Sportovní výsledky 17. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Dánská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Horsens
Vendsyssel
3:0
konec
Odense
Vejle
1:0
konec
Randers
FC Kodaň
0:2
konec
Esbjerg
Bröndby Kodaň
2:1

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Middlesbrough
0:1

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Magdeburg
1:3
konec
Drážďany
Regensburg
0:0
konec
Kiel
Fürth
2:2

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Legnica
3:0
konec
Legia Varšava
Cracovia Krakov
0:2

Švýcarská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basilej
Sion
1:0
konec
Grasshopper Curych
Xamax Neuchatel
0:1
konec
Young Boys Bern
FC Curych
2:0

Turecká liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurum
Sivasspor
4:2
konec
Kayserispor
Göztepe
2:1
konec
Trabzonspor
Alanyaspor
0:2
konec
Kasimpasa
Galatasaray
1:4

10. ročník Š.L.A.H. JV CUP 2018/2019

14. kolo

Přidat do mých lig

Druhá liga

40. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
konec
Most
Bílina
7:3

Liga EBEL

3. kolo nadstavby skupiny o umístění

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Dornbirn
5:3
konec
Linec
Innsbruck
4:3

Liga EBEL

3. kolo nadstavby skupiny o titul

Přidat do mých lig
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
4:1
konec
Vídeň
Klagenfurt
4:1
konec
Bolzano
Székesfehérvár
5:2

Německá liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Straubing
3:2 v prodl.
konec
Bremerhaven
Schwenningen
3:4 v prodl.
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
3:2 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Mnichov
1:6
konec
Wolfsburg
Mannheim
5:3
konec
Eisbären Berlín
Krefeld
6:3
konec
Iserlohn
Norimberk
8:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Rögle
2:3

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Bern
1:3
konec
Lugano
Ženeva
4:3 po sam. nájezdech

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
González, Zeballos (1-Arg.)
Schwartzman, Thiem (Arg./Rak.)
6:1, 6:1

Dvouhra - finále:

konec
Cecchinato (3-It.)
Schwartzman (4-Arg.)
6:1, 6:2

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Chardy, Kontinen (Fr./Fin.)
Rojer, Tecau (Niz./Rum.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:4)

Dvouhra - finále:

konec
Monfils (Fr.)
Wawrinka (Švýc.)
6:3, 1:6, 6:2.

Monfils (Fr.) - Wawrinka (Švýc.) 6:3, 1:6, 6:2.

TRNAVA - turnaj žen ITF

Přidat do mých lig

Čtyřhra - finále:

konec
Zarycká, Andreiová (4-ČR/Rum.)
Kolodziejová, Chwalinská (ČR/Pol.)
6:4, 6:3.

Dvouhra - finále:

konec
Šinikovová (Bulh.)
Allertová (ČR)
6:1, 6:3

Čtyřhra - 1. kolo

konec
Siniaková, Ostapenková (6-ČR/Lot.)
Elbabová, Fominová (USA/Rus.)
6:2, 6:3

1. kolo

konec
Kasatkinová (11-Rus.)
Frechová (Pol.)
6:3, 3:6, 6:4
konec
Sie Šu-Wej (Tchaj-wan)
Sevastovová (10-Lot.)
6:4, 6:2
konec
Mladenovicová (Fr.)
Nabháníová (Omán)
6:1, 6:1
konec
Sasnovičová (Běl.)
Makarovová (Rus.)
0:6, 7:5, 6:4
konec
Cornetová (Fr.)
Babosová (Maď.)
6:4, 6:3
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Tomljanovicová (Austr.)
6:2, 4:6, 7:5
konec
Kužmová (SR)
Peraová (USA)
7:6 (7:2), 7:6 (7:3)
konec
Curenková (Ukr.)
Putincevová (Kaz.)
6:3, 2:0 skreč.
konec
Muguruzaová (12-Šp.)
Jastremská (Ukr.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Jorovičová (Srb.)
Erraniová (It.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Bouchardová (Kan.)
Lapková (Běl.)
6:3, 6:4

SOLDIER HOLLOW (USA) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta dvojic: 1. Hofer, Wiererová (It.) 35:27,9 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -22,9 (0+2), 3. Guigonnat, Simonová (Fr.) -50,2 (1+8), ...17. Krupčík, Vítková (ČR) -3:45,1 (1+13).

Smíšená štafeta: 1. Francie (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová) 1:03:51,4 (0+3), 2. Německo (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová) -13,5 (0+6), 3. Norsko (Christiansen, J.T. Bö, Eckhoffová, Röiselandová) -1:02,2 (2+11), 4. Švýcarsko -1:31,2 (1+6), 5. Švédsko -1:59,7 (0+5), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková) -2:12,9 (0+8).

Liga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trutnov
Teamstore Brno
103:74

Kutná Hora - Český pohár mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Č. Budějovice
Liberec
3:2
konec
Kladno
Karlovarsko
3:1

Najdete na iDNES.cz