Boca Juniors - River Plate 2:2 (2:1)
fotbalPřidat do mých lig
Skupina A, 14. kolo
Skupina B, 14. kolo
Skupina C, 14. kolo
Skupina D, 14. kolo
hokejPřidat do mých lig
Finále:
Rusko - Finsko 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
O 3. místo:
Švédsko - Kanada Červení 4:3 po sam. nájezdech (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
Semifinále:
Kanada Červení - Finsko 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra:
Skupina Llodra, Santoro:
J. Murray, Soares (4-Brit./Braz.) - Kontinen, Peers (9-Fin./Austr.) 3:6, 7:6 (7:3), 10:3
Cabal, Farah (2-Kol.) - Klaasen, Venus (6-JAR/N. Zél.) 6:3, 7:6 (7:5)
atletikaPřidat do mých lig
Muži (3100 m): 1. Janů (Mizuno team) 11:33,4, 2. Šmahel (INOV-8 team) 11:44,7, 3. Chrascina (1. Běžecký Jablunkov) 11:49,2
Ženy (1900 m): 1. A. Stránská (INOV-8 team) 7:16,4, 2. Gregorová (Mizuno team) 7:41,4, 3. Šimková (ASK Slavia Praha) 7:41,5
Ženy - Hrádek (3100 m): 1. Schorná (Mizuno team) 14:01,0, 2. Gregorová 14:15,2, 3. Vávrová (Reebok Run Crew) 15:05,5
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:27:09,066 (prům. rychlost 210,972 km/h), 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,469, 3. Räikkönen (Fin./Ferrari) -4,764, 4. Ricciardo (Austr./Red Bull) -5,193, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -22,943, 6. Vettel (Něm./Ferrari) -26,997, 7. Leclerc (Mon./Sauber) -44,199, 8. Grosjean (Fr./Haas) -51,230, 9. Magnussen (Dán./Haas) -52,857, 10. Pérez (Mex./Force India) -1 kolo.
Průběžné pořadí MS (po 20 z 21 závodů): 1. Hamilton 383 b., 2. Vettel 302, 3. Räikkönen 251, 4. Bottas 237, 5. Verstappen 234, 6. Ricciardo 158.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 620, 2. Ferrari 553, 3. Red Bull 392, 4. Renault 114, 5. Haas 90, 6. McLaren 62, 7. Force India 48, 8. Sauber 42, 9. Toro Rosso 33, 10. Williams 7.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:04:52, 2. Toon Aerts -24, 3. Van Aert (oba Belg.) -35, ...12. Boroš -4:14, 18. A. Ťoupalík -5:11, 30. Kopecký (všichni ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. M. Van der Poel 60, 2. Toon Aerts 54, 3. Van der Haar (Niz.) 41, ...18. Boroš 10.
Ženy: 1. Arzuffiová (It.) 45:25, 2. Brammeierová (Brit.) -17, 3. Cantová (Belg.) -38, ...28. Vaníčková (ČR) -8:20.
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Worstová (Niz.) 53, 2. Arzuffiová 51, 3. Cantová 45.
šachyPřidat do mých lig
krasobrusleníPřidat do mých lig
Taneční páry: 1. Hawayeková, Baker (USA) 184,63, 2. Zagorská, Guerreiro (Rus.) 183,05, 3. Parsonsová, Parsons (USA) 178,64.
Par 72: 1. Westwood (Angl.) 273 (71+69+69+64), 2. García (Šp.) 276 (64+71+71+70), 3. Oosthuizen (JAR) 277 (69+67+72+69), 4. Fisher 280 (71+72+67+70), 5. Wallace (oba Angl.) 281 (69+72+73+67) a Li Chao-tchung (Čína) 281 (71+70+75+65).
(dotace 7,2 milionu dolarů, par 72)
1. Kuchar (USA) 262 (64+64+65+69), 2. Lee (N. Zél.) 263 (65+66+67+65), 3. Spaun 265 (69+65+65+66) a Werenski 265 (65+66+67+67), 5. Garnett 266 (68+67+65+66), 6. Piercy 267 (67+68+70+62), Varner 267 (65+69+68+65), Perez 267 (66+67+67+67) a Furyk (všichni USA) 267 (69+65+66+67).
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
500 m: 1. Wu Ta-ťing (Čína), 2. Lim Hjo Čun (Korea), 3. Shaoang Liu (Maď.)
1000 m (sobota): 1. Shaolin Sandor Liu (Maď.), 2. Žen C’-wej (Čína), 3. Pak Či-won (Korea).
1000 m (neděle): 1. Hong Kjong-hwan (Korea), 2. Fauconnet (Fr.), 3. Ajrapetjan (Rus.).
1500 m: 1. Knegt (Niz.), 2. I Čun-so (Korea), 3. Dubois (Kan.).
Ženy:
500 m: 1. Maliszewská (Pol.), 2. Schultingová (Niz.), 3. Fan Kche-sin (Čína), ...23. Kuncířová, 35. Došlá (obě ČR).
1000 m (sobota): 1. Schultingová, 2. Prosvirnovová (Rus.), 3. Fan Kche-sin (Čína), ...31. Kuncířová, 32. Došlá.
1000 m (neděle): 1. Charlesová (Kan.), 2. Seidelová (Něm.), 3. No A-rum (Korea), ...23. Sejpalová, 29. Vaňková (obě ČR).
1500 m: 1. Čche Min Čong, 2. Kim Či-ju (obě Korea), 3. Süan Li (Čína), ...15. Sejpalová, 24. Vaňková.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži:
Dvouhra: Liang Ťing-kchun - Sü Sin (oba Čína) 4:3 (5, -4, 6, -9, 11, -11, 2)
Čtyřhra: Morizono, Ošima (Jap.) - Čung Jong-sik, I Sang-so (Korea) 3:1 (10, 9, -3, 4)
Ženy:
Dvouhra: Čchen Meng - Wang Man-jü (obě Čína) 4:0 (8, 9, 4, 7)
Čtyřhra: Hajataová, Itoová (Jap.) - Čchen Sing-tchung, Sun Jing-ša (Čína) 3:0 (6, 7, 8)