tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Rusko (Chalili, Serochvostov, Loginov, Cvetkov) 1:11:06,1 (0 tr. okruhů+4 dobíjení), 2. Německo (Lesser, Rees, Doll, Nawrath) -7,0 (0+2), 3. Bělorusko (Labastov, Lazuski, Vorobej, Smolski) -23,0 (0+6), 4. Itálie -53,7 (0+5), 5. Francie -1:15,0 (1+10), 6. Ukrajina -1:44,9 (0+6), 7. Norsko -2:00,6 (0+10), 8. Švédsko -2:10,6 (1+12), 9. Kanada -2:32,0 (2+12), 10. Švýcarsko -2:51,1 (0+11), ...18. ČR (Václavík, Karlík, Štvrtecký, Krčmář) -5:05,6 (5+12).
lyžováníPřidat do mých lig
1. Lamparter (Rak.) 25:18,5, 2. Ilves (Est.) -0,3, 3. Jamamoto (Jap.) -0,7, 4. Schmid (Něm.) -16,7, 5. A. Watabe (Jap.) -17,0, 6. Frenzel (Něm.) -17,8, 7. Rehrl -32,6, 8. Seidl (oba Rak.) -33,9, 9. Graabak (Nor.) -1:07,0, 10. Faisst (Něm.) -1:10,7, ...18. Portyk -1:42,4, 32. Daněk (oba ČR) -2:49,2.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 700 b., 2. Lamparter 700, 3. Geiger (Něm.) 550, 4. Frenzel 410, 5. Weber (Něm.) 402, 6. Ilves 330, ...31. Portyk 37, 44. Daněk 8, 46. Vytrval (ČR) 7.
Slopestyle
Muži: 1. Fitzsimons (USA) 80,91, 2. Sandbech (Nor.) 80,43, 3. Canter (USA) 74,76, ...v kvalifikaci 26. Hroneš (ČR).
Pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Toutant (Kan.) 145, 2. Van der Velden (Niz.) 125, 3. Su I-ming (Čína) 102, ...47. Hroneš 6.
Ženy: 1. Coadyová (Austr.) 86,18, 2. Gasserová (Rak.) 78,56, 3. Morganová (Něm.) 76,61.
Pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Muraseová (Jap.) 160, 2. Peperkampová (Niz.) 126, 3. Iwabučiová (Jap.) 110.
U-rampa
Muži: 1. A. Hirano (Jap.) 93,25, 2. Scherrer (Švýc.) 90,00, 3. White (USA) 84,00.
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. A. Hirano 250, 2. R. Hirano (Jap.) 206, 3. Scherrer 160.
Ženy: 1. Kimová (USA) 90,25, 2. Onová (Jap.) 89,00, 3. Castelletová (Šp.) 80,00.
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 216, 2. S. Tomitaová (Jap.) 190, 3. Onová 175, ...33. Pančochová (ČR) 6.
Skikros
Muži: 1. Mahler (Kan.), 2. Wilmsmann (Něm.), 3. Regez (Švýc.).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 14 závodů): 1. Midol 403, 2. Tchiknavorian (oba Fr.) 373, 3. Regez 277.
Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Thompsonová (Kan.), 3. Smithová (Švýc.), ...v kvalifikaci 19. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 14 závodů): 1. Näslundová 750, 2. Smithová 566, 3. Thompsonová 389, ...20. Kučerová 110, 29. Cholenská (ČR) 38.
Paralelní obří slalom družstev: 1. Payer, Schöffmannová (Rak.), 2. Baumeister, Hochreiterová (Něm.), 3. I Sang-ho, Čong He-rim.
Muži - sjezd: 1. Kriechmayr (Rak.) 2:26,09, 2. Feuz (Švýc.) -0,34, 3. Paris (It.) -0,44, 4. Odermatt (Švýc.) -0,46, 5. Mayer (Rak.) -0,51, 6. Čater (Slovin.) -0,66, 7. Kilde (Nor.) -0,98, 8. Rogentin (Švýc.) -1,36, 9. Striedinger -1,67, 10. Franz (oba Rak.) -1,77.
Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 10 závodů): 1. Paris 316 b., 2. Kilde a Feuz oba 305, 4. Mayer 302, 5. Kriechmayr 285, 6. Odermatt 276.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 35 závodů): 1. Odermatt 1075, 2. Kilde 685, 3. Mayer 592, 4. Kriechmayr 524, 5. Feuz 447, 6. Paris 406.
Družstva: 1. Slovinsko (Kos, P. Prevc, Zajc, Lanišek) 1101,7 b., 2. Německo (Freund, Leyhe, Eisenbichler, Geiger) 1034,7, 3. Japonsko (Sato, D. Kobajaši, Nakamura, R. Kobajaši) 1034,1, 4. Rakousko 1011,3, 5. Norsko 1009,1, 6. Polsko 962,1, ...8. Česko (Sakala, Rýdl, Polášek, Koudelka) 805,9.
Ženy - sjezd: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:45,78, 2. Weidleová (Něm.) -0,10, 3. Siebenhoferová (Rak.) -0,44, 4. Delagová (It.) -0,52, 5. Gagnovová (Kan.) -0,68, 6. Brignoneová (It.) -0,87, 7. C. Suterová (Švýc.) -0,99, 8. Ledecká (ČR) -1,06, 9. Fluryová (Švýc.) -1,24, 10. Scheyerová (Rak.) -1,26.
Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 9 závodů): 1. Goggiaová (It.) 300 b., 2. Johnsonová (USA) 240, 3. Siebenhoferová 184, 4. C. Suterová 181, 5. Puchnerová (Rak.) 166, 6. Delagová 162, ...18. Ledecká 63.
Průběžné pořadí SP (po 21 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 966, 2. Vlhová (SR) 916, 3. Goggiaová 657, 4. Hectorová (Švéd.) 582, 5. Brignoneová 447, 6. Gutová-Behramiová 443, ...42. Dubovská (ČR) 108, 53. Ledecká 83.
florbalPřidat do mých lig
krasobrusleníPřidat do mých lig
Taneční páry - konečné pořadí: 1. Sinicinová, Kacalapov 217,96, 2. Stěpanovová, Bukin (všichni Rus.) 213,20, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 207,97, 4. Smartová, Díaz (Šp.) 196,86, 5. Fearová, Gibbson (Brit.) 196,01, 6. Hurtadová, Khaliavin (Šp.) 191,90, ...11. Taschlerová, Taschler (ČR) 172,39.
Ženy - konečné pořadí: 1.Valijevová 259,06, 2. Ščerbakovová 237,42, 3. Trusovová (všechny Rus.) 234,36, 4. Hendrickxová (Belg.) 207,97, 5. Kurakovová (Pol.) 204,73, 6. Rjabovová (Ázerb.) 196,75, ...21. Březinová (ČR) 155,24.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Ludwig 1:25,069 (42,554+42,515), 2. Langenhan -0,304 (42,714+42,659), 3. Loch (všichni Něm.) -0,316 (42,421+42,664), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Ludwig 837, 2. Kindl (Rak.) 691, 3. Loch 631, ...42. Lejsek 24.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:22,651 (41,331+41,320), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,316 (41,491+41,476), 3. Rieder, Kainzwaldner (It.) -0,451 (41,554+41,548), ...16. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,540 (42,613+42,578).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 828, 2. Eggert, Benecken 791, 3. Wendl, Arlt 564, ...25. Vejdělek, Pěkný 156.
1. Friedrich, Margis (Něm.) 2:11,76 (1:05,89+1:05,87), 2. Kripps, Stones (Kan.) -0,19 (1:06,15+1:05,80), 3. Lochner, Bauer (Něm.) -0,36 (1:06,14+1:05,98), ...10. (v ME 8.) Dvořák, Procházka (ČR) -1,17 (1:06,56+1:06,37).
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich 1703 b., 2. Kripps 1530, 3. Gajtjukevič (Rus.) 1521, ...16. Dvořák 656.