Výsledkový servis



19. 10. 2018

Fotbal

První liga, 12. kolo

18:00 Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň

Druhá liga, 12. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Táborsko
Znojmo - Pardubice

ZLÍN - Přípravné utkání hráčů do 19 let

Česko - Portugalsko 0:0

MSFL, 12. kolo

18:00 Kroměříž - Uničov

Španělská liga, 9. kolo

21:00 Vigo - Alavés

Divize B, 11. kolo

19:30 Chomutov - Brandýs nad Labem

Německá liga, 8. kolo

20:30 Eintracht Frankfurt - Düsseldorf

Francouzská liga, 10. kolo

20:45 Lyon - Nimes

Belgická liga, 11. kolo

20:30 FC Bruggy - Waasland-Beveren

Ruská liga, 11. kolo

17:00 Machačkala - CSKA Moskva
19:30 Lokomotiv Moskva - FK Rostov

Dánská liga, 13. kolo

19:00 Esbjerg - Hobro

Polská liga, 12. kolo

18:00 Gliwice - Gdaňsk
20:30 Bialystok - Štětín

Turecká liga, 9. kolo

19:00 Galatasaray - Bursaspor

Anglická druhá liga, 13. kolo

20:45 Sheffield Wednesday - Middlesbrough

Německá druhá liga, 10. kolo

18:30 Sandhausen - Ingolstadt
Drážďany - Aue

Hokej

Extraliga, 11. kolo

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň
17:30 HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov
PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav
18:00 HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec
Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera

NHL

Toronto - Pittsburgh
New Jersey - Colorado
Columbus - Philadelphia
Tampa Bay - Detroit
San Jose - Buffalo
Chicago - Arizona
Edmonton - Boston
Los Angeles - NY Islanders
Winnipeg - Vancouver

KHL

18:00 Čerepovec - Jekatěrinburg
18:30 HK Soči - CSKA Moskva

Finská liga

17:30 Hämeenlinna - Jukurit Mikkeli
Ilves Tampere - Tappara Tampere
Jyväskylä - Kouvola
Ässät Pori - IFK Helsinky
Pelicans Lahti - TPS Turku
Sport Vaasa - SaiPa Lappeenranta
KalPa Kuopio - Kärpät Oulu

Německá liga, 12. kolo

19:30 Augsburg - Krefeld
Bremerhaven - Straubing
Mannheim - Ingolstadt
Eisbären Berlín - Wolfsburg
Iserlohn - Norimberk
Düsseldorf - Kolín nad Rýnem

Slovenská liga

17:30 Košice - Detva
18:00 Trenčín - Banská Bystrica
Nitra - Nové Zámky
Zvolen - Liptovský Mikuláš

Švýcarská liga, 11. kolo

19:45 Ambri-Piotta - Rapperswil
Bern - Curych
Zug - Langnau
Ženeva - Davos
Lausanne - Fribourg-Gottéron
Biel - Lugano

Liga EBEL, 11. kolo

18:45 Záhřeb - Linec
19:15 Klagenfurt - Štýrský Hradec
Vídeň - Salcburk
Innsbruck - Villach

Tenis

MOSKVA (Rus.) - Turnaj mužů a žen

STOCKHOLM (Švéd.) - Turnaj mužů

ANTVERPY (Bel.) - Turnaj mužů

LUCEMBURK (Luc.) - Turnaj žen

Basketbal

Euroliga mužů, 3. kolo

19:00 Chimki Moskva - Anadolu Efes Istanbul
Žalgiris Kaunas - Fenerbahce Istanbul
20:00 Olympiakos Pireus - Milán
21:00 Real Madrid - Baskonia Vitoria

NBA

Philadelphia - Chicago
Portland - LA Lakers
Washington - Miami

Volejbal

NAGOJA (Jap.) - Mistrovství světa žen

Semifinále:
6:40 Srbsko - Nizozemsko
9:10 Čína - Itálie

O 5. místo:
12:20 USA - Japonsko

LAS VEGAS (USA) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Házená

Interliga žen, 6. kolo

18:00 Veselí nad Moravou - Most

DAUHÁ (Katar) - Finále klubového mistrovství světa mužů

Motorismus

AUSTIN (USA) - Tréninky na Velkou cenu USA, MS formule 1

17:00 a 21:00

MOTEGI (Jap.) - Trénink na Velkou cenu Japonska, MS silničních motocyklů

02:00

Cyklistika

PEKING (Čína) - Silniční etapový závod Kolem Kuang-si

SAINT QUENTIN (Fr.) - Úvodní závody Světového poháru v dráhové cyklistice

Florbal

UPPSALA (Švéd.) - Turnaj Euro Floorball Tour mužů

13:45 Finsko - Švýcarsko
19:15 Švédsko - ČR

Baseball

BARRANQUILLA (Kolumb.) - Mistrovstí světa hráčů do 23 let

Skupina B:
Korea - ČR

Futsal

První liga, 5. kolo

20:00 Litoměřice - Helas Brno
Uherské Hradiště - Chrudim
20:30 Česká Lípa - Mělník
Sparta Praha - Ostrava
Teplice - Liberec

Krasobruslení

EVERETT (USA) - Americká brusle, závod seriálu Grand Prix

Stolní tenis

PAŘÍŽ (Fr.) - Světový pohár

Najdete na iDNES.cz