Kanada - Rusko 2:1
Shapovalov - Safjullin 6:4, 5:7, 6:4
Auger-Aliassime - Medveděv 4:6, 0:6
Shapovalov, Auger-Aliassime - Medveděv, Safjullin 4:6, 7:5, 10:7
tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Smíšená štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (T. Bö, J.T. Bö, Tandrevoldová, Röiselandová) 1:28:51,4 (0 tr. kol + 6 dobíjení), 2. Bělorusko (Labastov, Smolskij, Alimbekavová, Solová) -23,1 (0+5), 3. Francie (Guigonnat, Desthieux, Bescondová, Simonová) -2:01,3 (0+11), 4. Švédsko -2:08,4 (3+10), 5. Rusko -2:08,9 (0+9), 6. Německo -2:10,7 (0+6), ...9. ČR (Štvrtecký, Krčmář, Davidová, Jislová) -3:18,3 (0+10).
Štafeta dvojic: 1. Babikov, Rezcovová (Rus.) 41:37,1 (1+12), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -41,5 (1+13), 3. Tyščenko, Blašková (Ukr.) -1:03,6 (0+12), 4. Lazuski, Kručinkinová (Běl.) -1:15,2 (1+11), 5. Nelin, Skottheimová (Švéd.) -1:23,6 (2+12), 6. Claude, Lieová (Belg.) -1:24,8 (0+13), ...12. Václavík, Puskarčíková (ČR) -1:49,4 (1+12).
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - obří slalom:
1. Odermatt (Švýc.) 2:34,45 (1:17,94+1:16,51), 2. Feller (Rak.) -0,48 (1:19,11+1:15,82), 3. Pinturault (Fr.) -0,54 (1:18,25+1:16,74), 4. Murisier (Švýc.) -1,77 (1:19,32+1:16,90), 5. Faivre (Fr.) -1,89 (1:18,46+1:17,88), 6. Kristoffersen (Nor.) -1,91 (1:19,78+1:16,58), 7. Zubčič (Chorv.) -1,94 (1:18,44+1:17,95), 8. Meillard (Švýc.) -1,95 (1:19,32+1:17,08), 9. Schwarz (Rak.) -2,54 (1:20,15+1:16,84), 10. Sarrazin (Fr.) -2,88 (1:20,65+1:16,68), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 8 závodů): 1. Odermatt 480 b., 2. Feller 261, 3. Kristoffersen 253, 4. Pinturault 214, 5. De Aliprandini (It.) 207, 6. Murisier 177.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 36 závodů): 1. Odermatt 845, 2. Kilde (Nor.) 469, 3. Mayer (Rak.) 447, 4. Pinturault 382, 5. Kriechmayr (Rak.) 373, 6. Kristoffersen 327.
1. Lindvik 291,7 b. (133,5+139,0 m), 2. Granerud (oba Nor.) 287,7 (133,5+136,0), 3. Hörl (Rak.) 285,7 (131,5+137,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 282,3 (135,0+133,5), 5. Aschenwald 280,8 (139,0+131,5), 6. Huber (oba Rak.) 279,5 (133,0+135,0), 7. Žyla (Pol.) 278,8 (137,0+132,5), 8. Geiger (Něm.) 275,1 (132,0+132,0), 9. J. Sato (Jap.) 271,1 (132,0+131,5), 10. Tschofenig (Rak.) 271,0 (133,5+130,0).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 891, 2. Geiger 817, 3. Granerud 693, 4. Lindvik 643, 5. Eisenbichler (Něm.) 472, 6. Hörl 440.
Ženy - obří slalom:
1. Hectorová (Švéd.) 2:15,79 (1:07,23+1:08,56), 2. Worleyová (Fr.) -0,96 (1:07,31+1:09,44), 3. Bassinová (It.) -1,32 (1:07,46+1:09,65), 4. Grenierová (Kan.) -1,39 (1:08,23+1:08,95), 5. Gutová-Behramiová (Švýc.) -1,92 (1:08,76+1:08,95), 6. Gasienicová-Danielová (Pol.) -1,96 (1:08,76+1:08,99), 7. Shiffrinová (USA) -2,05 (1:08,71+1:09,13), 8. Robniková (Slovin.) -2,06 (1:08,49+1:09,36), 9. Hrovatová (Slovin.) -2,13 (1:08,03+1:09,89), 10. Gisinová (Švýc.) -2,29 (1:08,10+1:09,98).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Hectorová 362 b., 2. Shiffrinová 316, 3. Worleyová 307, 4. Vlhová (SR) 251, 5. Bassinová 160, 6. Siebenhoferová (Rak.) 130.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 866, 2. Vlhová 731, 3. Goggiaová (It.) 657, 4. Hectorová 542, 5. Brignoneová (It.) 407, 6. Gisinová 385, ...40. Dubovská 95, 60. Ledecká (obě ČR) 51.
Snowboardcross:
Muži: 1. Nörl (Něm.), 2. Surget (Fr.), 3. Lüftner (Rak.), 4. Berg (Něm.), ...32. Kubičík, v kvalifikaci 55. Žerava (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Hämmerle 257 b., 2. Dusek (oba Rak.) 190, 3. Nörl 186, ...44. Kubičík 8.
Ženy: 1. Bankesová (Brit.), 2. Trespeuchová (Fr.), 3. Jacobellisová (USA), 4. Brockhoffová (Austr.), ...v kvalifikaci Hopjáková (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Bankesová 309, 2. Moioliová (It.), 3. Brockhoffová 230, ...5. Samková (ČR) 145, 30. Hopjáková 24.
Paralelní obří slalom:
Muži: 1. Loginov (Rus.), 2. Baumeister (Něm.), 3. I Sang-ho (Korea), ...v kvalifikaci 62. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 11 závodů): 1. I Sang-ho 360 b., 2. Baumeister 290, 3. Loginov 277.
Ženy: 1. Schöfmannová (Rak.), 2. Zoggová, 3. Jennyová (obě Švýc.), ...v kvalifikaci 36. Maděrová, 44. Šonková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Zoggová 260, 2. Ulbingová (Rak.) 246, 3. Nadyršinová (Rus.) 231, ...8. Ledecká (ČR) 180, 40. Maděrová 5.
Muži: 1. Lamparter (Rak.) 25:49,8, 2. Geiger -16,5, 3. Frenzel (oba Něm.) -16,7, 4. Graabak (Nor.) -30,2, 5. Rydzek (Něm.) -30,7, 6. Seidl (Rak.) -30,7, 7. A. Watabe (Jap.) -36,4, 8. J. L. Oftebro (Nor.) -42,5, 9. Fritz (Rak.) -44,2, 10. Riessle (Něm.) -54,3, ...28. Vytrval -2:07,7, Portyk (oba ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 700 b., 2. Lamparter 520, 3. Geiger 430, 4. Weber (Něm.), 5. Frenzel 334, 6. J. L. Oftebro 270, ...33. Portyk 24, 42. Daněk 8, 47. Vytrval 4.
Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 124,6 b., 2. Nakamuraová (Jap.) 110,5, 3. Hirnerová (Rak.) 109,4.
Průběžné pořadí (po 6 z 9 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 600, 2. Hagenová 311, 3. Leinanová Lundová (obě Nor.) 290, ...25. Koldovská (ČR) 37.
basketbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži (27,2 km): 1. Boroš 1:01:28, 2. J. Ťoupalík stejný čas, 3. A. Ťoupalík (všichni Elkov Kasper) -1:21, 4. Jelínek (Cyklostar Head Pirelli) -1:34, 5. Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:49, 6. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) -2:02.
Ženy (20,4 km): 1. Zemanová 52:50, 2. Vaníčková (obě Brilon racing team MB) -32, 3. Bajgerová (Force Kck Zlín) -40.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Aparjods (Lot.) 1:36,483 (48,223+48,260), 2. Loch (Něm.) -0,186 (48,271+48,398), 3. Fischnaller (It.) -0,201 (48,271+48,413), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 705 b., 2. Kindl (Rak.) 590, 3. Fischnaller 497, ...42. Lejsek 17.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken (Něm.) 1:23,856 (41,916+41,940), 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,037 (41,924+41,969), 3. Wendl, Arlt (Něm.) -0,193 (42,055+41,994), ...20. Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,150 (43,716+43,290).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. A. Šics, J. Šics 673, 2. Eggert, Benecken 606, 3.Wendl, Arlt 556, ...25. Vejdělek, Pěkný 131.
Dvojboby:
1. Friedrich, Schüller 1:49,78 (54,89+54,89), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,33 (54,94+55,17), 3. Kripps, Stones (Kan.) -0,85 (55,20+55,43), ...17. Dvořák, Lecjaks (ČR) -2,11 (55,93+55,96).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Friedrich 1478, 2. Gajtjukevič (Rus.) 1329, 3. Kripps 1320, ...19. Dvořák 512.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
5000 m: 1. Roest 6:11,545, 2. Bergsma (oba Niz.) 6:13,474, 3. Engebraten (Nor.) 6:13,675.
Týmový sprint: 1. Nizozemsko (Scheperkamp, Verbij, Snel) 1:19,712, 2. Norsko 1:19,830, 3. Polsko 1:20,541.
Ženy:
500 m: 1. Koková (Niz.) 37,325, 2. Golikovová 37,433, 3. Kačanovová (obě Rus.) 37,583.
1500 m: 1. De Jongová 1:53,812, 2. Wüstová (obě Niz.) 1:54,083, 3. Lollobrigidaová (It.) 1:54,505, ...17. Kuršová 2:01,656, 19. Antošová (obě ČR) 2:05,663.