Španělsko - Polsko 2:1
Carreňo - Zieliňski 6:2, 6:1
Bautista - Hurkacz 7:6 (8:6), 2:6, 7:6 (7:5)
Martínez, Ramos - Zieliňski, Walków 6:4, 3:6, 6:10
tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Muži (10 km): 1. Loginov (Rus.) 27:00,8 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (Fr.) -6,5 (2), 3. Laegreid (Nor.) -15,1 (1), 4. Kühn -18,6 (2), 5. Rees (oba Něm.) -20,2 (1), 6. Babikov (Rus.) -23,0 (0), 7. T. Bö (Nor.) -23,6 (3), 8. Serochvostov (Rus.) -25,8 (2), 9. Fillon Maillet (Fr.) -29,5, 10. Andersen (Nor.) -38,2 (1), ...30. Krčmář -1:24,5 (2), 36. Václavík -1:39,5 (3), 42. Štvrtecký -1:50,8 (3), 83. Hornig -3:25,2 (1), 93. Žemlička (všichni ČR) -3:55,4 (3).
Pořadí SP (po 10 z 22 závodů): 1. Jacquelin 425 b., 2. Fillon Maillet 401, 3. Christiansen (Nor.) 372, 4. Samuelsson (Švéd.) 371, 5. T. Bö 356, 6. Latypov (Rus.) 336, ...28. Krčmář 127, 67. Štvrtecký 14, 80. Václavík 80.
Ženy (7,5 km): 1. Röiselandová (Nor.) 23:30,1 min. (1), 2. Solová (Běl.) -7,1 (2) a Simonová (Fr.) -7,1 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -22,6 (2), 5. Tandrevoldová (Nor.) -23,1 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -26,3 (1), 7. Rezcovová (Rus.) -26,6 (2), 8. Ederová (Fin.) -28,4 (1), 9. H. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 10. Wiererová (It.) -37,9 (1), 11. Davidová -43,9 (2), ...20. Jislová -1:12,1 (0), 55. Puskarčíková -2:04,1 (2), 76. Charvátová -2:48,1 (4), 95. Vinklárková (všechny ČR) -4:01,8 (3).
Pořadí SP (po 10 z 22 závodů): 1. Röiselandová 477, 2. E. Öbergová (Švéd.) 413, 3. Solová 374, 4. Alimbekavová 370, 5. H. Öbergová 350, 6. Hauserová (Rak.) 344, ...10. Davidová 257, 20. Jislová 178, 51. Puskarčíková 30, 61. Charvátová 21, 72. Vinklárková 12.
lyžováníPřidat do mých lig
Smíšená družstva: 1. Norsko (Oftebro, Mari Leinanová Lundová, Westvoldová Hansenová, Graabak) 40:55,5, 2. Rakousko (Fritz, Hirnerová, Slamiková, Greiderer) -10,5, 3. Německo (Lange, Haaschová, Nowaková, Weber) -23,9.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Automobily: 1. Terrana, Carreras (Arg., Šp./Prodrive) 3:06:45, 2. Ekström, Bergvist (Švéd./Audi) -1:06, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -1:49, ...8. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -5:45, 36. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -26:02.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 20:37:24, 2. Rádžhí, Orr -48:54, 3. Loeb, Lurquin (Fr., Bel./Prodrive) -50:25, ...9. Prokop, Chytka -1:30:30, 22. Zapletal, Sýkora -3:43:36.
SSV (buggy): 1. Marek Goczal, Laskawiec (Pol./Can-Am) 3:39:24.
Průběžné pořadí: 1. Luppi de Oliveira, Justo (Braz./Can-Am) 25:04:01.
Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 3:27:23, ...12. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -29:38.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 24:19:17, ...10. Macháček, Vyoral -5:34:14.
Motocykly: 1. Sanders (Austr./KTM) 51:43, 2. Sunderland (Brit./KTM) -2:26, 3. Walkner (Rak./KTM) -2:36, ...19. J. Brabec -6:58, 39. Michek -11:53, 115. Engel -43:08.
Průběžné pořadí: 1. Sunderland 19:55:59, 2. Walkner -2:39, 3. Sanders -5:35, ...19. Michek -1:11:47, 25. J. Brabec -1:40:03, 36. Engel -2:39:07.
Čtyřkolky: 1. Maximov (Rus./Yamaha) -1:10:10, ...8. Tůma (ČR/Yamaha) -15:13.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 25:18:29, ...6. Tůma -4:31:15.
Tahače: 1. Karginov 3:16:16, 2. Sotnikov -9, 3. Nikolajev (všichni Rus./Kamaz) -45, 4. Loprais (ČR/Praga) -5:16, 9. Macík (ČR/Iveco) -14:12, 28. Vrátný (ČR/Ford) -1:29:54, 32. Tomeček (ČR/Tatra) -1:57:24.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 22:25:45, 2. Nikolajev -10:29, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -38:17, ...5. Loprais -1:06:20, 11. Macík -3:57:13, 29. Vrátný -33:32:13.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 56,36, 2. Jungk (Něm.) -0,01, 3. Treťjakov (Rus.) -0,05 - první kolo bylo kvůli sněhu na dráze zrušeno.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. M. Dukurs 1398 b., 2. Jungk 1359, 3. Grotheer (Něm.) 1347.
Ženy: 1. Bosová (Niz.) 1:56,04 (57,88+58,16), 2. Löllingová (Něm.) -0,24 (58,37+57,91), 3. Nikitinová (Rus.) -0,43 (58,53+57,94), ..17. Fernstädtová (ČR) -1,54 (59,04+58,54).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Bosová 1390, 2. Nikitinová 1322, 3. Hermannová (Něm.) 1292, ...16. Fernstädtová 732.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
1000 m: 1. Krol 1:07,776, 2. Nuis 1:07,867, 3. Verbij (všichni Niz.) 1:07,948.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:37,975, 2. Norsko 3:38,920, 3. Itálie 3:43,416.
Ženy
3000 m: 1. Schoutenová 3:56,623, 2. De Jongová (obě Niz.) 3:59,796, 3. Lollobrigidaová (It.) 4:00,615, ...13. Antošová 4:21,889, 14. Kuršová (obě ČR) 4:21,915.
Sprint družstev: 1. Polsko 1:27,265, 2. Bělorusko 1:31,183, 3. Norsko 1:31,438.