biatlonPřidat do mých lig
Ženy - sprint (7,5 km): 1. Röiselandová (Nor.) 20:22,0 (0 tr. okruh), 2. Bescondová (Fr.) -15,4 (0), 3. E. Öbergová (Švéd.) -16,1 (2), 4. Hauserová (Rak.) -24,9 (0), 5. Rezcovová (Rus.) -26,7 (1), 6. Alimbekavová -34,7 (1), 7. Solová (obě Běl.) 37,8 (2), 8. Perssonová (Švéd.) -39,9 (0), 9. Ederová (Fin.) -41,7, 10. H. Öbergová (Švéd.) -42,4 (2), ...15. Jislová 57,1 (1), 37. Charvátová -1:21,3 (2), 50. Voborníková -1:46,5 (1), 61. Puskarčíková -2:00,0 (1), 62. Davidová (všechny ČR) -2:00,5 (3).
Pořadí SP (po 7 z 22 závodů): 1. Röiselandová 336, 2. Alimbekavová 275, 3. Solová 274, 4. E. Öbergová 267, 5. Hauserová 253, 6. H. Öbergová 239, ...9. Davidová 193, 28. Jislová 88, 44. Puskarčíková 30, 55. Charvátová 21, 65. Vinklárková (ČR) 12.
lyžováníPřidat do mých lig
Paralelní obří slalom:
Muži: 1. Baumeister (Něm.), 2. Loginov (Rus.), 3. Coratti (It.), ...67. Počinek, 69. Brůžek (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. I Sang-ho (Korea) 220 b., 2. Baumeister 196, 3. Loginov 151.
Ženy: 1. Ulbingová (Rak.), 2. Ledecká (ČR), 3. Hofmeisterová (Něm.), ...47. Šonková, Maděrová (obě ČR) - diskvalifikována.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Hofmeisterová 190, 2. Ulbingová 181, 3. Zoggová (Švýc.) 162, ...10. Ledecká 80.
futsalPřidat do mých lig
olympiádaPřidat do mých lig
LEDNÍ HOKEJ
Finsko - Česko 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Lotyšsko - Bělorusko 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži
Dánsko - Česko 5:7
Ženy
Česko - Korea 6:12
Muži - do 109 kg
Dvojboj: 1. Djurajev 433 (195+238), 2. Nurudinov (oba Uzb.) 421 (185+236), 3. Martirosjan (Arm.) 416 (188+228).
Trh: 1. Djurajev 195, 2. Martirosjan 188, 3. Narudinov 185.
Nadhoz: 1. Djurajev 238, 2. Nurudinov 236, 3. Martirosjan 228.
Ženy - do 87 kg:
Dvojboj: 1. Munchdžancan (Mong.) 250 (109+141), 2. Jabborovová (Uzb.) 244 (113+131), 3. Koandaová (Nor.) 244 (103+141).
Trh: 1. Jabborovová 113, 2. Munchdžancan 109, 3. Da Costaová (Braz.) 106.
Nadhoz: 1. Koandaová 141, 2. Munchdžancan 141, 3. Achmerovová (Rus.) 135.
plaváníPřidat do mých lig
FINÁLE
Muži
400 m v. zp.: 1. Auböck (Rak.) 3:35,90, 2. Rapšys (Lot.) 3:36,23, 3. Djakovic (Švýc.) 3:36,83, ...v rozplavbách 30. Gemov 3:45,74, 35. Micka (oba ČR) 3:46,68.
200 m mot.: 1. Razzetti (It.) 1:49,06, 2. Ponti (Švýc.) 1:49,81, 3. Le Clos (JAR) 1:49,84, ...v rozplavbách 15. Luňák (ČR) 1:53,28.
200 m pol. záv.: 1. Seto (Jap.) 1:51,15, 2. Foster (USA) 1:51,35, 3. Razzetti 1:51,54.
4x100 m v. zp.: 1. Rusko (Kolesnikov, Minakov, Griněv, Ščegolev) 3:03,45, 2. Itálie 3:03,61, 3. USA 3:05,42.
Ženy
200 m v. zp.: 1. Haugheyová (Hong.) 1:50,31 - světový rekord, 2. Smithová (Kan.) 1:52,24, 3. Maddenová (USA) 1:53,01, ....v rozplavbách 9. Seemanová (ČR) 1:54,75.
400 m pol. záv.: 1. Ciepluchová (Kan.) 4:25,55, 2. Walsheová (Ir.) 4:26,52, 3. Margalisová (It.) 4:26,63, ...v rozplavbách 20. Horská (ČR) 4:39,90.
4x100 m v. zp.: 1. USA (Douglassová, Curzanová, Berkoffová, Weitzelová) a Kanada (Sanchezová, MacNeilová, Smithová, Savardová) obě 3:28,52, 3. Švédsko 3:28,80.
SEMIFINÁLE S ČESKOU ÚČASTÍ
Muži
100 m znak: 1. Kolesnikov (Rus.) a Casas (USA) oba 49,57, ...12. Franta (ČR) 50,59 - český rekord.
100 m prsa: 1. Kamminga (Niz.) 56,41, ...12. Zábojník (ČR) 57,59 - český rekord.
Ženy
100 m znak: 1. Hanssonová (Švéd.) 55,85, ...8. Kubová (ČR) 57,26.