Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


MISTROVSTVÍ SVĚTA V RAGBY 2015

Pořadatel: Anglie
Termín: 18. září až 31. října

Základní skupiny

Skupina A

Anglie Fidži 35:11 18.9. 21:00 Twickenham
Wales Uruguay 54:9 20.9. 15.30 Cardiff
Austrálie Fidži 28:13 23.9. 17.45 Cardiff
Anglie Wales 25:28 26.9. 21.00 Twickenham
Austrálie Uruguay 65:3 27. 9. 13:00 Villa Park Birmingham
Wales Fidži 23:13 1.10. 17.45 Cardiff
Anglie Austrálie 13:33 3.10. 21.00 Twickenham
Fidži Uruguay 47:15 6.10. 21.00 Milton Keynes
Austrálie Wales 15:6 10.10. 17.45 Twickenham
Anglie Uruguay 60:3 10.10. 21.00 Manchester

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Austrálie 4 4 0 0 141:35 17
2. Wales 4 3 0 1 111:62 13
3. Anglie 4 2 0 2 133:75 11
4. Fidži 4 1 0 3 84:101 5
5. Uruguay 4 0 0 4 30:226 0

Skupina B

Jižní Afrika Japonsko 32:34 19.9. 17.45 Brighton
Samoa USA 25:16  20.9. 13.00 Brighton
Skotsko Japonsko 45:10 23.9. 15.30 Gloucester
Jižní Afrika Samoa 46:6 26.9. 17.45 Villa Park, Birmingham
Skotsko USA 39:16 27.9. 15.30 Elland Road, Leeds
Samoa Japonsko 5:26

3.10. 15.30 Milton Keynes

Jižní Afrika Skotsko 34:16 3.10. 17.45 St. James Park, Newcastle
Jižní Afrika USA 64:0 7.10. 17.45, Olympijský stadion
Samoa Skotsko 33:36 10.10. 15.30 Newcastle
USA Japonsko 18:28 11.10. 21.00 Gloucester

Tabulka

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Jižní Afrika 4 3 0 1 176:56 16
2. Skotsko 4 3 0 1 136:93 14
3. Japonsko 4 3 0 1 98:100 12
4. Samoa 4 1 0 3 69:124 6
5. USA 4 0 0 4 50:156 0

Skupina C

Tonga Gruzie 10:17 19.9. 13.00 Gloucester
Nový Zéland Argentina 26:16 20.9. 17.45 Wembley, Londýn
Nový Zéland Namibie 58:14 24.9. 21.00 Olympijský stadion
Argentina Gruzie 54:9 25.9. 17.45 Gloucester
Tonga Namibie 35:21 29.9. 17.45, Exeter
Nový Zéland Gruzie 43:10 2.10. 21.00 Cardiff
Argentina Tonga 45:16 4.10. 15.30 Leicester
Namibie Gruzie 16:17 7.10. 21:00 Exeter
Nový Zéland Tonga 47:9 9.10. 21.00 Newcastle
Argentina Namibie 64:19 11.10. 13.00 Leicester

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Nový Zéland 4 4 0 0 174:49 19
2. Argentina 4 3 0 1 179:70 15
3. Gruzie 4 2 0 2 53:123 8
4. Tonga 4 1 0 3 70:130 6
5. Namibie 4 0 0 4 70:174 1

Skupina D

Irsko Kanada 50:7 19.9. 15.30 Cardiff
Francie Itálie 32:10 19.9. 21.00 Twickenham
Francie Rumunsko 38:11 23.9. 21.00 Olympijský stadion
Itálie Kanada 23:18 26.9. 15.30 Elland Road, Leeds
Irsko Rumunsko 44:10 27.9. 17.45 Wembley, Londýn
Francie Kanada 41:18 1.10. 21.00 Milton Keynes
Irsko Itálie 16:9 4.10. 17.45, Olympijský stadion
Kanada Rumunsko 15:17 6.10. 17.45 Leicester
Itálie Rumunsko 32:22 11.10. 14.30 Exeter
Francie Irsko 9:24 11.10. 17.45 Cardiff

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Irsko 4 4 0 0 134:35 18
2. Francie 4 3 0 1 120:63 14
3. Itálie 4 2 0 2 74:88 10
4. Rumunsko 4 1 0 3 60:129 4
5. Kanada 4 0 0 4 58:131 2

Čtvrtfinále

Jižní Afrika Wales 23:19 17.10. 17:00 Twickenham
Nový Zéland Francie 62:13 17.10. 21.00 Cardiff
Irsko Argentina 20:43 18.10. 14.00 Cardiff
Austrálie Skotsko 35:34 18.10. 17.00 Twickenham

Semifinále

Jižní Afrika Nový Zéland 18:20 24.10. 17:00 Twickenham
Argentina Austrálie 15:29 25.10. 17.00 Twickehnam

Zápas o 3. místo

Jižní Afrika Argentina 24:13 30.10. 21:00 Olympijský stadion, Londýn

Finále

Nový Zéland Austrálie 34:17 31.10. 17:00 Twickenham




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze