Pondělí 21. června 2021, svátek má Alois
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 21. června 2021 Alois

Sportovní výsledky 18. 7. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kladno - 2. kolo extraligy družstev

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,1 m/s):
1. Veleba (Dukla Praha) 10,37
200 m (0,0 m/s): 1. Jirka (Olymp Praha) 20,74, 2. Krsek (Kladno) 20,94
400 m: 1. Maslák (Dukla) 46,46, 2. Bujna 46,48
800 m: 1. Vystrk (oba Univerzita Brno) 1:48,63
1500 m: 1. Friš 3:43,41
5000 m: 1. Sasyn (oba Dukla) 14:43,73
110 m př. (+0,3 m/s): 1. Svoboda (Olymp Praha) 13,71
400 m př.: 1. Müller 49,99
3000 m př.: 1. Kovář (oba Dukla) 8:50,88
výška: 1. Bahník (Univerzita Brno) 218
tyč: 1. Šcerba (Ústí n/L) 532
dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 763
trojskok: 1. Vondráček (Pardubice) 15,99
koule: 1. Prášil (Kladno) 17,08
disk: 1. Voňavka (Kladno) 60,17
oštěp: 1. Veselý (Dukla) 77,85
kladivo: 1. Hájek (Dukla) 68,75
4x100 m: 1. Olymp Praha 40,86
4x400 m: 1. Univerzita Brno 3:11,65

Celkově: 1. Dukla Praha 229,5, 2. Univerzita Brno 200, 3. TEPO Kladno 155, 4. Olymp Praha 141,5, 5. Slavia Praha 128,5, 6. Škoda Plzeň 97, 7. Hvězda Pardubice 83,5, 8. Vítkovice 46.

Ženy:
100 m (+0,7 m/s):
1. Bendová (Olymp Praha) 11,59
200 m (+0,5 m/s): 1. Vondrová (USK) 23,40
400 m: 1. Ledecká (Škoda Plzeň) 53,65
800 m: 1. Vondrová (Olymp Praha) 2:04:45
1500 m: 1. Vrzalová (Vítkovice) 4:20,68
5000 m: 1. Stewartová (Dukla) 16:29,35
100 m př. (+0,4 m/s): 1. Koudelová 13,46
400 m př.: 1. Zapletalová 56,86
3000 m př.: 1. Novotná (všechny Olymp Brno) 10:29,97
výška: 1. Sajdoková (Vítkovice) 191, 2. Hrubá 187
tyč: 1. Švábíková (obě USK) 455
dálka: 1. Šínová 635
trojskok: 1. Suchá (obě Dukla) 13,17
koule: 1. Jamesová (Kladno) 15,09
disk: 1. Staňková (Kladno) 57,11
oštěp: 1. Píšová (Dukla) 55,07
kladivo: 1. Valešová (Plzeň) 62,57
4x100 m: 1. Plzeň 46,40
4x400 m: 1. Olymp Brno 3:41,62.

Celkově: 1. Škoda Plzeň 202, 2. USK Praha 194, 3. Olymp Brno 183, 4. Dukla Praha 160,5, 5. Vítkovice 147, 6. TEPO Kladno 104, 7. Olymp Praha 93.

Budapešť (Maď.) - Velká cena Maďarska, MS formule 1

Přidat do mých lig

Kvalifikace:

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:13,447, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,107, 3. Stroll (Kan./Racing Point) -0,930, 4. Pérez (Mex./Racing Point) -1,098, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -1,327, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,370, 7. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,402, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,519, 9. Sainz (Šp./McLaren) -1,580, 10. Gasly (Fr./Alpha Tauri) bez času.

Jerez (Šp.) - Velká cena Španělska, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Kvalifikace

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 1:45,465, 2. Migno (It./KTM) -0,195, 3. McPhee (Brit./Honda) -0,307, ...14. Salač (ČR/Honda) -1,109.

Moto2: 1. Martín (Šp./Kalex) 1:41,384, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,181, 3. Lowes (Brit./Kalex) -0,300.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:36,705, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,139, 3. M. Márquez (Šp./Honda) -0,157.

Záboří - Úvodní závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

156 km: 1. Loderer (Něm.) 3:46:50, 2. Sedláček (reprezentace ČR), 3. Gluth (Něm.), 4. Řepa (Topforex-Lapierre), 5. Zahálka (Elkov Kasper), 6. M. Vacek (reprezentace ČR) všichni stejný čas.

Bikemaraton Beroun, závod seriálu na horských kolech Kolo pro život

Přidat do mých lig

(53 km):
Muži:
1. Stošek (Vitalo Future Cycling) 1:51:30, 2. Strož (Ethic Sport) -19, 3. Cink (Kross Racing) -20.

Ženy: 1. Czeczinkarová (Liv Mistral) 2:11:48, 2. Čábelická (GAPP System-Cabtech) -1:21, 3. Pichlíková (Kross Bike Ranch) -4:39.

Extraliga

nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Tempo Praha
8:1
konec
Eagles Praha
Hroši Brno
15:11
konec
Draci Brno
Kotlářka Praha
odloženo

RAMSAU (Rak.) - turnaj European Tour a Challenge Tour

Přidat do mých lig

(par 70): 1. Stalter (Fr.) 266 (65+65+68+68), 2. Mansell (Angl.) 268 (67+66+64+71), 3. Blomstrand (Švéd.) 269 (65+67+66+71), Sciot-Siegrist (Fr.) 269 (67+66+61+75), Knappe (Něm.) 269 (66+67+66+70), ...13. Lieser 273 (65+73+67+68), 61. Matuš (oba ČR) 284 (63+71+74+76)

Praha - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Memoriál dr. Otakara Frankenbergera, rovinový dostih (2200 m, tříletí koně): 1. Opasan (ž. Koplík, tr. Chodúr, stáj Bormann), 2. Rusel, 3. Cote Jardin. Výrok: velmi lehce 5 - 2 1/4 - 1/2. Čas: 2:19,63.

Cena tříletých klisen, rovinový dostih (2200 m): 1. Faliraki (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Sylviana, 3. Eyes On You. Výrok: jistě 3/4 - hlava - 1 1/2. Čas: 2:20,63.

Další dostihy:
I.
Aniela (žk. Čermáková) - Coltyn - Captain Luka
II. Lexceed (ž. Rája) - Berouyine - Manolla
III. Muguruza (ž. Janáček) - Giannina - Kmotr
IV. Orpheus (am. Mokrošová) - Daralara - Westernerka
VII. Bonanza Gold (ž. Havelková) - Tau Tou - Airuschka
VIII. Finiga (ž. Verner) - Goldenton - La Sommera
IX. Whistledownthewind (ž. Verner) - Mikrop Alighieri - Redhead Lady
X. Rabbit Breath (ž. Lukášek) - Forte - Na konci duhy