Výsledkový servis
19.07.2009
Fotbal
Přípravné zápasy
Bohemians Praha - Žižkov 0:3 (0:3)
Mladá Boleslav - Jihlava 4:0 (2:0)
Liberec - Vlašim 1:0 (0:0)
České Budějovice - Jihlava B 2:0 (1:0)
Bohemians 1905 - FK Most 0:1 (0:0)
Jablonec - Čáslav 3:0 (1:0)
Předkolo Poháru ČMFS
Radotín - Hořovicko 3:2 (1:1)
Pelhřimov - Velké Meziříčí 0:2 (0:2)
Dobrovice - Český Dub 0:1 (0:0)
Rudolfov - Třeboň 0:2 (0:1)
Chrást - Domažlice 1:2 (1:1)
Citice - Tachov 1:6 (1:3)
Souš - Brozany 1:4 (1:4)
Pěnčín u Jablonce - Nová Paka 0:2 (0:0)
SK Jičín - Převýšov 2:0 (1:0)
AS Pardubice - Živanice 0:4 (0:2)
ČAFC Židenice - Rosice 2:0 (1:0)
Spytihněv - Uherský Brod 1:0 (0:0).
FILADELFIE (USA) - Zlatý pohár, fotbalové mistrovství Severní a Střední Ameriky
Čtvrtfinále:
Honduras - Kanada 1:0 (1:0)
USA - Panama 2:1 po prodl. (1:1, 0:1)
Ruská liga, 14. kolo
Perm - Lokomotiv Moskva 1:1
Spartak Moskva - Samara 1:1
Tomsk - Chimki 4:0
FK Moskva - Krasnodar 4:1
Groznyj - Petrohrad 3:2.
Dánská liga, 1. kolo
Sönderjyske - Randers 1:0
HB Koge - Silkeborg 1:1
Bröndby Kodaň - Odense 2:2.
Ukrajinská liga, 1. kolo
Obolon Kyjev - Metalist Charkov 0:2
Simferopol - Záporoží 2:0
Metalurg Doněck - Dněpropetrovsk 0:0.
MLS
Toronto - Houston 1:1
Columbus - Real Salt Lake 3:1
DC United - Colorado 3:1
Chicago - San Jose 2:0
Tenis
PRAHA - Prague Open, turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Bammerová (2-Rak.) - Benešová (3-ČR) 6:0, 7:5
Schiavoneová (1-It.) - Bacsinczká (Švýc.) 6:2, 4:6, 7:5
Finále:
Bammerová (2-Rak.) - Schiavoneová (1-It.) 7:6 (7:4), 6:2
Čtyřhra - finále:
A. Bondarenková, K. Bondarenková (Ukr.) - Benešová, Záhlavová-Strýcová (ČR) 6:1, 6:2
STUTTGART (NĚM.) - Tenisový turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Chardy (Fr.) - Hanescu (Rum.) 1:6, 6:3, 6:4
Čtyřhra - finále:
Čermák, Mertiňák (4-ČR/SR) - Hanescu, Tecau (Rum.) 7:5, 6:4.
PALERMO (ITA.) - Tenisový turnaj žen
Dvouhra - finále:
Pennettaová (1-It.) - Erraniová (5-It.) 6:1, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Llagosteraová, Martínezová (2-Šp.) - Korytcevová, Kustovová (Ukr./Běl.)
6:1, 6:2.
INDIANOPOLIS (USA) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
R. Ram (USA) - Britton (USA) 6:3, 7:5.
BASTAD (ŠVÉD.) - Turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Söderling (2-Švéd.) - Monaco (Arg.) 6:3, 7:6 (7:4)
Čtyřhra - finále:
Levinský, Polášek (3-ČR/SR) - Lindstedt, Söderling (Švéd.) 1:6, 6:3, 10:7
Atletika
KAUNAS (LIT.) - Mistrovství Evropy atletů do 23 let
Muži
1500 m: 1. Tuchtačev (Rus.) 3:51,19, 2. Brewer (Brit.) 3:51,33, 3. Holuša (ČR) 3:51,46, 3000 m př.: 1. Paveljev (Rus.) 8:40,55, 2. Galván (Šp.) 8:41,53, 3. Zalewski (Pol.) 8:42,06, výška: 1. Bednarek (Pol.) 228, 2. Nartov (Ukr.) 226, 3. Procenko (Ukr.) 224, tyč: 1. Holzdeppe (Něm.) 565, 2. Cutts (Brit.) 560, 3. Patsukákis (Řec.) 555, ...8. Kudlička (ČR) 515, trojskok: 1. Greco (It.) 17,20, 2. Petkov (Bulh.) 16,81, 3. Lebeďko (Běl.) 16,80, kladivo: 1. Šajunov (Běl.) 78,16, 2. Pozdňakov (Rus.) 72,42, 3. Ziegler (Něm.) 72,32, ...9. Bukvic (ČR) 68,61, 4x100 m: 1. Británie 39,09, 2. Francie 39,26, 3. Polsko 39,52, 4x400 m: 1. Polsko 3:03,74, 2. Itálie 3:03,79, 3. Francie 3:04,06.
Ženy
1500 m: 1. Haydarová (Tur.) 4:14,12, 2. Chalajevová 4:14,78, 3. Fesenková (obě Rus.) 4:15,86, 5000 m: 1. Popkovová (Rus.) 15:54,11, 2. Kudzeličová (Běl.) 16:03,85, 3. Pidgeonová (Brit.) 16:04,71, 3000 m př.: 1. Bobocelová (Rum.) 9:47,90, 2. Hillerová 9:57,44, 3. Lutzová (obě Něm.) 10:01,87, dálka: 1. Bauschkeová (Něm.) 683, 2. Mirončyková (Běl.) 676, 3. Lesueurová (Fr.) 672, oštěp: 1. Palameikaová (Lot.) 64,51, 2. Rebryková (Ukr.) 61,43, 3. Wessmanová (Švéd.) 55,91, sedmiboj: 1. Grabusteová (Lot.) 6396 (100 m př.: 13,66 - výška: 177 - koule: 14,56 - 200 m: 24,73 - dálka: 662 - oštěp: 46,11 - 800 m: 2:17,74), 2. Kurbanová 6205, 3. Sergejevová (obě Rus.) 6118, 4. Klučinová (ČR) 6015 (14,33 - 180 - 13,47 - 25,24 - 629 - 44,67 - 2:22,94), 4x100 m: 1. Británie 43,89, 2. Polsko 43,90, 3. Litva 44,09, 4x400 m: 1. Rusko 3:27,59, 2. Německo 3:29,21, 3. Bělorusko 3:30,45.
Basketbal
GDYNĚ (Polsko) Mistrovství Evropy basketbalistek do 20 let
Finále: Francie - Španělsko 74:52,
o 3. místo: Lotyšsko - Rusko 78:75,
další pořadí: 5. Polsko, 6. Turecko, 7. Srbsko, 8. Německo, 9. Itálie, 10. Bulharsko, 11. Švédsko, 12. Litva, 13. Ukrajina, 14. Bělorusko, 15. Česko, 16. Černá Hora. Poslední dva týmy sestoupily do divize B.
Volejbal
CONEGLIANO (ITÁL.) - Turnaj závěrečné fáze kvalifikace mistrovství světa volejbalistek
Česko - Bělorusko 3:1 (21, -21, 18, 22)
Itálie - Bulharsko 3:2 (-22, 22, -19, 23, 10).
TIJUANA/MEXICALI (MEX.) - MS juniorek ve volejbalu
Skupina B:
Česko - Tchaj-wan 0:3 (-20, -10, -18)
Německo - Čína 3:0 (12, 16, 10)
PORTIMAO (PORT.) - Evropská liga volejbalistů
Finále:
Německo - Španělsko 3:2 (20, -21, 20, -17, 7),
O 3. místo:
Portugalsko - Slovensko 3:0 (22, 23, 21).
MOSKVA (RUS.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen (kategorie Grand Slam)
Muži
Finále: Brink, Reckermann (1-Něm.) - Ricardo, Emanuel (3-Braz.) 2:1 (-24, 18, 14).
O 3. místo: M. Laciga, Bellaguarda (19-Švýc.) - Klemperer, Koreng (5-Něm.) 2:0 (16, 13).
Semifinále: Ricardo, Emanuel - Klemperer, Koreng 2:1 (22, -24, 9), Brink, Reckermann - M. Laciga, Bellaguarda 2:1 (18, -15, 14).
Umístění českých dvojic: 17. Kubala, P. Beneš, 25. Bíza, R. Kufa, 33. Tichý, Dumek.
Motorismus
SACHSENRING (NĚM.) GP Německa, devátý závod MS silničních motocyklů
Do 125 ccm: 1. Simón 39:57,337, 2. Gadea (oba Šp./Aprilia) -9,415, 3. Olive (Šp./Derbi) -17,559, 4. Terol (Šp./Aprilia) -17,587, 5. Espargaro (Šp./Derbi) -19,740, 6. Cortese (Něm./Derbi) -20,778, ...18. Šembera (ČR/Aprilia) -1:30,528.
Průběžné pořadí (po 8 ze 16 závodů): 1. Simón 129, 2. Gadea 104, 3. Smith (Brit./Aprilia) 98,5, 4. Iannone (It./Aprilia) 93,5, 5. Terol 81,5, 6. Espargaro 62,5.
Do 250 ccm: 1. Simoncelli (It./Gilera), 2. Debon -0,479, 3. Bautista (oba Šp./Aprilia) -0,528, 4. H. Aojama (Jap./Honda) -0,866, 5. Barberá (Šp./Aprilia) -1,260, 6. Faubel (Šp./Honda) -5,972, ...12. L. Pešek -38,299, Abraham (oba ČR/Aprilia) nedokončil.
Průběžné pořadí (po 8 ze 16 závodů): 1. H. Aojama 134, 2. Bautista 124, 3. Barberá 106, 4. Simoncelli 102, 5. Pasini (It./Aprilia) 64, 6. Lüthi (Švýc./Aprilia) 60, ...13. L. Pešek 36, 15. Abraham 31.
LEŠNO (POL-) - MS družstev na ploché dráze
Finále: 1. Polsko 44 (Hampel 18, Kasprzak 10, Miedziňski 7, Gollob 6, Protasiewicz 3), 2. Austrálie 43 (Adams a Crump po 12, Holder 10, Watt 5, Batchelor 4), 3. Švédsko 36 (Jonsson 11, Lindgren 9, Lindbäck 7, Ruud 5, Davidsson 4), 4. Rusko 35 (Sajfutdinov 18, Laguta 8, Gafurov 7, Považnyj 2, Gizatulin 0).
MLADINA (CHOR.) - GP Chorvatska, 10. závod MS v motokrosu ve třídě MX3
1. jízda: 1. Irt (Slovin./Honda) 34:54,458, 2. Renet (Fr./Suzuki) -8,767, 3. Lozano (Šp./Yamaha) -9,584, ...9. Zaremba (ČR/KTM) -25,524.
2. jízda: 1. Irt 35:11,531, 2. Wicht (Švýc./Honda) -4,436, 3. Martin (Fr./Husqvarna) -7,385, ...8. Zaremba -56,285.
GP celkově: 1. Irt 50, 2. Renet 37, 3. Lozano 36, ...9. Zaremba 22.
Pořadí MS (po 10 z 15 závodů): 1. Renet 373, 2. Salvini (It./Husqvarna) 362, 3. Pyrhönen (Fin./Honda) 311, ...11. Žerava (ČR/Honda) 159, 21. Zaremba 44, 30. Kadleček (ČR/TM) 25, 38. Bartoš (ČR/Honda) 16, 42. Čepelák (ČR/Yamaha) 14, 55. Masařík (ČR/Honda) 7, 65. Kostelecký (ČR/Yamaha) 4, 74. Marek (ČR/KTM) 3, 76. Brumla (ČR/Kawasaki) 2. ) 2.
PEZINOK (SLOVEN.) - Matador Slovakia (Pezinská Baba), šestý podnik MMČR a osmý ME v závodech do vrchu
Absolutní pořadí: 1. Bormolini (It./Reynard) 4:00,346, 2. Szász
(Maď./Reynard) -1,432, 3. Napione (It./Reynard) -1,909, 4. Beneš (ČR/Ralt) -2,554, 5. Krajči (SR/Lola) -2,937, 6. Krámský (ČR/Reynard) -3,173, ...8. Svoboda (ČR/Dallara) -8,118, 9. Nevěřil (ČR/Lola) -10,265, 10. Vítek (ČR/Osella) -23,268.
Skupina A: 1. Janík (ČR/Mitsubishi Lancer EVO VIII) 4:48,759, 2. Drotár (ČR/Škoda Octavia WRC) -3,358, 3. Schweiger (Rak./VW Golf) -6,611.
Skupina N: 1. Jureňa (SR/Mitsubishi Lancer EVO IX) 4:56,370, 2. Voves (ČR/Subaru Impreza) -11,501, 3. Prek (Slovin./Honda Civik) -20,252.
Skupina SP: 1. L. Vojáček (ČR/Alfa Romeo) 5:07,224, 2. Los (ČR/Opel Astra) -6,290, 3. Jermanová (ČR/Alfa Romeo) -19,070.
Cyklistika
Tour de France, cyklistický etapový závod
15. etapa, Pontarlier - Verbier/Švýc. (207 km): 1. Contador (Šp.) 5:03:58 hod., 2. A. Schleck (Luc.) -43, 3. Nibali (It.) -1:03, 4. F. Schleck (Luc.), 5. Wiggins (Brit.), 6. Sastre (Šp.) všichni -1:06, 7. Evans (Austr.) -1:26, 8. Klöden (Něm.) -1:29, 9. Armstrong (USA) -1:35, 10. Kirchen (Luc.) -1:55, 11. Kreuziger (ČR) -2:06.
Průběžné pořadí: 1. Contador 63:17:56 hod., 2. Armstrong -1:37, 3. Wiggins -1:46, 4. Klöden -2:17, 5. A. Schleck -2:26, 6. Nocentini (It.) -2:30, 7. Nibali -2:51, 8. Martin (Něm.) -3:06, 9. Le Mevel (Fr.) -3:09, 10. F. Schleck -3:25, ...16. Kreuziger -4:40.
Bílý trikot (jezdci do 25 let): 1. A.Schleck (Luc.), 2. Nibali (It.) +25, 3. Martin (Něm.) +41, 4. Kreuziger (ČR) +2:14, 5. Feillu (Fr.) +4:38.
MINSK (Bělorusko) - ME juniorů a jezdců do 23 let
Muži do 23 let
Scratch: 1. Viviani (It.), 2. Rowe (Brit.), 3. Barcelo (Šp.), ...11. Dostál
(ČR).
Sprint: 1. Sireau (Fr.), 2. Kenny (Brit.), 3. Watcher (Něm.), ...6. Špička
(ČR).
Ženy do 23 let
Bodovací závod: 1. Togliaferrová (It.) 28 bodů, 2. Kondelová (Rus.) 25, 3. Kalitovská (Ukr.) 24.
500 m s pevným startem: 1. Clairová 34,005, 2. Cueffová (obě Fr.) 34,958, 3. Sereikaireová (Lit.) 35,087.
Junioři
Scratch: 1. Cocquard (Fr.), 2. Sinda (It.), 3. Whorrall (Něm.), ...7. Matějka, 8. Filip (oba ČR).
Sprint: 1. Litviněnko, 2. Žurkin (oba Rus.), 3. Enger (Něm.).
Juniorky
Keirin: 1. Gniděnková (Rus.), 2. Jamesová (Brit.), 3. Bojková (Rus.).
Bodovací závod: 1. Solovejevová (Ukr.) 29 bodů, 2. Biannicová (Fr.) 25, 3. Trottová (Něm.) 13, 4. Slámová 12, ...15. Labáková (obě ČR) 1.
Etapový závod Kolem jezera Čching-chaj
2. etapa (94,84 km): 1. Kocjan 2:17:51, 2. Mahorič (oba Slovin.), 3. Iglinskij (Kaz.), 4. Hondo (Něm./PSK Whirlpool-Author), 5. Rogina (Chorv.), 6. Stare (Slovin.) všichni stejný čas, ...30. Benčík -8, 38. Paďour -2:20, 64. Kozubek, 65. König oba -8:53, 91. Danačík -11:42, 124. Dlouhý (všichni ČR) -18:02.
Průběžné pořadí: 1. Mizurov (Kaz.) 6:40:23, 2. Axelsson (Švéd.) -15, 3. Mahorič -1:50, 4. Rogina -1:51, 5. Fofonov (Kaz.) -2:03, 6. Starčyk (Ukr.) -2:53, ...9. Hondo -3:08, 30. Benčík -4:31, 39. Paďour -6:40, 54. König -12:17, 60. Kozubek -13:02, 84. Danačík -16:18, 130. Dlouhý -51:20.
Plavání
ŘÍM (ITÁL.) - MS v plaveckých sportech
Synchronizované plavání
Týmy - technický program, finále: 1. Rusko 98,833, 2. Španělsko 97,833, 3. Čína 96,667, 4. Kanada 95,833, 5. Japonsko 95,167, 6. Itálie 94,666.
Sólo - technický program, kvalifikace:
1. Iščenková (Rus.) 98,667, ...9. Bernardová (ČR) 88,666 - postoupila do
pondělního finále.
Skoky do vody
Ženy - 1 m: 1. Pachalinová (Rus.) 325,05 b., 2. Wu Min-sia 311,90, 3. Wang Chan (obě Čína) 303,95, 4. Cagnottová (It.) 296,60, 5. Strattonová (Austr.) 284,15, 6. Marconiová (It.) 268,80.
10 m synchro: 1. Čchen Žuo-lin, Wang Sin (Čína) 369,18 b., 2. Cunnichayová, Ishimatsuová (USA) 324,66, 3. Mun Yee Leong, Pandelela Pamg (Malaj.) 321,66, 4. Benfeitová, Filionová (Kan.) 321,39, 5. Coleová, Wuová (Austr.) 320,58, 6. Gladdingová, Sylvesterová (Brit.) 306,90.
Vodní pólo - ženy:
skupina A:
Čína - Maďarsko 7:10
Uzbekistán - Itálie 3:20,
skupina B:
Rusko - Řecko 14:9
USA - Kazachstán 19:6,
skupina C:
Nový Zéland - JAR 12:5
Kanada - Austrálie 6:6,
skupina D:
Německo - Španělsko 12:17
Brazílie - Nizozemsko 7:11.
Baseball
MLB
Národní liga:
Atlanta - New York Mets 1:5
Washington - Chicago Cubs 5:6
Pittsburgh - San Francisco 2:0
Cincinnati - Milwaukee 1:5
St. Louis - Arizona 2:4
San Diego - Colorado 3:1
Los Angeles Dodgers - Houston 5:2
Florida - Philadelphia odloženo.
Americká liga:
New York Yankees - Detroit 2:1
Toronto - Boston 6:2
Oakland - Los Angeles Angels 6:11
Chicago White Sox - Baltimore 4:3
Cleveland - Seattle 1:3
Kansas City - Tampa Bay 2:4, Texas - Minnesota 1:4.
Dostihy
BENEŠOV - dostihový mítink
Velká benešovská Steeplechase c.c. firmy Meran Praha (5000 m, 80.000 Kč): 1. Korinka (ž. Stromský), 2. Kobuz, 3. Grilias. Výrok: Lehce - 6 - 2 1/2. Čas: 7:43,29.
Rámcové dostihy:
I.: Rabbit Dream (ž. Chaloupka) - Cosmína - Calabrie,
II.: Glodies (ž. Chaloupka) - Al Jaz - Mayflower,
III.: Cheri Rules (ž. Chaloupka) - Born Slippy - Sibila,
IV.: Vabecar (Zatloukal) - Perikles - Mack The Knife,
V.: Lady Celtic (Mátl) - Proxima - Dickinsona,
VI.: Pergon (ž. Novák) - Lunaret - Imagine,
VIII.: Hardy (žk. Velek) - Sherwood - True Life.
Golf
TURNBERRY (BRIT.) - British Open, golfový turnaj kategorie major
Výsledky (par 70, o vítězi rozhodlo čtyřjamkové play-off): 1. Cink 278 (66+72+71+69), 2. Watson (oba USA) 278 (65+70+71+72), 3. Wood 279 (70+70+72+67), Westwood 279 (68+70+70+71), 5. Donald (všichni Angl.) 280 (71+72+70+67), Goosen (JAR) 280 (67+70+71+72), Goggin (Austr.) 280 (66+72+69+73).
Kanoistika
POZNAŇ (POL.) - ME do 23 let a juniorů v rychlostní kanoistice
500 m
Muži do 23 let
K1: 1. Škrabov (Běl.) 1:38,588,
K2: 1. Straume, Rumjancevs (Lot.) 1:30,851,
K4: 1. Španělsko (Abal, Rodriguez, Andres, Bravo) 1:21,572.
C1: 1. Haraža (Běl.) 1:49,668
C2: 1. Pavlov, Černyškov (Rus.) 1:41,653, ...6. Radoň, Dvořák (ČR) -2,224
C4: 1. Rumunsko (Simion, Dumitrescu, Mihalachi, Comanici) 1:33,086, ...7. ČR (Koranda, Miškovský, Luňáček, Dubský) -4,852.
Ženy do 23 let
K1: 1. Csipesová (Maď.) 1:52,473, ...6. Adamová (ČR) -2,712
K2: 1. N. Moldovanová, K. Moldovanová (Srb.) 1:42,156
K4: 1. Polsko (Najová, Krukowská, Wiewiórová, Polakowská) 1:34,502, ...8. ČR (Doktorová, Víchová, Matoušková, Paďourová) -3,076.
Junioři
K1: 1. Szandrach (Pol.) 1:40,216.
K2: 1. Cecchini, Brillo (It.) 1:33,381, ...3. Havel, Kusovský (ČR) -0,680.
K4: 1. Španělsko (Robles, Campo, Otero, Toro) 1:26,946
C1: 1. Korovaškov (Rus.) 1:51,543.
C2: 1. Korovaškov, Pěrvuchin (Rus.) 1:4,346, ...5. Spálenský, Drahokoupil (ČR) -2,512.
C4: 1. Rusko (Usmajev, Timofejev, Anaňjev, Uvarov) 1:35,618, ...8. ČR (Schindler, Ruso, Dlouhý, Beránek) -7,156.
Juniorky
K1: 1. Vasconcelosová (Portug.) 1:54,541, ...5. Kumžáková (ČR) -2,560.
K2: 1. Hagymasiová, Chladeková (Maď.) 1:46,727, ...9. Fasnerová, Krpatová (ČR) -5,004.
K4: Rusko (Neberikutjaová, Selennovová, Rodinová, Sobietovová) 1:36,603, ...4. ČR (Kumžáková, Machová, Šerá, Ježová) -1,224.
Pozemní hokej
PRAHA - Příprava mužů
Česko - Itálie 1:1 (0:0)
Česko - Chorvatsko 10:2 (6:0)
Softbal
SASKATOON (KAN.) - Mistrovství světa mužů v softbalu
Skupina B:
Kanada - Česko 9:2
Venezuela - Argentina 11:0
JAR - Indonésie 7:0
Austrálie - Portoriko 10:0
Stolní tenis
PRAHA - Mistrovství Evropy juniorů a kadetů
Finále
Junioři - dvouhra: Robinot (Fr.) - Floritz (Něm.) 4:2 (-9, -6, 7, 8, 4, 14).
Junioři - čtyřhra: Karlsson, Oversjö (Švéd.) - Floras, Chodorski (Pol.) 3:0 (8, 4, 9).
Juniorky - čtyřhra: Hiriciová, Sebeová (Rum.) - Abbatová, Loeuilletteová
(Fr.) 3:0 (7, 4, 7).
Junioři - smíšená čtyřhra: Kosiba, Madarászová (Maď.) - Petkov, Galonjová (Srb.) 3:2 (-8, 2, 8, -7, 3).
Kadeti - dvouhra: Gauzy (Fr.) - Soderlund (Švéd.) 4:1 (8, -7, 5, 7, 8).
Kadeti - čtyřhra: Gauzy, Angles - Brossier, Flore (všichni Fr.) 3:2 (6, 9, -4, -3, 8).
Kadetky - dvouhra: Soljaová (Něm.) - Noskovová (Rus.) 4:0 (4, 9, 6, 7). Kadetky - čtyřhra: Noskovová, Szocsová (Rus./Maď.) - Soljaová, Krieghoffová (Něm.) 3:2 (5, 8, -4, -7, 7).
Kadeti - smíšená čtyřhra: Brossier, Noskovová - Gauzy, Pangová (Fr.) 3:2 (14, -8, 8, -10, 9).
Střelba
CHORVATSKO - ME ve sportovní střelbě
Muži
Libovolná malorážka 3x40 ran: 1. Sidi (Maď.) 1269,7 (1170+99,7), 2. Farnik (Rak.) 1268,1 (1171+97,1), 3. Justus (Něm.) 1264,5 (1166+98,5), ...24. Haman 1158, 52. Rozsypal (oba ČR) 1141.
Družstva: 1. Slovinsko (Debevec, Moicevič, Markoja) 3490, 2. Rakousko 3489, 3. Srbsko 3479.
Ženy
Sportovní pistole: 1. Grozděvová (Bulh.) 791,0 (586+205,0), 2. Marušková (ČR) 786,7 (585+201,7), 3. Szpeková (Pol.) 783,4 (583+200,4), ...24. P. Hyková 572, 46. Hanzlová (obě ČR) 561.
Družstva: 1. Bělorusko (Kručanoková, Šapjalevičová, Čajková) 1730, 2. Německo 1729, 3. Francie 1728, 4. Česko 1718.
Šerm
PLOVDIV (BUL.) - Mistrovství Evropy
Muži - kord
Finále: Maďarsko - Švýcarsko 45:32.
O 3. místo: Itálie - Polsko 45:39.
15. Česko (J. Ambrož, M. Ambrož, Coufal, Beran).
Ženy - šavle
Finále: Ukrajina - Rusko 45:31.
O 3. místo: Itálie - Maďarsko 45:40.
- 16:26 ONLINE: USA - Kazachstán 1:0. Favorit jde v úvodu do vedení, trefil se Boldy
- 16:20 ONLINE: Norsko - Rakousko 0:0. Kdo udrží šanci na postup do čtvrtfinále?
- 16:12 ONLINE: Královská etapa Gira. Únik se tenčí, stále ale drží náskok na peloton
- 16:10 Choupenitch byl na Grand Prix v Šanghaji sedmý mezi fleretisty
- 16:08 Napoleaová a Kousková skončily na turnaji LET v Německu na 42. místě
- 15:49 Pavlenkovi připravili v Brémách rozlučku, děkovali za sedm sezon. Co bude dál?
- 15:36 Sesterství nade vše, hlásí stříbrná Satková. Z výrazů poznala, že jede do Paříže
- 15:15 České volejbalistky přes Nations Cup místo v pařížském písku nezískají
- 15:14 ONLINE: Teplice - Hradec Králové 0:0, Čerepkaiův gól kvůli ofsajdu neplatí
- 14:45 Bek Grman přestál žaludeční potíže a připsal si premiérový gól na MS
- 14:45 ONLINE: Formule pokračuje v Imole, konkurenti nahání Verstappena
- 14:20 Satková slaví stříbro na ME a jako jediná česká kanoistka pojede do Paříže
- 14:10 Švédi výkony vzkazují: Choďte na nás, pobavíte se. Hvězdy doplňují pracanti
- 13:48 Zemřel Ivan Mráz, bývalý fotbalista a stříbrný olympionik z Tokia
- 13:09 Kadlecovi ukápla při rozlučce slza: Ani jsem nedoufal, že toho tolik dokážu
- 12:50 Jaká je Priskeho Sparta 2.0? Zůstala odolná, je jistější. A hlavně neprohrává
- 1. Hokejisté si zajistili třetí místo, mohou ale i výš. Kdo jim hrozí ve čtvrtfinále?
- 2. Pastrňák i Zacha chtějí na MS. Rozhodne prohlídka, mohou přiletět v pondělí
- 3. Česko - Británie 4:1. Klidný duel, vládla elitní lajna se čtyřbodovým Červenkou
- 4. Na závěr kanonáda a čtyři góly Kuchty. Sparta obhájila titul, získá i pohár?
- 5. Program a výsledky MS v hokeji 2024: Češi popáté vyhráli, půjdou na Kanadu
- 6. Florida vyřadila Boston z play off, Pastrňák a Zacha jsou volní pro MS
- 7. Ukradli nám řeznictví. My jim vzali zlato. Dokázali jsme to, brácho!
- 8. Těžkooděnci v Boleslavi: domácí chtěli chránit majetek i hráče, policie se hájí
- 9. První útok dominoval. Fotka s Ester a Červenka bod od Jágra: Pěkný!
- 10. Priskeho ideální sestava šampionů. Nevešel by se Laci, Vitík jen těsně
- 11. Ukrajinec Usyk je absolutním mistrem světa těžké váhy. V Rijádu porazil Furyho
- 12. Česko - Rakousko 4:0. Národní tým má jisté čtvrtfinále, Mrázek vychytal nulu
- 13. S vlaječkami na autě. Ale proč už jsem u nás v regionu skoro jediný?
- 14. Kanada otočila utkání s Finskem, pátou výhru slaví po debaklu Dánska i Švýcaři
- 15. Nečas: Hned jsem mířil do Prahy, šrámy mi nebrání. Na večer je připravený
- 16. Jak sparťané slavili další titul: polití fanoušci z okna, bariéra z těžkooděnců