701.

Druhý závod: 1. Redding 33:51,855, 2. Davies (Brit./Ducati) -3,082, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -5,472.

Průběžné pořadí MS (po 2 z 9 dílů): 1. Redding 98, 2. Rea 74, 3. Lowes (Brit./Kawasaki) 72.

Silverstone (V.B.) - Velká cena Británie, závod MS vozů F1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:29:51,105, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -5,856, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -18,474, 4. Ricciardo (Austr./Renault) -19,650, 5. Norris (Brit./McLaren) -22,277, 6. Ocon (Fr./Renault) -26,937, 7. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -31,188, 8. Albon (Thaj./Red Bull) -32,670, 9. Stroll (Kan./Racing Point) -37,311, 10. Vettel (Něm./Ferrari) -41,857.

Nejrychlejší kolo: Verstappen.
Průběžné pořadí MS (po 4 závodech): 1. Hamilton 88 b., 2. Bottas (Fin./Mercedes) 58, 3. Verstappen 52, 4. Norris 36, 5. Leclerc 33, 6. Albon 26.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 146, 2. Red Bull 78, 3. McLaren 51, 4. Ferrari 43, 5. Racing Point 42, 6. Renault 32, 7. Alpha Tauri 13, 8. Alfa Romeo 2, 9. Haas 1.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Draci Brno
10:11 (v 10. směně)

Praha - Nominační závody ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
K1:
1. Prskavec 88,00 (0 trest. sekund), 2. Hradilek -1,22 (0), 3. Bárta (všichni USK Praha) -2,30 (0).

C1: 1. Rohan 95,06 (0), 2. Chaloupka (oba USK Praha) -2,10 (2), 3. Rak (Dukla Brandýs n/L) -3,79 (2).

Ženy:

K1: 1. Kudějová 98,65 (0), 2. Vojtová (obě USK Praha) -2,45 (0), 3. A. Galušková (Sušice) -5,68 (0).

C1: 1. Říhová (USK Praha) 106,75 (0), 2. Fišerová (Dukla Brandýs n/L) -0,61 (0), 3. G. Satková (USK Praha) -0,90 (2).

Račice - Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

500 m:
Muži:
K1: 1. Dostál (Dukla Praha) 1:38,974.
K4: 1. Šlouf, Dostál, Kukačka, Vorel (Dukla Praha/USK Praha) 1:22,614.
C4: 1. Dvořák, M. Fuksa, P. Fuksa, Hrabal (Dukla Praha) 1:37,561.

200 m:
Muži:
K2
: 1. Seidl, Zavřel (USK Praha) 33,220.
C1: 1. M. Fuksa (Dukla Praha) 41,384.
C2: 1. M. Fuksa, P. Fuksa (Dukla Praha) 37,985.

Ženy:
K1
: 1. Paloudová (USK Praha) 42,151.
K2: 1. Sobíšková, Galádová (Dukla Praha/Sparta Praha) 39,286.
C1: 1. Ježová (Dukla Praha) 51,819.
C2: 1. Ježová, Řáhová (Dukla Praha) 46,362.

BIRMINGHAM - turnaj European Tour

Přidat do mých lig

1. Horsfield (Angl.) 270 (68+63+71+68), 2. Detry (Belg.) 271 (67+67+71+66), 3. Björk (Švéd.) 274 (68+67+70+69), Paisley (Angl.) 274 (70+68+66+70) a Farr (Wal.) 274 (65+71+67+71), 6. Kieffer (Něm.) 275 (71+69+67+68), Pavon (Fr.) 275 (69+67+69+70), Korhonen (Fin.) 275 (67+69+67+72) a Höjgaard (Dán.) 275 (66+71+66+72). 

Memphis (USA) - Závěr turnaje St. Jude Classic série PGA Tour a World Golf Championships

Přidat do mých lig

Truckee (USA) - Závěr turnaje Barracuda Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

Slovakman Triathlon v Piešťanech, mistrovství ČR v dlouhém triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Řenč 8:14:23, 2. Godart (Luc.) 8:19:09, 3. Holub (SR) 8:37:02, 4. Vabroušek 8:43:16, 5. Jílek 8:46:26.

Ženy: 1. Křivánková 9:09:09, 2. Stevensová (SR) 9:29:13, 3. Kotopulu 9:50:59, 4. Gregorová 9:54:47.