Výsledkový servis
18.07.2009
Fotbal
Přípravné zápasy
Olomouc - Třinec 2:2 (2:0)
HFK Olomouc - 1. FC Brno 0:2 (0:0)
Ostrava - Vítkovice 4:1 (3:1)
Teplice - Varnsdorf 3:0 (2:0)
Dynamo Drážďany - SK Kladno 2:1 (2:1)
Příbram - Hradec Králové 1:2 (1:0)
Graffin Vlašim - FC Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
Slavia - AEK Atény zrušeno
Slovácko - Karviná zrušeno
Ruská liga, 14. kolo
Kazaň - CSKA Moskva 1:2
Dynamo Moskva - Nalčik 2:1
Saturn MO - Rostov na Donu 4:0
Slovenská liga, 2. kolo
Senica - Prešov 3:2
Banská Bystrica - Košice 0:0
Dubnica - Petržalka 0:0
Dunajská Streda - Ružomberok 1:1
Slovan Bratislava - Žilina odloženo
Rakouská liga, 1. kolo
Kapfenberg - Ried 0:1
Linec - Mattersburg 4:0
Rapid Vídeň - Sturm Štýrský Hradec odloženo
Dánská liga, 1. kolo
Nordsjaelland - FC Kodaň 2:0
Midtjylland - Esbjerg 0:0
Ukrajinská liga, 1. kolo
Lugansk - Arsenal Kyjev 0:0
Poltava - Karpaty Lvov 1:2
Dynamo Kyjev - Oděsa 5:0
Šachtar Doněck - Krivoj Roh 3:0
STUTTGART (NĚM.) - Tenisový turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
Kiefer (Něm.) - Kubot (Pol.) 6:2, 6:1
Chardy (Fr.) - Zverev (Něm.) 7:6 (7:4), 6:1¨
Dvouhra - semifinále:
Hanescu (4-Rum.) - Fognini (It.) 6:3, 6:7 (4:7), 6:2
Chardy - Kiefer 6:3, 7:5
Čtyřhra - semifinále:
Čermák, Mertiňák (4-ČR/SR) - Fyrstenberg, Melo (2-Pol./Braz.) 3:6, 6:2, 10:4.
PALERMO (ITA.) - Tenisový turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Pennettaová (1-It.) - Garbinová (It.) 6:1, 6:1
Erraniová (5-It.) - Grönefeldová (Něm.) 6:3, 4:6, 6:1
BASTAD (ŠVÉD.) - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Monaco (Arg.) - Robredo (3-Šp.) 6:0, 6:2
Söderling (2-Švéd.) - Vinciguerra (Švéd.) 6:1, 7:6 (8:6)
Atletika
KAUNAS (LIT.) - Mistrovství Evropy atletů do 23 let
Muži
200 m: 1. Sandeman (Brit.) 20,37, 2. Menga (Něm.) 20,59, 3. Bodrov (Ukr.) 20,61, 800 m: 1. Kszczot 1:45,81, 2. Lewandowski (oba Pol.) 1:46,52, 3. Schembera (Něm.) 1:46,63, ...10. Holuša (ČR) 1:49,63, 10.000 m: 1. Bayrak (Tur.) 29:47,15, 2. Lalli (It.) 29:49,80, 3. Lašyn (Ukr.) 30:08,44, 110 m př.: 1. Noga (Pol.) 13,47, 2. Frankis 13,57, 3. Priestley (oba Brit.) 13,63, 400 m př.: 1. Gumbs (Brit.) 49,62, 2. Melnykov (Ukr.) 49,88, 3. Vanryckeghem (Belg.) 49,90, ...8. Prorok (ČR) 51,02, disk: 1. Seďjuch (Rus.) 60,80, 2. Hryšin (Ukr.) 59,61, 3. Wierig (Něm.) 59,12, ...24. Stašek (ČR) 49,61, oštěp: 1. Mannio (Fin.) 84,57, 2. Frydrych (ČR) 80,53, 3. Lebésis (Řec.) 79,37, 20 km chůze: 1. López (Šp.) 1:22:23, 2. Simanovič (Běl.) 1:22:57, 3. Giupponi (It.) 1:23:00.
Ženy
200 m: 1. Fedorjevová (Rus.) 22,97, 2. Ptaková 23,07, 3. Popowiczová (obě Pol.) 23,25, ...20. Táborská (ČR) 24,65, 800 m: 1. Kofanovová (Rus.) 1:58,94, 2. Lupuová (Ukr.) 2:01,08, 3. Leszczynská (Pol.) 2:01,53, 100 m př.: 1. Vukicevicová (Nor.) 12,99, 2. Štěpová (Rus.) 13,28, 3. Talajová (Běl.) 13,30, 400 m př.: 1. Shakesová-Draytonová 55,26, 2. Childová (obě Brit.) 55,32, 3. Korabljovová (Rus.) 56,08, ...16. Volfová (ČR) 58,80, výška: 1. Šamsutdinovová (Rus.) 189, 2. Bauschkeová (Něm.) 189, 3. Domelová (Pol.) 186, tyč: 1. Ryzihová (Něm.) 450, 2. Nikkänenová 445, 3. Vandyová (obě Fin.) 435, ...11. Maláčová (ČR) 405, kladivo: 1. Marghievová (Mold.) 67,67, 2. Šafránková (ČR) 63,01, 3. Holtová (Brit.) 62,55.
HEUSDEN - ZOLDER (BELG.) - Atletický mítink EAA
Muži
200 m (vítr +1,4 m/s): 1. Dzingai (Zimb.) 20,61, 400 m: 1. Borlee (Belg.) 46,31, 800 m: 1. Mansúr (Bahr.) 1:45,26, 1500 m: 1. Brannen (Kan.)
3:36,53, 5000 m: 1. J. Cheruiyot (Keňa) 13:07,47, 110 m př. (+1,9): 1. Broothaerts (Belg.) 13,62, 3000 m př.: 1. Mubarak (Bahr.) 8:15,83, koule: 1. Michněvič (Běl.) 20,69.
Ženy
100 m (+3,4): 1. Harriganová (Brit. Pan. ostr.) 11,14, 200 m (+2,4):
Ch. Williamsová (USA) 22,83, 800 m: 1. Jelimová (Keňa) 1:59,59, 1500 m: 1. Englandová (Brit.) 4:08,96, 100 m př. (+1,9): 1. Ofiliová (USA) 12,92, ...4. Škrobáková (ČR) 13,07, 400 m př.: 1. Luogonová (Libérie) 55,55, 3000 m př: 1. Úhaddúová (Mar.) 9:24,29, trojskok: 1. Bolšakovová (Belg.) 14,46, ...3. Šestáková (ČR) 14,06 (+3,4), koule: 1. Wanlessová (USA) 17,92.
ZARAGOZA (ŠPAŇ.) - Atletický mítink EAA
Muži
100 m (vítr +3,0 m/s): 1. Atkins (Bah.) 10,00, 800 m: 1. Obrist (It.) 1:48,68, 400 m př.: 1. Gaymon (USA) 49,94, 3000 m: 1. Menjo (Keňa) 7:44,15, tyč: 1. Scott (USA) 565, disk: 1. Pestano (Šp.) 65,53.
Ženy
100 m (+2,5): 1. Asumnuová (USA) 10,95, 800 m: Calatayudová (Kub.) 2:01,87, 100 m př. (+3,6): 1. Carruthersová (USA) 12,82, 3000 m př.: 1. Pappová (Maď.) 8:53,60, dálka: 1. Glennová (USA) 672, výška: 1. Beitíaová-Vilaová (Šp.) 201, koule: 1. Carterová (USA) 18,44.
Basketbal
BORMIO (IT.) - Přípravný turnaj mužů
Itálie - Česko 89:97 (41:58)
Švédsko - Senegal 60:46 (33:17).
SKOPJE (MAK.) - Mistrovství Evropy basketbalistů do 20 let
Skupina C:
Česko - Švýcarsko 92:42 (42:18)
Volejbal
CONEGLIANO (ITÁL.) - Turnaj závěrečné fáze kvalifikace mistrovství světa volejbalistek
Bělorusko - Bulharsko 3:1 (-18, 16, 23, 22)
Itálie - Česko 3:0 (24, 13, 25)
TIJUANA/MEXICALI (MEX.) - MS juniorek ve volejbalu
Skupina B:
Česko - Německo 0:3 (-20, -13, -22)
Čína - Tchaj-wan 2:3 (20, -13, -16, 13, -14)
MOSKVA (RUS.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen (kategorie Grand Slam)
Finále: Larissa, Juliana (3-Braz.) - Renata, Leao (5-Braz.) 2:0 (18, 19).
O 3. místo: Gollerová, Ludwigová (7-Něm.) - Holtwicková, Semmlerová (8-Něm.) 2:0 (16, 18).
Semifinále: Larissa, Juliana - Holtwicková, Semmlerová 2:1 (16, -23, 6), Renata, Leao - Gollerová, Ludwigová 2:1 (15, -13, 9).
Umístění českých volejbalistek: 9. Klapalová, Petrová.
PORTIMAO (PORT.) - Evropská liga můžů
Semifinále:
Španělsko - Slovensko 3:1 (-12, 25, 28, 19)
Německo - Portugalsko 3:0 (24, 20, 23)
Motorismus
SACHSENRING (NĚM.) GP Německa, devátý závod MS silničních motocyklů (kvalifikace)
Do 125 ccm: 1. Simón (Šp./Aprilia) 1:38,671, 2. Smith (Brit./Aprilia) -1,015, 3. Márquez (Šp./KTM) -1,339, 4. Schrötter (Něm./Honda) -1,815, 5. Terol (Šp./Aprilia) -1,821, 6. Masbou (Fr./Aprilia) -1,993, ...20. Šembera (ČR/Aprilia) -3,861.
Do 250 ccm: 1. Simoncelli (It./Gilera) 1:32,962, 2. Barberá -0,143, 3.
Bautista (oba Šp./Aprilia) -1,284, 4. Aojama (Jap./Honda) -1,323, 5. Abraham (ČR/Aprilia) -1,350, 6. Pasini (It./Aprilia) -1,371, ...13. Pešek
(ČR/Aprilia) -2,465.
MotoGP: 1. Rossi (It./Yamaha) 1:32,520, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) 0,640, 3. Stoner (Austr./Ducati) -1,239, 4. Hayden (USA/Ducati) -1,884, 5. De Angelis (San Mar./Honda) -1,970, 6. De Puniet (Fr./Honda) -2,044.
Horácká Rallye Třebíč, čtvrtý podnik MČR ve sprintrallye
1. Orsák, Vajík (Mitsubishi Lancer EVO IX) 39:29,5, 2. Valoušek, Hrůza
(Mitsubishi Lancer EVO IX) -1,6, 3. R. Odložilík, P. Odložilík (Peugeot 207 S2000) -30,6, 4. Enge, Ernst (Mitsubishi Lancer EVO IX CNG) -1:49,6, 5. D. Komárek, Rojka (Škoda Octavia WRC) -2:19,0, 6. Firla, Dresler (Mitsubishi Lancer EVO VII) -2:19,9.
Průběžné pořadí po čtyřech soutěžích: 1. Orsák 105, 2. Peták (Peugeot 207 S2000) 78, 3. Valoušek 48.
Cyklistika
Tour de France, cyklistický etapový závod
14. etapa, Colmar - Besancon (199 km): 1. Ivanov (Rus.) 4:37:48 hod., 2. Roche (Ir.), 3. Roulston (Austr.), 4. Maaskant (Niz.), 5. Minard (Fr.), 6. Righi (It.), 7. Le Mevel (Fr.) 8. Hincapie (USA), 9. Bennati (It.) všichni -16, 10. Ciolek (Něm.) -22, ...47. Kreuziger (ČR) -5:36.
Průběžné pořadí: 1. Nocentini (It.) 58:13:52, 2. Hincapie -5, 3. Contador (Šp.) -6, 4. Armstrong (USA) -8, 5. Le Mevel -43, 6. Wiggins (Brit.) -46, 7. Klöden -54, 8. Martin (oba Něm.) -1:00, 9. Vande Velde (USA) -1:24, 10. A. Schleck (Luc.) -1:49, ...15. Kreuziger -2:40.
Bílý trikot (jezdci do 25 let): 1. Martin (Něm.), 2. A. Schleck (Luc) -49, 3. Nibali (It.) -54, 4. Kreuziger (ČR) -1:40, 5. Feillu (Fr.) -2:56.
MINSK (BÉL.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice juniorů a jezdců do 23 let
Muži do 23 let
Stíhací závod družstev, finále: Rusko (Jerškov, Kajkov, Kovaljov,
Petrovskij) 4:04,8 - Británie (Christian, Fenn, Rowe, Roswell) 4:06,8, o 3.
místo: Polsko (Brylowski, Glowacki, Kuriek, Stepniak) 4:07,6 - Německo 4:10,2.
Ženy do 23 let
Stíhací závod na 3000 m, finále: Trebaiteová (Lit.) 3:44,0 - Galjuková
(Ukr.) 3:44,5, 3. Sereikaiteová (Lit.) 3:36,4.
Sprint: 1. Šuliková (Ukr.), 2. Strelcovová (Rus.), 3. Cueffová (Fr.).
Junioři
Bodovací závod: 1. Ongaretto (It.) 15 bodů, 2. Zubov (Rus.) 15, 3. Kennaugh (Brit.) 15, ...9. Manoušek 5, 14. Mráček (oba ČR) 3.
Juniorky
500 m s pevným startem: 1. Jamesová (Brit.) 35,286, 2. Montaubanová (Fr.) 35,671, 3. Baudacciová (It.) 35,846, ...14. Labáková 38,038, 15. Slámová (obě ČR) 38,066.
Etapový závod Kolem jezera Čching-chaj
Prolog (4,8 km): 1. Mizurov (Kaz.) 5:41, 2. Li Fu-jü (Čína) -7, 3. Hondo (Něm./PSK Whirlpool-Author), 4. Newell (Austr.), 5. Stare (Slovin.) všichni -9, 6. Routley (Kan.) -10, ...12. Kozubek -15, 34. König -20, 60. Paďour, 66. Benčík oba -29, 103. Danačík -42, 108. Dlouhý (všichni ČR) -43.
1. etapa (170,8 km): 1. Wu Šeng-ťün (Čína) 4:16:48, 2. Mizurov, 3. Axelsson (Švéd.) oba -9, 4. Rogina (Chorv.), 5. Mahorič (Slovin.), 6. Fofonov (Kaz.) všichni -1:44, ...10. Hondo -3:02, 18. König -3:07, 38. Benčík, 61. Kozubek, 70. Danačík, 73. Paďour všichni -3:57, 138. Dlouhý -32:38.
Průběžné pořadí: 1. Mizurov 4:22:32, 2. Wu Šeng-ťün, 3. Axelsson oba 15, 4. Rogina -1:51, 5. Mahorič -1:56, 6. Fofonov -2:03, ...10. Hondo -3:08, 15. König -3:24, 24. Kozubek -4:09, 55. Paďour, 59. Benčík oba -4:23, 81. Danačík -4:36, 137. Dlouhý -33:18.
KARLOVY VARY - MČR v cross country horských kol
Štafety: 1. Česká spořitelna MTB (Kamler, Huříková, Svorada) 40:54, 2. KC Kooperativa (Nesvadba, Havlíková, Kulhavý) -12, 3. Scott Scania Kolín (Paprstka, Chmurová, Eberl) -1:09.
Muži: 1. Boudný 1:51:11, 2. Novák (oba Odlo Specialized) -14, 3. Spěšný (Česká spořitelna MTB) -57, 4. Štybar (Fidea) -1:23, 5. Škarnitzl (Giant Mountain Bike) -2:09, 6. Vokrouhlík (Factor Bike Teplice) -3:48.
Ženy: 1. Huříková (ČS MTB) 1:22:29, 2. Havlíková (KC Kooperativa) -4:30, 3. Šulcová (Samba Chic racing) -5:55, 4. Němcová (PellúHard Bikes) -8:24, 5. Chmurová (Max Cursor) -10:40, 6. Ježková (Hnízdil team) -11:45.
Junioři: 1. Nesvadba (KC Kooperativa) 1:24:54, 2. Paprstka -9, 3. Veselý (oba Scott Scania Kolín) -2:27.
Juniorky: 1. Sládková (Scott Scania Kolín) 59:56, 2. Solanská (Hokor Rožnov p. R.) -16, 3. Jarošová (Scott&Hagget MTB) -47.
Plavání
ŘÍM (ITÁL.) - MS v plaveckých sportech Skoky do vody
Skoky do vody
Muži - 3 m prkno, synchronní skoky: 1. Čchin Kchaj, Wang Feng (Čína) 467,94 b., 2. Dumais, Ipsen (USA) 445,59, 3. Despatie, Ross (Kan.) 428,64, 4. N. Marconi, T. Marconi (It.) 428,55, 5. Hausding, Feck (Něm.) 426,24, 6. Kunakov, Sautin (Rus.) 416,22.
Ženy - 10 m věž: 1. Espinosová (Mex.) 428,25, 2. Čchen Žuo-lin 417,60, 3. Kchang Li (obě Čína) 410,35, 4. Benfeitová (Kan.) 396,50, 5. Rinongová (Malaj.) 354,45, 6. Steuerová (Něm.) 353,75.
Baseball
MLB
Národní liga:
Washington - Chicago Cubs 1:3
Pittsburgh - San Francisco 2:1 (po 14 směnách)
Florida - Philadelphia 5:6 (po 12 směnách)
Cincinnati - Milwaukee 4:0
Atlanta - New York Mets 11:0
St. Louis - Arizona 6:1
Los Angeles Dodgers - Houston 1:8
San Diego - Colorado 3:5
Americká liga:
New York Yankees - Detroit 5:3
Cleveland - Seattle 2:6
Toronto - Boston 1:4
Texas - Minnesota 3:5
Kansas City - Tampa Bay 7:8
Chicago White Sox - Baltimore 12:8
Oakland - Los Angeles Angels 7:3
Golf
TURNBERRY (BRIT.) - British Open, golfový turnaj kategorie major
Po 3. kole: 1. T. Watson (USA) 206 (65+70+71), 2. Goggin (Austr.) 207 (66+72+69) a Fisher 207 (69+68+70), 4. Westwood (oba Angl.) 208 (68+70+70) a Goosen (JAR) 208 (67+70+71), 6. Furyk 209 (67+72+70) a Cink (oba USA) 209 (66+72+71).
Kanoistika
POZNAŇ (POL.) - ME do 23 let a juniorů v rychlostní kanoistice
Finále na 1000 m
Muži do 23 let:
C1: 1. Simart (Fr.) 3:56,242,
C2: 1. Kaczor, Kaczmarek (Pol.) 3:35,895, ...7. Radoň, Dvořák (ČR) -2,996,
C4: 1. Rumunsko (Simion, Dumitrescu, Mihalachi, Comanici) 3:15,583, ...4. Česko (Koranda, Luňáček, Egermaier, Dubský) -5,693,
K1: 1. Pimenta (Port.) 3:29,403,
K2: 1. Cauwenbergh, Richard (Belg.) 3:11,838, ...6. Davídek, Trefil (ČR) -4,128,
K4: 1. Maďarsko (Dombi, Szalai, Pauman, Hadvina) 2:51,808.
Ženy do 23 let
K1: 1. Csipesová (Maď.) 3:54,761, ...4. Adamová (ČR) -4,536,
K2: Hegyiová, Vadová (Maď.) 3:37,112.
Junioři
K1: 1. Cubelos (Šp.) 3:34,626, ...3. Havel (ČR) -2,544,
K2: 1. Cecchini, Brillo (It.) 3:14,215, ...8. Kučera, Lundák (ČR) -8,932,
K4: 1. Rusko (Duz, Čarkov, Vostrikov, Tamonov) 2:57,492, ...6. Česko (Mach, Voltr, Němec, Dostál) -4,952,
C1: 1. Karpuk (Běl.) 4:02,187, ...8. Janda (ČR) -12,844,
C2: 1. Korovaškov, Pěrvuchin (Rus.) 3:35,925, ...5. Spálenský, Drahokoupil (ČR) -5,052.
C4: 1. Rumunsko (Pričop, Liferi, Grožuta, Simion) 3:24,929, ...8. Česko (Schindler, Ruso, Dlouhý, Beránek) -9,464.
Juniorky
K1: 1. Lauricová (Rum.) 3:59,145, ...5. Machová (ČR) -9,340,
K2: 1. Kumžáková, Ježová (ČR) 3:42,997.
BUOCHS (ŠVÝC.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě
Sprint
Junioři
K1: 1. Kolar (Slovin.) 3:07,09, ...4. Hála -4,21, 11. Křišťan (oba ČR) -6,26.
C1: 1. Rolenc 3:27,70, ...4. Pavlík -8,81, 15. Slanina (všichni ČR) -24,53.
C2: 1. Daher, Secco (It.) 3:30,36, ...3. Suchánek, Jílek -5,71, 7. Baroň,
Kristek (všichni ČR) -7,51.
Juniorky
K1: 1. Rissová (It.) a Terceljová (Slovin.) obě 3:26,47, ...8. Valíková -4,22, 13. Janoušková -9,00, 17. Paďourová (všechny ČR) -9,84.
Softbal
SASKATOON (KAN.) - Mistrovství světa mužů v softbalu
Skupina B:
Česko - JAR 8:6
Austrálie - Venezuela 7:0
Portoriko - Indonésie 9:0
Argentina - Kanada 1:8
Stolní tenis
PRAHA - Mistrovství Evropy juniorů a kadetů
Junioři - dvouhra
Osmifinále: Širůček (ČR) - Oversjo (Švéd.) 4:1 (9, 11, 4, -3, 13)
Čtvrtfinále: Robinot (Fr.) - Širůček 4:3 (7, -12, -9, 11, 6, -6, 2)
Kadeti - dvouhra
Osmifinále: Flore (Fr.) - Bajger (ČR) 4:2 (9, 9, -6, -9, 10, 5)
Kadetky - dvouhra
Osmifinále: Šlehobrová (ČR) - Jegerová (Chorv.) 4:2 (-7, -7, 2, 10, 9, 4),
Eerlandová (Niz.) - Tomanová (ČR) 4:0 (6, 2, 8, 4),
Čtvrtfinále: Szocsová (Rum.) - Šlehobrová 4:3 (-5, -8, 8, 6, 6, -7, 7)
Střelba
CHORVATSKO - ME ve sportovní střelbě
Muži
Libovolná pistole: 1. Costa (Portug.) 656,7 (565+91,7), 2. Meyer (Něm.) 653,8 (557+96,8), 3. Bachtamjan (Arm.) 651,5 (558+93,5).
Družstva: 1. Rusko (Isakov, Jekimov, Kulakov) 1668, 2. Itálie 1655, 3. Portugalsko 1649.
Junioři
Libovolná pistole: 1. Grunder (Švýc.) 645,5 (551+94,5), ...6. Malúšek 634,3 (540+94,3), 12. Dubový 535, 18. Pecháček (všichni ČR) 525.
Družstva: 1. Polsko 1615, 2. Česko 1600.
Ženy
Trap: 1. Rossiová (It.) 90 (68+22), 2. Gudzinevičiuteová (Lit.) 88 (69+19/v rozstřelu 2), 3. Neauová (Fr.) 88 (71+17/1), ...10. Loosová (ČR) 67.
Družstva: 1. Itálie (Gelisiová, Iannottiová, Rossiová) 207, 2. San Marino
197, 3. Německo 191.
Juniorky
Sportovní pistole: 1. Levinová (Rus.) 774,4 (578+196,4), ...10. Musilová 563, 12. Lorencová 561, 16. Brabcová (všechny ČR) 556.
Družstva: 1. Rusko 1699, 2. Česko 1680.
Trap: 1. Cantarerová (Šp.) 85 (68+17), ...5. Rylichová 82 (67+15), 8.
Michálková 64, 15. Filoviatová (všechny ČR) 49.
Družstva: 1. Španělsko 193, ...3. Česko 180.
Šerm
PLOVDIV (BUL.) - Mistrovství Evropy
Muži
Fleret - družstva:
Finále: Itálie - Rusko 44:43 po prodl.
O 3. místo: Německo - Británie 45:31
Ženy
Kord - družstva:
Finále: Rumunsko - Polsko 36:34
O 3. místo: Švýcarsko - Německo 43:41
Triatlon
BRNO - Závod Evropského poháru v triatlonu Ekol Superprestige
Muži: 1. Aernouts (Belg.) 1:48:03,2, 2. Ospalý (ČR) -1,7, 3. Sissons (N.
Zél.) -56,8.
Ženy: 1. Sapunovová (Ukr.) 2:04:25,5, 2. Lehtonenová (Fin.) -20,7, 3.
Prystajková (Ukr.) -1:15,1.
- 16:26 ONLINE: USA - Kazachstán 1:0. Favorit jde v úvodu do vedení, trefil se Boldy
- 16:20 ONLINE: Norsko - Rakousko 0:0. Kdo udrží šanci na postup do čtvrtfinále?
- 16:12 ONLINE: Královská etapa Gira. Únik se tenčí, stále ale drží náskok na peloton
- 16:10 Choupenitch byl na Grand Prix v Šanghaji sedmý mezi fleretisty
- 16:08 Napoleaová a Kousková skončily na turnaji LET v Německu na 42. místě
- 15:49 Pavlenkovi připravili v Brémách rozlučku, děkovali za sedm sezon. Co bude dál?
- 15:36 Sesterství nade vše, hlásí stříbrná Satková. Z výrazů poznala, že jede do Paříže
- 15:15 České volejbalistky přes Nations Cup místo v pařížském písku nezískají
- 15:14 ONLINE: Teplice - Hradec Králové 0:0, Čerepkaiův gól kvůli ofsajdu neplatí
- 14:45 Bek Grman přestál žaludeční potíže a připsal si premiérový gól na MS
- 14:45 ONLINE: Formule pokračuje v Imole, konkurenti nahání Verstappena
- 14:20 Satková slaví stříbro na ME a jako jediná česká kanoistka pojede do Paříže
- 14:10 Švédi výkony vzkazují: Choďte na nás, pobavíte se. Hvězdy doplňují pracanti
- 13:48 Zemřel Ivan Mráz, bývalý fotbalista a stříbrný olympionik z Tokia
- 13:09 Kadlecovi ukápla při rozlučce slza: Ani jsem nedoufal, že toho tolik dokážu
- 12:50 Jaká je Priskeho Sparta 2.0? Zůstala odolná, je jistější. A hlavně neprohrává
- 1. Hokejisté si zajistili třetí místo, mohou ale i výš. Kdo jim hrozí ve čtvrtfinále?
- 2. Pastrňák i Zacha chtějí na MS. Rozhodne prohlídka, mohou přiletět v pondělí
- 3. Česko - Británie 4:1. Klidný duel, vládla elitní lajna se čtyřbodovým Červenkou
- 4. Na závěr kanonáda a čtyři góly Kuchty. Sparta obhájila titul, získá i pohár?
- 5. Program a výsledky MS v hokeji 2024: Češi popáté vyhráli, půjdou na Kanadu
- 6. Florida vyřadila Boston z play off, Pastrňák a Zacha jsou volní pro MS
- 7. Ukradli nám řeznictví. My jim vzali zlato. Dokázali jsme to, brácho!
- 8. Těžkooděnci v Boleslavi: domácí chtěli chránit majetek i hráče, policie se hájí
- 9. První útok dominoval. Fotka s Ester a Červenka bod od Jágra: Pěkný!
- 10. Priskeho ideální sestava šampionů. Nevešel by se Laci, Vitík jen těsně
- 11. Ukrajinec Usyk je absolutním mistrem světa těžké váhy. V Rijádu porazil Furyho
- 12. Česko - Rakousko 4:0. Národní tým má jisté čtvrtfinále, Mrázek vychytal nulu
- 13. S vlaječkami na autě. Ale proč už jsem u nás v regionu skoro jediný?
- 14. Kanada otočila utkání s Finskem, pátou výhru slaví po debaklu Dánska i Švýcaři
- 15. Nečas: Hned jsem mířil do Prahy, šrámy mi nebrání. Na večer je připravený
- 16. Jak sparťané slavili další titul: polití fanoušci z okna, bariéra z těžkooděnců