tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Kipkoech 58:57, 2. Tanui 59:40, 3. Kiplimo (všichni Keňa) 59:54.
Ženy: 1. Jepkosgeiová 1:05:16, 2. Metová 1:05:21, 3. Aiyabeiová (všechny Keňa) 1:07:32.
Junioři
800 m: 1. Wanyonyi (Keňa) 1:43,76, ...4. Davidík (ČR) 1:46,07.
400 m př.: 1. Akcam (Tur.) 49,38.
3 000 m př.: 1. Serem (Keňa) 8:30,72, ...10. Habarta (ČR) 9:09,86.
Trojskok: 1. Wallmark (Švéd.) 16,43.
Disk: 1. Alekna (Lit.) 69,81.
4x100 m: 1. JAR 38,51.
4x400 m: 1. Botswana 3:05,22.
Juniorky
1 500 m: 1. Chepkiruiová (Keňa) 4:16,07.
5 000 m: 1. Alemová (Et.) 16:05,61.
400 m př.: 1. Salminenová (Fin.) 56,94.
Výška: 1. Spiridonovová (Rus.) 191.
Dálka: 1. Askagová (Švéd.) 660.
4x100 m: 1. Jamajka 42,94, ...5. ČR (Kubíčková, Lamačová, Šplechtnová, Mičunková) 44,35.
4x400 m: 1. Nigérie 3:31,46, ...5. ČR (Bisová, Mitanová, Matoušková, Zavadilová) 3:41,59.
Muži
Celkově: 1. Dukla Praha 252, 2. Univerzita Brno 193,5, 3. Olymp Praha 154,5, 4. Škoda Plzeň 136, 5. TEPO Kladno 136, 6. Vítkovice 98,5, 7. Hvězda Pardubice 77, 8. Slavia Praha 59,5.
100 m (vítr -0,4 m/s): 1. Záleský (Dukla) 10,37, 200 m (-0,7 m/s): 1. Jirka (Olymp Praha) 20,83, 400 m: 1. Šorm (Dukla) 45,61, 800 m: 1. Dvořáček (Univerzita Brno) 1:50,84, 1 500 m: 1. F. Sasínek (Olymp Praha) 3:50,51, 3 000 m: 1. Šinágl (Olymp Praha) 8,14,82, 110 m př. (-0,1 m/s): 1. Svoboda (Olymp Praha) 13,39, 400 m př.: 1. Müller (Dukla) 49,62, 3 000 m př.: 1. Koval (Plzeň) 8:51,03, výška: 1. Beer (Kladno) 216, tyč: 1. Kudlička (Dukla) 545, dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 778, koule: 1. Staněk (Kladno) 21,53, disk: 1. M. Forejt (Plzeň) 56,55, oštěp: 1. Konečný (Olymp Praha) 70,93, kladivo: 1. Hájek (Dukla) 71,91, 4x100 m: 1. Dukla 40,61, 4x400 m: 1. Dukla 3:13,30.
Ženy
Celkově: 1. USK Praha 229, 2. Škoda Plzeň 171, 3. Olymp Brno 170, 4. Dukla Praha 160, 5. Olymp Praha 126, 6. Vítkovice 121, 7. TEPO Kladno 109.
100 m (-0,3 m/s): 1. Weigertová (Dukla) 11,70, 200 m (+0,4 m/s): 1. Zapletalová (Olymp Brno) 23,42, 400 m: 1. Zapletalová 53,03, 800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:08,86, 1 500 m: 1. Mäki (Olymp Praha) 4:46,99, 3 000 m: 1. Mäki 09:28,74, 100 m př. (-0,1 m/s): 1. Štolová (USK Praha) 13,32, 400 m př.: 1. Štolová 1:00,21, 3 000 m př.: 1. Hrochová (Plzeň) 10:19,49, výška: 1. Pejchalová (Olymp Praha) 176, tyč: 1. Švábíková (USK) 440, dálka: 1. Novotná (USK) 615, trojskok: 1. Szóstaková (Kladno) 13,33, koule: 1. Červenková (USK) 16,15, disk: 1. Lawová (Dukla) 57,70, oštěp: 1. Píšová (Dukla) 53,95, kladivo: 1. Valešová (Plzeň) 63,49, 4x100 m: 1. USK 45,86, 4x400 m: 1. Vítkovice 3:45,78.
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále:
Perušič, Schweiner (1-ČR) - Bergmann, Harms (12-Něm.) 2:1 (17, -17, 9)
O 3. místo:
Ahman, Hellvig (4-Švéd.) - Abell, Brinck (8-Dán.) 2:1 (17, -19, 8)
Semifinále:
Perušič, Schweiner (1-ČR) - Ahman, Hellvig (4-Švéd.) 2:0 (16, 13)
Bergmann, Harms (12-Něm.) - Abell, Brinck (8-Dán.) 2:0 (16, 22)
Ženy
Finále:
Thamela, Elize (13-Braz.) - Böbnerová, Z. Vergéová-Dépréová (3-Švýc.) 2:0 (18, 16)
O 3. místo:
Andressa, Vitoria (9-Braz.) - Davidovová, Luninová (8-Ukr.) 2:0 (19, 18)
Semifinále:
Böbnerová, Z. Vergéová-Dépréová (3-Švýc.) - Davidovová, Luninová (8-Ukr.) 2:0 (20, 11)
Thamela, Elize (13-Braz.) - Andressa, Vitoria (9-Braz.) 2:1 (-15, 16, 13)
motorismusPřidat do mých lig
2. jízda: 1. Veldman, Čermák (Niz., ČR/CPD Mega), 2. Vanluchene, R. Bax (Belg., Niz./VMC-Zabel), 3. E. Bax, Musset (Niz., Fr./WSP Zabel), ...8. J. Boukal, P. Boukal (ČR/WSP Zabel), 10. Černý, Chopin (ČR, Fr./WSP Jawa), 16. Žižlavský, Hanulík (ČR/WSP Mega), 17. Polívka, Rota (ČR/VMC-Zabel), 20. L. Peč, V. Peč (ČR/WSP KTM).
3. jízda: 1. Vanluchene, R. Bax, 2. Veldman, Čermák, 3. Varik, Kunnas (Est. Fin./WSP Husqvarna), ...7. J. Boukal, P. Boukal, 12. Černý, Chopin, 18. Polívka, Rota.
Celkově: 1. Vanluchene, R. Bax 72, 2. Veldman, Čermák 69, 3. E. Bax, Musset 58, ...7. J. Boukal, P. Boukal 39, 8. Černý, Chopin 38, 21. Polívka, Rota 8, 22. Žižlavský, Hanulík 5, 25. L. Peč, V. Peč 1.
1. Conway, Kobajaši, López (Brit., Jap., Arg./Toyota TS050 Hybrid) 371 kol, 2. Buemi, Hartley, Nakadžima (Švýc., N. Zél., Jap./Toyota TS050 Hybrid) -2 kola, 3. Lapierre, Negrao, Vaxiviére (Fr., Braz., Fr./Alpine A480-Gibson) -4 kola.
Sprint: 1. Redding (Brit./Ducati) 16:20,247, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -0,631, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -3,040.
Druhý závod: 1. Razgatlioglu 36:09,492, 2. Redding -1,105, 3. Rea -3,715.
Průběžné pořadí MS: 1. Razgatlioglu 311, 2. Rea 311, 3. Redding 273.
1. Dilger (Něm.) 19, 2. Wajtknecht (Brit.) 17, 3. Burza (Pol.) 16+3 v dodatečné rozjížďce, 4. Málek 16+2, ...7. Franc 13, 9. Štachauer 11.
Postup do MS 2022 si zajistili čtyři nejlepší jezdci.
MX1
1. jízda: 1. Butron (Šp./KTM) 35:14,920, 2. Drdaj (Gas Gas) -21,736, 3. Wysocki (Pol./KTM) -25,311.
2. jízda: 1. Butron 35:08,970, 2. Wysocki (Pol./KTM) -25,650, 3. Drdaj -42,000.
Celkově: 1. Butron 50, 2. Wysocki 42, 3. Drdaj 42.
Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Butron 230, 2. Drdaj 188, 3. Krč (KTM) 147.
MX2
1. jízda: 1. Wagenknecht (Husqvarna) 29:58,037, 2. Locurcio (Venez./KTM) -3,240, 3. Rathouský (KTM) -10,184.
2. jízda: 1. Jošt (SR/KTM) 29:58,370, 2. Wagenknecht -12,220, 3. Locurcio -27,890.
Celkově: 1. Wagenknecht 47, 2. Jošt 43, 3. Locurcio 42.
Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Jošt 207, 2. Wagenknecht 201, 3. Rathouský (KTM) 176.
Buggy1600: 1. Novotný (ČR/Alfa Racing), 2. Peters (Luc./Fast & Speed), 3. Wibbeler (Něm./Alfa buggy), ...15. Hartman (ČR/Hartman buggy).
Průběžné pořadí ME: 1. Peters 106, 2. Pähler (Niz./Alfa Racing) 96, 3. Novotný 83.
SuperBuggy: 1. Nikodém (ČR/Caravan), 2. Grencis (Lot./Alfa Racing Volvo), 3. Hrubý (ČR/Alfa Racing Volvo), ...6. Výborný (ČR/JH 01), 7. Jordák (ČR/Alfa R. Porsche), 8. Hošek (ČR/Hošek GT3), 9. Kubíček (ČR/Hošek V6 Zomer).
Průběžné pořadí ME: 1. Grencis 116, 2. Tafani (Fr./Alfa Racing) 98, 3. Nikodém 95, 4. Kubíček 89.
JuniorBuggy: 1. Pytloun (ČR/AR-0003 Suzuki), 2. Medlík (ČR/Fast & Speed), 3. Florián (ČR/Alfa Racing Suzuki).
Průběžné pořadí ME: 1. Jaspers (Niz./Alfa buggy) 122, 2. Pytloun 116, 3. Medlík 109.
cyklistikaPřidat do mých lig
188 km: 1. Caruso (It./Bahrajn Victorious) 5:03:14, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:05, 3. Mas (Šp./Movistar) -1:06, 4. Haig (Austr./Bahrajn Victorious), 5. López (Kol./Movistar), 6. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) všichni -1:44, 7. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -2:07, 8. Ciccone (It./Trek-Segafredo), 9. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) oba -2:10, 10. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates) -2:40, ...57. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -22:53, 154. Štybar, 168. Černý (oba ČR/Deceuninck-Quick-Step) oba -38:04.
Průběžné pořadí: 1. Roglič 34:18:53, 2. Mas -28, 3. López -1:21, 4. Haig -1:42, 5. Bernal -1:52, 6. A.Yates -2:07, 7. Ciccone -2:39, 8. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -2:40, 9. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -3:25, 10. De La Cruz -3:55, ...85. Hirt -1:04:49, 128. Štybar -1:20:32, 171. Černý -1:42:55.
Muži: 1. Kimmann (Niz.), 2. André (Fr.), 3. Graf (Švýc.), ...65. Mentlík (ČR).
Ženy: 1. Shrieverová (Brit.), 2. Baauwová, 3. Smuldersová (obě Niz.), ...21. Bartuňková, 28. Hájková (oba ČR).
Muži: 1. Botterman (Niz.) 3:04,847, 2. Rojček (SR) -0,012, 3. Dooley (USA) -0,015, ...50. Janeček (ČR) -24,208.
Ženy: 1. Jankovová (Bul.) 3:41,989, 2. Welzelová (Něm.) -8,153, 3. Neisslová (Rak.) -11,161.
Par 72: 1. Nordqvistová (Švéd.) 276 (71+71+65+69), 2. Hallová (Angl.) 277 (68+69+73+67), Sagströmová (Švéd.) 277 (67+73+69+68) a Salasová (USA) 277 (69+69+70+69), 5. Leeová (Austr.) 278 (71+69+72+66) a Körstzová Madsenová (Dán.) 278 (70+69+68+71).
par 72: 1. Veerman (USA) 273 (71+66+68+68), 2. Pulkkanen (Fin.) 275 (68+69+66+72) a Crocker (USA) 275 (68+67+70+70), 4. Stenson (Švéd.) 276 (67+69+69+71) a Peterson (USA) 276 (68+70+68+70), 6. Burmester (JAR) 278 (68+69+72+69), ...12. Mrůzek 280 (72+71+70+67), 60. Lieser 291 (68+75+73+75), 67. Zapletal 295 (72+72+74+77), 70. Kořínek (všichni ČR) 296 (74+68+80+74).
dostihyPřidat do mých lig
Cena Masise, rovinový dostih (1 200 m, dvouletí koně, dotace 135 000 korun): 1. Arkhangelsk (ž. Foret, tr. Šavujev, stáj Valentin Bukhtoyarov), 2. Porcinella, 3. Irbis. Čas: 1:15,31. Výrok: lehce - 3 1/4 - 2 1/4.
Další dostihy:
I. Wolverine (ž. Andrésová) - Silver Trigger - Orsio,
II. Bohemian Rapsody (ž. Demo) - Askerana - Gilby,
III. Wellunca (ž. Foret) - Orleano - Australien,
V. Respekt (Musialová) - Goldenton - Waste No Time,
VI. Mequinenza (ž. Verner) - Admiral Piett - Let Fire,
VII. Dodybud (Plimlová) - Flying Finn - Tanitschka.