Sportovní výsledky 2. 3. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Esbjerg
Horsens
1:0

Druhá anglická liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aston Villa
Derby
4:0
konec
Brentford
QPR
3:0
konec
Hull
Birmingham
2:0
konec
Ipswich
Reading
1:2
konec
Millwall
Norwich
1:3
konec
Preston
Bristol
1:1
konec
Rotherham
Blackburn
3:2
konec
Stoke
Nottingham
2:0
konec
Swansea
Bolton
2:0
konec
Wigan
Middlesbrough
0:0

Druhá německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Regensburg
1:2
konec
Paderborn
St. Pauli
0:1
konec
Sandhausen
Aue
0:3

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sosnowiec
Kielce
4:1
konec
Bialystok
Zabrze
2:2
konec
Plock
Cracovia Krakov
3:2

Skotská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Livingston
1:0
konec
Kilmarnock
Motherwell
0:0

Švýcarská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Grasshopper Curych
Lucern
1:3
konec
Young Boys Bern
Sion
1:0

Turecká liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bursaspor
Sivasspor
3:2
konec
Kayserispor
Besiktas
2:2
konec
Fenerbahce
Rizespor
3:2

Druhá liga

O udržení, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Letňany
Pelhřimov
6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Ilves Tampere
3:1
konec
KalPa Kuopio
TPS Turku
2:0
konec
Pelicans Lahti
Jyväskylä
7:2
konec
Tappara Tampere
Jukurit Mikkeli
2:0
konec
Kärpät Oulu
SaiPa Lappeenranta
3:2
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
5:4 po sam. nájezdech
konec
Hämeenlinna
Kouvola
5:4 po sam. nájezdech

Slovenská liga

Předkolo play off - 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Detva
3:4 v prodl.
konec
Miškovec
Budapešť
2:3 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Linköping
Malmö
2:3
konec
Örebro
Växjö
2:1 po sam. nájezdech
konec
Timra
Lulea
0:2
konec
Färjestad
Mora
8:3
konec
HV 71
Djurgaarden
2:3
konec
Rögle
Frölunda
5:7
konec
Skelleftea
Brynäs
3:2 v prodl.

Švýcarská liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Rapperswil
6:2
konec
Davos
Lugano
3:1
konec
Langnau
Bern
4:2
konec
Lausanne
Fribourg-Gottéron
4:3 po sam. nájezdech
konec
Zug
Ambri-Piotta
3:1
konec
Ženeva
Biel
4:1

DUBAJ (SAE) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Federer (2-Švýc.)
Tsitsipas (5-Řec.)
6:4, 6:4

DUBAJ (SAE) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ram, Salisbury (4-USA/Brit.)
McLachlan, Struff (Jap./Něm.)
7:6 (7:4), 6:3

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios (Austr.)
A. Zverev (2-Něm.)
6:3, 6:4

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev, M. Zverev (Něm.)
Krajicek, Sitak (USA/N. Zél.)
2:6, 7:6 (7:4), 10:5

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Keninová (5-USA)
2:6, 6:3, 7:5

ACAPULCO (Mex.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Azarenková, Čeng Saj-saj (Běl./Čína)
Krawczyková, Olmosová (3-USA/Mex.)
6:1, 6:2

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Garín (Chile)
Ruud (Nor.)
6:4, 6:4
konec
Pella (3-Arg.)
Djere (Srb.)
7:6 (12:10), 7:6 (7:1)

SAO PAULO (Braz.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Delbonis, González (Arg.)
Bambridge, O’Mara (4-Brit.)
6:4, 6:3

GLASGOW (V.B.) - Halové mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
60 m:
1. Volko (SR) 6,60, 2. Barnes (Tur.) 6,61, 3. Van Gool (Niz.) 6,62.
400 m: 1. Warholm (Nor.) 45,05 - vyrovnaný evropský rekord), 2. Husillos (Šp.) 45,66, 3. Van Diepen (Niz.) 46,13.
3000 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 7:56,15, 2. O’Hare (Brit.) 7:57,19, 3. H. Ingebrigtsen (Nor.) 7:57,19.
Výška: 1. Tamberi (It.) 232, 2. Baniótis (Řec.) a Procenko (Ukr.) oba 226.
Tyč: 1. Wojciechowski 590, 2. Lisek (oba Pol.) 585, 3. Svärd Jacobsson (Švéd.) 575.

Sedmiboj (po 4 discplínách): 1. Duckworth (Brit.) 3533 (60 m: 6,85 - dálka: 779 - koule: 12,97- výška: 213), 2. Samuelsson (Švéd.) 3475 (7,06 - 766 - 14,69 - 207) , 3. Ureňa (Šp.) 3443 (6,96 - 739 - 14,68 - 207), ...10. Sýkora (ČR) 3280 (7,08 - 736 - 15,09 - 192).

Ženy:
60 m:
1. Swobodová (Pol.) 7,09, 2. Schippersová (Niz.) 7,14, 3. Philipová (Brit.) 7,15.
400 m: 1. Sprungerová (Švýc.) 51,61, 2. Bolingová Mbongová (Belg.) 51,62, 3. De Witteová (Niz.) 52,34. 

Rozběhy a kvalifikace s českou účastí:
Muži:
60 m - rozběhy:
1. Zíkos (Řec.) 6,66, ...21. Stromšík (ČR) 6,77 - postoupil do semifinále.
Semifinále: 1. Volko (SR) 6,61, ...19. Stromšík 6,78 - do finále nepostoupil.
800 m - semifinále: 1. García (Šp.) 1:48,84,...10. Šnejdr (ČR) 1:50,72 - do finále nepostoupil.

Ženy:
Rozběhy:
60 m - rozběhy:
1. Swobodová (Pol.) 7,14, ...22. K. Seidlová (ČR) 7,39 - postoupila do semifinále.
Semifinále: 1. Swobodová (Pol.) 7,11, ...21. K. Seidlová 7,41 - do finále nepostoupila.
Kvalifikace:
Tyč:
1. Sidorovová (Rus.), Stefanídiová (Řec.) a Žuková (Běl.) 460, ...13. Maláčová 450, 16. Švábíková (obě ČR) 440 - nepostoupily do finále.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Atlanta Hawks
Chicago Bulls
161:168 po 4. prodloužení
konec
Brooklyn Nets
Charlotte Hornets
112:123
konec
Boston Celtics
Washington Wizards
107:96
konec
Toronto Raptors
Portland Trail Blazers
119:117
konec
Phoenix Suns
New Orleans Pelicans
116:130
konec
Sacramento Kings
Los Angeles Clippers
109:116
konec
Los Angeles Lakers
Milwaukee Bucks
120:131

Skupina A1, 3. kolo nadstavby

konec
Opava
Děčín
70:58 (22:22, 33:45, 46:48)
konec
Svitavy
Pardubice
71:63 (18:17, 34:32, 52:49)
konec
Olomoucko
Nymburk
94:98 (15:30, 44:57, 76:78)
konec
Brno
Ústí nad Labem
72:81 (21:20, 34:39, 49:64)

Skupina A2, 3. kolo nadstavby

konec
USK Praha
Ostrava
95:65 (16:22, 41:37, 72:54)
konec
Kolín
Hradec Králové
85:76 (23:19, 45:39, 65:58)

Liga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slovanka MB
100:56 (23:25, 48:30, 73:42)
konec
KP Brno
Žabiny Brno
63:71 (17:16, 31:41, 51:45)
konec
Slavia Praha
Nymburk
74:70 (25:17, 40:31, 50:54)

Extraliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Ústí nad Labem
3:0 (23, 14, 14)
konec
Benátky nad Jizerou
Brno
0:3 (-17, -16, -24)
konec
Ostrava
Karlovarsko
3:1 (22, 23, -20, 20)
konec
Zlín
Praha
3:2 (-22, 28, 23, -20, 9)
konec
Kladno
Příbram
3:1 (-17, 20, 19, 19)
konec
Odolena Voda
Liberec
3:2 (25, -26, -20, 21, 13)

Extraliga žen

Skupina III, 23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Šternberk
3:1 (-23, 19, 19, 23)

Extraliga žen

Skupina II, 23. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
VK Brno
0:3 (-17, -19, -19)

Extraliga žen

Skupina I, 23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olomouc
Liberec
3:0 (10, 18, 16)

Najdete na iDNES.cz