Pondělí 21. června 2021, svátek má Alois
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 21. června 2021 Alois

Sportovní výsledky 25. 7. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Portugalská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Rio Ave
0:2
konec
Marítimo
Famalicao
3:3
konec
Benfica Lisabon
Sporting Lisabon
2:1
konec
Braga
FC Porto
2:1

Ruský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Chimki Moskva
1:0

Zuchwil (Švýc.) - Příprava hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
ČR
1:7 (0:1, 1:4, 0:2)

Praha - Mistrovství ČR ve vícebojích

po prvním dnu

Přidat do mých lig

Muži - desetiboj: 1. Kregers (Lot.) 4011, 2. Kopecký (AC Pardubice) 3743 (100 m: 11,17 - dálka: 706 - koule: 11,95 - výška: 189 - 400 m: 50,67), 3. Urbánek (Škoda Plzeň) 3702, 4. Franěk (AC Pardubice) 3669.

Ženy - sedmiboj: 1. Cachová 3559 (100 m př.: 13,65 - výška: 174 - koule: 12,98 - 200 m: 24,83), 2. K. Dvořáková 3428, 3. Novotná (všechny USK Praha) 3399.

Bohemia Drive Rallye Příbram, úvodní závod Rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. P. Semerád, Hovorka (Škoda Fabia R5) 38:07,3, 2. M. Vlček, Jugasová (Hyundai i20 R5) -1,8, 3. Odložilík, Tureček (Volkswagen Polo Gti R5) -33,7, 4. Bisaha, Večerka (Hyundai i20 R5) -1:02,6, 5. Trněný, Dörr (Ford Fiesta R5) -1:24,7, 6. Adolf, P. Novák (Škoda Fabia R5) -1:39,3.

Jerez (Šp.) - Velká cena Andalusie, MS silničních motocyklů

kvalifikace

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Suzuki 1:45,410, 2. Ogura (oba Jap./Honda) -0,285, 3. Rodrigo (Arg./Honda) -0,296, ...15. Salač (ČR/Honda) -1,229.

Moto2: 1. Bezzecchi (It./Kalex) 1:41,728, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,037, 3. Bastianini (It./Kalex) -0,117.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:37,007, 2. Viňales (Šp./Yamaha) -0,095, 3. Bagnaia (It./Ducati) -0,169.

MotoE: 1. Aegerter (Švýc.) 1:48,158, 2. Ferrari (It.) -0,267, 3. Tulovic (Něm.) -0,367, ...15. Kornfeil (ČR) -2,071.

Dolní Morava - Mistrovství ČR v maratonu horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Cink (Kross Racing) 5:32:35, 2. Stošek -3:53, 3. Hynek (oba Futurecycling Northwave) -6:00, 4. Kulhavý (Jaroslav Kulhavy Cycling Team) -7:24, 5. Rauchfuss (Ethic Sport) -10:15, 6. Ulman (Česká spořitelna-Accolade) -14:59.

Ženy: 1. Czeczinkarová (Liv Mistral) 7:02:29, 2. Štěpánová (Maloja Pushbikers) -2:56, 3. Pichlíková (Kross Bikeranch) -20:32.

Trans Brdy, závod seriálu na horských kolech Kolo pro život

57 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Gysling (Švýc.) 3:18:04, 2. Škarnitzl (Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha) -1:16, 3. Vastl (Maloja Pushbikers MTB) -1:17.

Ženy: 1. Tazreiterová (Rak.) 3:57:56, 2. Pavelková (SupGirls) -20:05, 3. Neumüllerová (Rak.) -29:40.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Arrows Ostrava
8:6
konec
Kotlářka Praha
Eagles Praha
10:6
konec
Tempo Praha
Draci Brno
3:2

Veltrusy - Nominační závody ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec 88,90 (0 trest. sekund), 2. Tunka -1,46 (0), 3. Hradilek (všichni USK Praha) -2,10 (0).
C1: 1. Rohan (USK Praha) 97,96 (0), 2. Heger (Dukla Brandýs n/L) -1,23 (0), 3. Gebas (USK Praha) -2,23.

Ženy:
K1:
1. Vojtová 103,64 (2), 2. Kudějová (obě USK Praha)-0,24 (0), 3. A. Galušková (Sušice) -3,68 (2).
C1: 1. Fišerová 109,32 (4), 2. M. Satková (obě Dukla Brandýs n/L) -3,82 (0), 3. G. Satková (USK Praha) -4,21 (2).

Newcastle (V.B.) - Turnaj European Tour British Masters

Přidat do mých lig

par 71: 1. Paratore (It.) 266 (65+66+66+69), 2. Höjgaard (Dán.) 269 (66+67+66+70), 3. Harding (JAR) 270 (69+63+66+72), 4. Rock 271 (69+66+67+69), Sullivan 271 (68+69+67+67), Whitnell (všichni Angl.) 271 (68+64+68+71).

Sylvania (USA) - Turnaj žen Marathon Classic

Přidat do mých lig

Pardubice - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 metrů, pětiletí a starší koně, dotace 200 000 korun):
1. Ange Guardian (ž. Kousek, tr. J. Váňa st., Stáj Anděl strážný), 2. Sottovento, 3. Lombargini. Čas: 7:40,65. Výrok: jistě krk - 17 - 12.

Další dostihy: I. Dajuka (ž. Matuský) - Rideri Cross - Rozina. II. La Coral (ž. Novák) - Youko - Popinjay. III. Medic (Složil ml.) - Chrystal Cross - Tiara Man. IV. Imphal (ž. Myška) - Decorus - Marcus Aurelius. V. Anaking (ž. Faltejsek) - Green Rocks - Skins Rock. VII. New Finch (Složil ml.) - Sacamiro - Gontchar. VIII. Mediciman (Čmiel) - Tellur - Lantana Lady.