Sobota 1. prosince
Skupina A (O2 arena):
Švýcarsko - Lotyšsko 7:3 (2:3, 2:0, 3:0)
Německo - Česko 5:10
Skupina B (O2 arena):
Finsko - Švédsko 4:5
Skupina C (Podvinný mlýn):
Austrálie - Estonsko 5:11
Polsko - Thajsko 5:2
Skupina D (Podvinný mlýn):
Kanada - Slovensko 3:12 (0:5, 0:4, 3:3).
Neděle 2. prosince
Skupina A (O2 arena):
Švýcarsko - Německo 13:1 (4:0, 3:0, 6:1)
Lotyšsko - Česko 4:3 (1:0, 1:3, 1:1)
Skupina B (O2 arena):
Dánsko - Norsko 3:9 (3:2, 0:5, 0:2)
Skupina C (Podvinný mlýn):
Estonsko - Polsko 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Skupina D (Podvinný mlýn):
Slovensko - Japonsko 15:1 (7:0, 4:0, 4:1)
Kanada - Singapur 4:4 (1:2, 1:2, 2:0)
Pondělí 3. prosince
Skupina A (O2 arena):
Lotyšsko - Německo 4:5 (2:1, 1:0, 1:4)
Skupina B (O2 arena):
Finsko - Dánsko 7:1 (5:1, 1:0, 1:0)
Švédsko - Norsko 9:1 (3:0, 4:0, 2:1)
Skupina C (Podvinný mlýn):
Austrálie - Polsko 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Estonsko - Thajsko 11:4 (6:2, 2:1, 3:1)
Skupina D (O2 arena):
Singapur - Japonsko 9:5 (4:3, 1:2, 4:0)
Úterý 4. prosince
Skupina A (O2 arena):
Česko - Švýcarsko 6:4 (3:2, 0:0, 3:2)
Skupina B:
Norsko - Finsko 1:9 (0:3, 0:1, 1:5)
Švédsko - Dánsko 25:0 (13:0, 4:0, 8:0)
Skupina C (O2 arena):
Thajsko - Austrálie 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
Skupina D:
Slovensko - Singapur 18:2 (7:0, 6:0, 5:2)
Japonsko - Kanada 2:14 (1:8, 0:3, 1:3)
Středa 5. prosince
Předkolo play off:
Lotyšsko - Slovensko 6:1 (2:1, 0:0, 4:0)
Dánsko - Estonsko 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Norsko - Austrálie 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Německo - Kanada 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
Čtvrtek 6. prosince
Čtvrtfinále play off:
Švýcarsko - Norsko 3:2 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Česko - Dánsko 10:1 (3:1, 4:0, 3:0)
O 13.-16. místo:
Singapur - Thajsko 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
Polsko - Japonsko 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
O 9.-12. místo:
Austrálie - Slovensko 3:12 (2:2, 0:4, 1:6)
Kanada - Estonsko 2:9 (1:4, 1:1, 0:4).
Pátek 7. prosince
Čtvrtfinále play off:
Švédsko - Lotyšsko 14:1 (7:0, 5:1, 2:0)
Finsko - Německo 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
O 9. místo:
Slovensko - Estonsko 7:5 (1:3, 3:1, 3:1)
O 11. místo:
Austrálie - Kanada 5:6 (3:0, 2:3, 0:3)
O 13. místo:
Polsko - Thajsko 9:1 (5:0, 2:1, 2:0)
O 15. místo:
Japonsko - Singapur 4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Sobota 8. prosince
Semifinále play off:
Česko - Finsko 2:7 (0:1, 0:2, 2:4)
Švédsko - Švýcarsko 5:4 po sam. nájezdech (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
O 5.-8. místo:
Lotyšsko - Norsko 6:5 po sam. nájezdech (1:2, 1:1, 3:2 - 0:0)
Německo - Dánsko 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Neděle 9. prosince
Finále play off:
Finsko - Švédsko 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
O 3. místo:
Česko - Švýcarsko 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
O 5. místo:
Lotyšsko - Německo 5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
O 7. místo:
Norsko - Dánsko 9:5 (4:1, 3:3, 2:1)
Konečné pořadí:
1. Finsko
2. Švédsko
3. Švýcarsko
4. Česko
5. Lotyšsko
6. Německo
7. Norsko
8. Dánsko
9. Slovensko
10. Estonsko
11. Kanada
12. Austrálie
13. Polsko
14. Thajsko
15. Japonsko
16. Singapur