Sportovní výsledky 3. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sönderjyske
Randers
3:0
konec
Vendsyssel
Aarhus
2:2
konec
FC Kodaň
Vejle
2:0
konec
Odense
Bröndby Kodaň
2:0

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Darmstadt
1:0
konec
Drážďany
Bochum
2:2
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
1:2

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wisla Krakov
Štětín
2:3
konec
Poznaň
Gdyně
1:0

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basilej
Thun
3:1
konec
FC Curych
Lugano
0:1
konec
St. Gallen
Xamax Neuchatel
3:0

Turecká liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Göztepe
1:1
konec
Malatyaspor
Basaksehir
0:2
konec
Erzurum
Galatasaray
1:1

O nasazení v play off, 7. kolo nadstavby

konec
Štýrský Hradec
Klagenfurt
0:1 v prodl.
konec
Vídeň
Székesfehérvár
6:2
konec
Bolzano
Salcburk
3:4

O postup do play off, 7. kolo nadstavby

konec
Linec
Dornbirn
3:4 v prodl.
konec
Villach
Innsbruck
3:1

Německá liga

52. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Düsseldorf
2:0
konec
Ingolstadt
Straubing
6:4
konec
Krefeld
Augsburg
5:4 v prodl.
konec
Mannheim
Kolín nad Rýnem
2:3 po sam. nájezdech
konec
Mnichov
Bremerhaven
1:4
konec
Norimberk
Schwenningen
4:3 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Iserlohn
5:4 v prodl.

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pella (3-Arg.)
Garín (Chile)
7:5, 6:3

GLASGOW (V.B.) - Halové mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
800 m:
1. De Arriba (Šp.) 1:46,83, 2. Webb (Brit.) 1:47,13, 3. English (Ir.) 1:47,39.
1500 m: 1. Lewandowski (Pol.) 3:42,85, 2. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:43,23, 3. Gómez (Šp.) 3:44,39, 4. Sasínek (ČR) 3:45,27.
60 m př.: 1. Trajkovic (Kypr) 7,60, 2. Martinot-Lagarde 7,61, 3. Manga (oba Fr.) 7,63.
Dálka: 1. Tentóglu (Řec.) 838, 2. Nilsson Montler (Švéd.) 817, 3. Jovančevič (Srb.) 803, ...7. Juška (ČR) 779.
Trojskok: 1. Babajev (Ázerb.) 17,29, 2. Évora (Port.) 17,11, 3. Hess (Něm.) 17,10.
Sedmiboj: 1. Ureňa (Šp.) 6218 (60 m: 6,96 - dálka: 739 - koule: 14,68 - výška: 207 - 60 m př.: 7,78 - tyč: 500 - 1000 m: 2:44,27), 2. Duckworth (Brit.) 6156 (6,85 - 779 - 12,97 - 213 - 8,16 - 500 - 2:49,44), 3. Škureňov (Rus.) 6145 (7,18 - 766 - 14,30 - 204 - 8,02 - 520 - 2:45,35), ...9. Sýkora (ČR) 5016 (7,08 - 736 - 15,09 - 192 - 8,02 - 0 - 2:50,58).
4x400 m: 1. Belgie 3:06,27, 2. Španělsko 3:06,32, 3. Francie 3:07,71.

Ženy:
800 m:
1. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 2:02,58, 2. Lamoteová (Fr.) 2:03,00, 3. Ljachovová (Ukr.) 2:03,24.
1500 m: 1. Muirová (Brit.) 4:05,92, 2. Ennaouiová (Pol.) 4:09,30, 3. Mageeanová (Ir.) 4:09,43, ...6. Vrzalová (ČR) 4:12,16.
60 m př.: 1. Visserová (Niz.) 7,87, 2. Rolederová (Něm.) 7,97, 3. Hermanová (Běl.) 8,00.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 201, 2. Levčenková (Ukr.) 199, 3. Palšyteová (Lit.) 197, ...6. Hrubá (ČR) 194.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 485, 2. Bradshawová (Brit.) 475, 3. Kiriakopuluová (Řec.) 475.
Dálka: 1. Španovičová (Srb.) 699, 2. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 693, 3. Bechová-Romančuková (Ukr.) 684.
Trojskok: 1. Peleteirová (Šp.) 14,73, 2. Papachrístuová (Řec.) 14,50, 3. Saladuchová (Ukr.) 14,47.
Koule: 1. Mavroděvová (Bulh.) 19,12, 2. Schwanitzová (Něm.) 19,11, 3. Mártonová (Maď.) 19,00
4x400 m: 1. Polsko 3:28,77, 2. Británie 3:29,55, 3. Itálie 3:31,90.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
93:129
konec
Indiana Pacers
Orlando Magic
112:117
konec
Miami Heat
Brooklyn Nets
117:88
konec
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
81:111
konec
Philadelphia 76ers
Golden State Warriors
117:120
konec
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
116:102
konec
Denver Nuggets
New Orleans Pelicans
112:120
konec
Phoenix Suns
Los Angeles Lakers
118:109
konec
Utah Jazz
Milwaukee Bucks
115:111

Liga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teamstore Brno
Strakonice
86:62 (20:12, 46:32, 61:41)

Najdete na iDNES.cz