tenisPřidat do mých lig
1. Greenová (Austr.) 279 (68+69+70+72), 2. Pak Song-hjon (Korea) 280 (70+71+71+68), 3. Reidová (Angl.) 282 (69+76+71+65) a N. Kordová 282 (72+70+69+66), 5. Kangová 283 (75+70+68+70) a Salasová (všechny USA) 283 (72+71+68+72), ...Spilková (ČR) odstoupila po prvním kole.
1. Reavie 263 (65+66+63+69), 2. Bradley 267 (65+66+69+67) a Sucher 267 (64+65+71+67), 4. Taylor (všichni USA) 268 (68+66+69+65), 5. Casey (Angl.) 269 (65+68+71+65), Niemann (Chile) 269 (69+65+69+66) a Tway (USA) 269 (68+68+66+67).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Badminton:
Muži
Dvouhra:
Skupina H:
Penty (Brit.) - Ludík (ČR) 2:0 (19, 16)
Čtyřhra:
Skupina C:
Janáček, Švejda (ČR) - Mork, Jörgensen (Nor.) 2:0 (13, 17).
Ženy
Dvouhra:
Skupina B:
Blichfeldtová (Dán.) - Tomalová (ČR) 2:0 (11, 12)
Čtyřhra:
Skupina D:
Ercetinová, Inciová (Tur.) - Bášová, Fuchsová (ČR) 2:0 (12, 20).
Smíšená čtyřhra:
Skupina A:
Micovová, Vlaar (Bulh.) - Bášová, Bitman (ČR) 2:1 (18, -18, 16).
Basketbal 3x3:
Muži:
Finále:
Rusko - Lotyšsko 21:14
O 3. místo:
Bělorusko - Polsko 21:15
Čtvrtfinále:
Rusko - Česko 20:15.
Ženy:
Finále:
Francie - Estonsko 21:8
O 3. místo:
Bělorusko - Německo 21:16
Čtvrtfinále:
Estonsko - Česko 15:12.
Box:
Ženy:
Do 69 kg - osmifinále: Sonvicová (Fr.) - Schmoranzová (ČR) 3:1.
Judo:
Muži:
Do 90 kg: 1. Özerler (Tur.), 2. Kochman (Izr.), 3. Mehdijev (Ázerb.) a Chalmurzajev (Rus.), ...Klammmert (ČR) vyřazen ve 2. kole.
Do 100 kg: 1. Adamjan (Rus.), 2. Liparteliani (Gruz.), 3. Gasimov (Ázerb.) a Maret (Fr.), ...Horák (ČR) vyřazen v 1. kole.
Nad 100 kg: 1. Tušišvili (Gruz.), 2. Tasojev (Rus.), 3. Grol (Niz.) a Hegyi (Rak.), 5. Krpálek (ČR).
Lukostřelba:
Muži:
Reflexní luk - 1. kolo: Forlani (San Mar.) - Ebermann (ČR) 6:4.
Skoky na trampolíně:
Ženy: 1. Labrousseová (Fr.) 54,800, 2. Golovinová (Gruz.) 53,990, 3. Hančarovová (Běl.) 53,970, ...v kvalifikaci 14. Frydrychová (ČR).
Sportovní střelba:
Muži:
Vzduchová puška: 1. Richter (Izr.) 250,8, 2. Kamenskij (Rus.) 250,0, 3. Nepejchal, ...v kvalifikaci 10. Nymburský (oba ČR).
Ženy:
Vzduchová puška: 1. Comanová (Rum.) 251,3, 2. Christenová (Švýc.) 250,0, 3. Mazurová, ...v kvalifikaci 26. Brabcová (obě ČR).
Smíšená družstva:
Trap: 1. Bailon, Galvezová (Šp.) 44, 2. Pellielo, Rossiová (It.) 40, 3. Alipov, Semjonovová (Rus.), ...v kvalifikaci 8. Lipták, Hrdličková, 11. Kostelecký, Janečková (všichni ČR).