Dvouhra - finále:
Mendesová (JC Sport Opava) - Kolodziejová (RPM Oáza Říčany) 2:6, 6:4, 6:3
Čtyřhra - finále:
Kolodziejová, Vlčková (Oáza Říčany/TJ Spoje Praha) - Beránková, Vlkovská (TK Sparta Praha/Tenis-centrum DTJ Hradec Králové) 6:3, 6:4
Dvouhra - finále:
Mendesová (JC Sport Opava) - Kolodziejová (RPM Oáza Říčany) 2:6, 6:4, 6:3
Čtyřhra - finále:
Kolodziejová, Vlčková (Oáza Říčany/TJ Spoje Praha) - Beránková, Vlkovská (TK Sparta Praha/Tenis-centrum DTJ Hradec Králové) 6:3, 6:4
Muži - vytrvalci (10 km): 1. Homoláč (VSK Univerzita Brno) 30:46, 2. Janů (Hvězda Pardubice) 31:30, 3. Král (AK Kroměříž) 31:43.
Mílaři (4 km): 1. Friš (Dukla Praha) 12:06, 2. Kučera (Slovan Liberec) 12:13, 3. Jaša (Škoda Plzeň) 12:21.
Ženy (8 km): 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 28:23, 2. Dvořáková (USK Praha) 28:26, 3. Chlebiková (Třinec) 28:39.
Junioři (6 km): 1. Sasyn (Dukla Praha) 19:12.
Juniorky (4 km): 1. Koláčková (Olymp Brno) 14:18.
Muži - sjezd: 1. Franz (Rak.) 1:46,18, 2. Innerhofer -0,28, 3. Paris (oba It.) -0,54, 4. Kriechmayr (Rak.) -0,57, 5. Clarey (Fr.) -0,64, 6. Feuz (Švýc.) -0,67, 7. Dressen (Něm.) -0,78, 8. Svindal (Nor.) a Mayer oba -0,80, 10. Kröll (oba Rak.) -1,04.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 41 závodů): 1. Franz a Hirscher (Rak.) oba 100, 3. Innerhofer a Kristoffersen (Nor.) oba 80, 5. Paris a Myhrer (Švéd.) oba 60.
Ženy - obří slalom: 1. Brignoneová (It.) 1:51,33 (54,08+57,25), 2. Mowinckelová (Nor.) -0,49 (53,71+58,11), 3. Brunnerová (Rak.) -0,78 (54,15+57,96), 4. Shiffrinová (USA) -0,99 (54,38+57,94), 5. Worleyová (Fr.) -1,01 (54,23+58,11), 6. Holdenerová (Švýc.) -1,31 (54,40+58,24), 7. Vlhová (SR) -1,33 (54,96+57,70), 8. Veithová -1,36 (54,63+58,06), 9. Liensbergerová (obě Rak.) -1,60 (55,72+57,21), 10. Hansdotterová (Švéd.) -2,10 (55,22+58,21), ...v 1. kole 55. Capová (ČR) 57,62.
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 z 8 závodů): 1. Brignoneová 180, 2. Worleyová 145, 3. Mowinckelová 125, 4. Shiffrinová 110, 5. Brunnerová 105, 6. Holdenerová 76.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 210, 2. Brignoneová 180, 3. Worleyová 145, 4. Mowinckelová 125, 5. Holdenerová 121, 6. Vlhová 116.
Muži: 1. Bolšunov (Rus.) 2:29,35, 2. Klaebo -0,31, 3. Brandsdal -1,35, 4. Iversen (všichni Nor.) -3,04, 5. Retivych (Rus.) -3,86, 6. Fossli (Nor.) -4,85, ...v kvalifikaci 31. Šeller 32. M. Novák, 73. Rypl (všichni ČR).
Ženy: 1. Bělorukovová (Rus.) 2:25,62, 2. Dahlqvistová -1,12, 3. Ingemarsdotterová (obě Švéd.) -1,51, 4. Fallaová (Nor.) -1,52, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -4,71, 6. Nilssonová (Švéd.) -12,33, ...v kvalifikaci 51. Razýmová, 52. Nováková (obě ČR).
1. Seidl (Rak.) 26:02,5, 2. Riiber (Nor.) -16,5, 3. Rydzek (Něm.) -1:08,0, 4. Portyk (ČR) -1:17,4, 5. Faisst (Něm.) -1:18,7, 6. Denifl (Rak.) -1:21,5, 7. Moan (Nor.) -1:26,2, 8. Geiger (Něm.) -1:50,9, 9. Schmid (Nor.) -1:52,2, 10. Greiderer (Rak.) -1:54,8, ...38. Pažout -6:23,4, 42. Vytrval -6:50,1, 44. Daněk (všichni ČR) -7:16,0.
Muži: 1. R. Kobajaši (Jap.) 142,0 b. (138 m), 2. Stoch 139,9 (140.5), 3. Žyla (oba Pol.) 135,0 (136), 4. D. Prevc (Slovin.) 133,6 (146), 5. Geiger (Něm.) 133,5 (135), 6. Zografski (Bulh.) 133,4 (140), 7. Zajc (Slovin.) 131,8 (136), 8. Johansson (Nor.) 129,9 (132), 9. Wellinger (Něm.) 129,8 (132,5), 10. Lanišek (Slovin.) 126,8 (135,5), ...18. Hlava 118,9 (132), 19. Koudelka 118,3 (130), 51. Polášek 76,6 (111), 54. Kožíšek (všichni ČR) 70,2 (104,5).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 160, 2. Stoch 130, 3. Klimov (Rus.) a Žyla oba 100, 5. Leyhe (Něm.) 95, 6. Zajc 81, ...20. Polášek 22, 24. Koudelka 18, 26. Hlava 15.
Muži: 1. Thorgren (Švéd.) 184,00, 2. Ocuka (Jap.) 176,25, 3. Millauer (Rak.) 169,00.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Ocuka 2600, 2. Corning (USA) 2090, 3. Millauer 1340.
Ženy: 1. Gasserová (Rak.) 182,25, 2. Onicukaová (Jap.) 176,00, 3. Blouinová (Kan.) 156,00, ...v kvalifikaci 8. Pančochová 75,25, 12. Vojáčková (obě ČR) 35,75.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Iwabučiová (Jap.) 2400, 2. Onicukaová 2400, 3. Gasserová 1600, ...8. Pančochová 720, 23. Vojáčková 220.
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:34,794, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,162, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -0,331, 4. Räikkönen (Fin./Ferrari) -0,571, 5. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,607, 6. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,795, 7. Grosjean (Fr./Haas) -1,398, 8. Leclerc (Mon./Sauber) -1,443, 9. Ocon (Fr./Force India) -1,746, 10. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,748.
Do 48 kg:
Komová (Indie) - Ochotová (Ukr.) 5:0
Do 51 kg:
Pang Čol-mi (KLDR) - Šekerbekovová (Kaz.) 5:0
Do 54 kg:
Lin Jü-tching (Tchaj-wan) - Petrovová (Bulh.) 4:1
Do 57 kg:
Wahnerová (Něm.) - Čahalová (Indie) 4:1
Do 60 kg:
Harringtonová (Ir.) - Sísondíová (Thaj.) 3:2
Do 64 kg:
Tou tan (Čína) - Bovaová (Ukr.) 5:0
Muži: 1. Chen 271,58, 2. Brown (oba USA) 256,33, 3. Samarin (Rus.) 247,09.
Konečné pořadí po 6 závodech: 1. Hanju 30, 2. Uno (oba Jap.) 30, 3. Chen 30, 4. Březina (ČR) 26, 5. Voronov (Rus.) 24, 6. Čcha Čun-hwan (Korea) 22.
Ženy: 1. Kihiraová 205,92, 2. Miharaová (obě Jap.) 202,81, 3. Tennellová (USA) 197,78.
Konečné pořadí po 6 závodech: 1. Zagitovová (Rus.) 30, 2. Kihiraová 30, 3. Mijaharaová (Jap.) 28, 4. Tuktamyševová (Rus.) 26, 5. Sakamotová (Jap.) 24, 6. Samodurovová (Rus.) 24.
Sportovní dvojice: 1. Jamesová, Cipres (Fr.) 205,77, 2. Kayneová, O’Shea (USA) 191,43, 3. Bojkovová, Kozlovskij (Rus.) 189,84.
Konečné pořadí po 6 závodech: 1. Jamesová, Cipres 30, 2. Tarasovová, Morozov 30, 3. Zabijaková, Enbert (všichni Rus.) 30, 4. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (Čína) 26, 5. della Monicaová, Guarise (It.) 26, 6. Pavljučenková, Chodikin (Rus.) 22.
Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 216,78, 2. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 200,38, 3. Gillesová, Poirier (Kan.) 188,74.
Konečné pořadí po 6 závodech: 1. Hubbellová, Donohue (USA) 30, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 30, 3. Sinicinová, Kacalapov 26, 4. Guignardová, Fabbri (It.) 26, 5. Hawayeková, Baker (USA) 24, 6. Zagorská, Guerreiro (Rus.) 24.
Ženy: 1. Geisenbergerová 1:19,619 (39,769+39,850), 2. Taubitzová -0,036 (39,745+39,910), 3. Hüfnerová (všechny Něm.) -0,266 (39,892+39,993).
Dvojice: 1. Steu, Koller (Rak.) 1:19,476 (39,793+39,683), 2. Eggert, Benecken (Něm.) -0,180 (39,796+39,860), 3. Južakov, Prochorov (Rus.) -0,282 (39,826+39,932), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,540 (41,246+40,770).
Muži
Finále:
Skotsko - Švédsko 9:5
Divize B - o 3. místo:
ČR - Lotyšsko 13:6
Ženy
Finále:
Švédsko - Švýcarsko 5:4
Muži:
500 m: 1. Šinhama (Jap.) 35,20, 2. Muštakov (Rus.) 35,44, 3. Murakami (Jap.) 35,53.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 11 závodů): 1. Šinhama 204, 2. Holmefjord Lorentzen (Nor.) 174, 3. Haga (Jap.) 154.
1500 m: 1. Nuis 1:47,61, 2. Roest 1:48,20, 3. Krol (všichni Niz.) 1:48,39, ...divize B: 24. Druszkiewicz (ČR) 1:58,07.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 6 závodů): 1. Nuis 114, 2. Roest 102, 3. Krol 91.
Závod s hromadným startem: 1. Michajlov (Běl.) 68 b., 2. Um Čhon-ho (Korea) 40, 3. Swings (Belg.) 20, ...Kopřiva, Druszkiewicz (oba ČR) vyřazení v semifinále.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Um Čhon-ho 312, 2. Swings 280, 3. Wenger (Švýc.) 256, ...27. Kopřiva 56,29. Druszkiewicz 53.
Ženy:
500 m: 1. Kodairaová (Jap.) 38,26, 2. Herzogová (Rak.) 38,56, 3. Boweová (USA) 38,99.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 11 závodů): 1. Kodairaová 240, 2. Herzogová 216, 3. Golikovová (Rus.) 167.
1500 m: 1. Wüstová (Niz.) 1:58,74, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:59,28, 3. Boweová (USA) 1:59,82, ...11. Sáblíková 2:01,50, divize B: 8. Zdráhalová 2:05,42, 18. Kerschbaummayr (všechny ČR) 2:12,60.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Boweová 108, 2. M. Takagiová 108, 3. Wüstová 103, ...13. Sáblíková 58, 32. Zdráhalová 20, 42. Kerschbaummayr 3.
Závod s hromadným startem: 1. Kim Po-um (Korea) 60, 2. Lollobrigidaová (It.) 40, 3. Blondinová (Kan.) 20, ...15. Zdráhalová, 20. Kerschbaummayr.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Kim Po-um 216, 2. Lollobrigidaová 194, 3. Blondinová 176, ...17. Zdráhalová 98, 21. Kerschbaummayr 78.