Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



24. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

Boby - muži čtyřboby - po 2. jízdě: Dvořák, Nosek, Suchý, Kopřiva - 19. místo, Vrba, Šindelář, Egydy, Stokláska - 22. místo - podrobnosti
Alpské lyžování - týmový závod: Berndt Dubovská, Forejtek Capová - vyřazení v osmifinále - podrobnosti
Snowboarding ženy - paralelní obří slalom - ZLATO Ledecká - podrobnosti
Běh na lyžích
- muži 50 km klasicky: 8. Jakš, 41. Razým, 55. Knop, Rypl nedokončil - podrobnosti
Rychlobruslení
- ženy závod s hromadným startem: 8. Zdráhalová - podrobnosti
Hokej - o 3. místo: Česko - Kanada 4:6 - podrobnosti

Fotbal

První liga, 18. kolo

Brno - Olomouc 1:0 (1:0)
Liberec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Slovácko - Sparta 1:1 (0:0) 
Teplice - Ostrava 0:0

Anglická liga, 28. kolo

Leicester - Stoke 1:1
Bournemouth - Newcastle 2:2
Brighton - Swansea 4:1
Burnley - Southampton 1:1
Liverpool - West Ham United 4:1
West Bromwich - Huddersfield 1:2
Watford - Everton 1:0

Německá liga, 24. kolo

Bayern Mnichov - Hertha Berlín 0:0
Hannover - Mönchengladbach 0:1
Hoffenheim - Freiburg 1:1
Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1:0
Brémy - Hamburk 1:0

Španělská liga, 25. kolo

Vigo - Eibar 2:0
Real Madrid - Alavés 4:0
Leganés - Las Palmas 0:0
20:45 FC Barcelona - Girona

Italská liga, 26. kolo

Boloňa - FC Janov 2:0
20:45 Inter Milán - Benevento

Francouzská liga, 27. kolo

Toulouse - Monako 3:3
20:00 Guingamp - Mety
Nantes - Amiens
Rennes - Troyes
Dijon - Caen
Lille - Angers

Slovenská liga, 21. kolo

Dunajská Streda - Michalovce 2:0
Podbrezová - Zlaté Moravce 3:0
Slovan Bratislava - Žilina 6:0
Trenčín - Prešov 2:0
Trnava - Senica 1:0  

Druhá anglická liga, 34. kolo

Birmingham - Barnsley 0:2
Burton - Millwall 0:1
Leeds - Brentford 1:0
Norwich - Bolton 0:0
Preston - Ipswich 0:1
QPR - Nottingham 2:5
Reading - Derby 3:3
Sheffield Wednesday - Aston Villa 2:4
Sunderland - Middlesbrough 3:3
Fulham - Wolverhampton 2:0.

Druhá německá liga, 24. kolo

Aue - Kaiserslautern 2:1
Duisburg - Ingolstadt 2:1
Fürth - Braunschweig 2:1
Union Berlín - Sandhausen 2:1

Skotská liga, 28. kolo

Kilmarnock - Hibernian 2:2
FC Dundee - Motherwell 0:1
Glasgow Rangers - Hearts 2:0
Hamilton - Partick Thistle 2:1
St. Johnstone - Ross County 2:0

Belgická liga, 28. kolo

Mechelen - Charleroi 1:1
20:00 Eupen - Lokeren
Ostende - St. Truiden
20:30 Waasland-Beveren - Gent

Nizozemská liga, 25. kolo

Alkmaar - Sparta Rotterdam 2:1
19:45 Heerenveen - Excelsior Rotterdam
Almelo - Zwolle
20:45 Venlo - Arnhem

Rakouská liga, 24. kolo

Mödling - Austria Vídeň 2:1
Altach - Mattersburg 1:1
Rapid Vídeň - Linec 2:0
Wolfsberg - St. Pölten 0:1

Dánská liga, 22. kolo

Lyngby - Aarhus 0:0

Polská liga, 24. kolo

Nieciecza - Nový Sadec 1:0
Štětín - Plock 2:1
20:30 Cracovia Krakov - Legia Varšava

Švýcarská liga, 23. kolo

Young Boys Bern - Sion 1:0

Utkání Lausanne - Basilej bylo odloženo.

Turecká liga, 23. kolo

Kayserispor - Kasimpasa 3:2
Alanyaspor - Trabzonspor 1:2

Portugalská liga, 24. kolo

Belenenses - Feirense 1:0
19:15 Marítimo - Guimaraes
21:30 Pacos Ferreira - Benfica Lisabon

Hokej

První liga, 52. kolo

Kladno - Prostějov 7:2 (1:1, 3:1, 3:0)
Benátky nad Jizerou - Slavia Praha 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Karlovy Vary - Kadaň 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Litoměřice - Havířov 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Přerov - České Budějovice 5:3 (0:1, 4:0, 1:2)
Ústí nad Labem - Frýdek-Místek 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Třebíč - Vsetín 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)

Druhá liga

Skupina Východ, 48. kolo:
Hodonín - Opava 8:4 (2:3, 2:0, 4:1)
Poruba - Nový Jičín 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Šumperk - Valašské Meziříčí 6:4 (2:3, 2:0, 2:1)

Skupina Západ, 43. kolo:
Dvůr Králové n. L. - Jablonec nad Nisou 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Řisuty - Vrchlabí 7:6 (4:2, 1:3, 2:1)
Bílina - Kobra Praha 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
Sokolov - Most 5:0, Děčín - Trutnov 0:2 (0:0, 0:2, 0:0).

Skupina Střed, 35. kolo:
Nymburk - Moravské Budějovice 6:4 (1:3, 3:1, 2:0)
Písek - DS České Budějovice 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Žďár nad Sázavou - Klatovy 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:11 (1:3, 0:3, 1:5)

NHL

NY Rangers - Minnesota 1:4
Carolina - Pittbsurgh 1:6
St. Louis - Winnipeg 0:4
Chicago - San Jose 3:1
Vegas - Vancouver 6:3

Švédská liga, 48. kolo

Brynäs - Karlskrona 1:4
Djurgaarden - Linköping 3:1
Färjestad - Skelleftea 3:4 v prodl.
Mora - Rögle 2:3
HV 71 - Malmö 2:3 v prodl.
Lulea - Växjö 1:3
Örebro - Frölunda 4:6.

Tenis

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj mužů

MARSEILLE (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Chačanov (9-Rus.) - Berdych (4-ČR) 6:3, 6:2
Pouille (3-Fr.) - Ivaška (Běl.) 6:3, 7:6 (8:6).

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Cibulková (1-SR) - Barthelová (Něm.) 6:3, 6:2
Van Uytvancková (Belg.) - Kužmová (SR) 6:4, 6:2.

DUBAJ (SAE) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Svitolinová (1-Ukr.) - Kasatkinová (Rus.) 6:4, 6:0

Čtyřhra - finále:
Jang Čao-süan, Čchan Chao-čching (Čína/Tchaj-wan) - Sie Šu-wej, Pcheng Šuaj (4-Tchaj-wan/Čína) 4:6, 6:2, 10:6.

DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Tiafoe (USA) - Čong Hjon (8-Korea) 5:7, 6:4, 6:4

Atletika

OSTRAVA - Halové MČR juniorů

Basketbal

NBA

Detroit - Boston 98:110
Indiana - Atlanta 116:93
Washington - Charlotte 105:122
Toronto - Milwaukee 119:122
Houston - Minnesota 120:102
New Orleans - Miami 124:123
Utah - Portland 81:100
Memphis - Cleveland 89:112
Denver - San Antonio 122:119
Phoenix - LA Clippers 117:128
LA Lakers - Dallas 124:102

NYMBURK - Final Four Českého poháru žen, semifinále

15:00 Žabiny Brno - KP Brno
18:00 Nymburk - Hradec Králové

Volejbal

Extraliga žen, 23. kolo nadstavby

Skupina o 1. - 6. místo:
Prostějov - Ostrava 3:0 (20, 15, 17)
KP Brno - Frýdek-Místek 3:0 (16, 17, 21)
Liberec - Olomouc 3:1

KIŠ (Írán) - Turnaj Světového okruhu mužů v plážovém volejbalu

Házená

Extraliga mužů, 17. kolo

Lovosice - Karviná 25:25 (12:14)
Dukla Praha - Kopřivnice 27:22 (13:11)
KP Brno - Strakonice 33:32 (18:9).
Jičín - Nové Veselí 22:21 (14:9)
Zubří - Hranice 34:28 (21:10).

Interliga žen, 19. kolo

15:00 Bánovce nad Bebravou - Trenčín
17:30 Olomouc - Veselí nad Moravou
18:00 Poruba - Šaľa
Most - Hodonín

Motorismus

PHILLIP ISLAND (Austr.) - Závod mistrovství světa superbiků

První jízda: 1. Melandri (It./Ducati) 33:40,354, 2. Sykes (Brit./Kawasaki) -1,180, 3. Davies (Brit./Ducati) -9,265, ...15. Ježek (ČR/Yamaha) -1:02,682.

Cyklistika

ABÚ ZABÍ (SAE) - Etapový závod Kolem Abú Zabí (WorldTour)

3. etapa (časovka na 12,6 km): 1. Dennis (Austr./BMC) 14:21, 2. Castroviejo (Šp./Sky) -14, 3. Scotson (Austr./BMC), 4. Van Emden (Niz/LottoNL-Jumbo), 5. Kelderman (Niz./Sunweb) všichni -16, 6. Bookwalter (USA/BMC) -17, ...42. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott) -57.

Průběžné pořadí: 1. Dennis 11:21:10, 2. Castroviejo -14, 3. Scotson, 4. Van Emden, 5. Kelderman všichni -16, 6. Bookwalter -17, ...33. Kreuziger -57.

BELGIE - Jednodenní závod Omloop Het Nieuwsblad (WorldTour)

1. Valgren (Dán./Astana) 4:50:14, 2. Wišniowski (Pol./Sky), 3. Vanmarcke (Belg./Drapac Cannondale), 4. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 5. Gilbert (Belg./Quick-Step Floors), 6. Theuns (Belg./Sunweb), ...20. Štybar (ČR/Quick-Step Floors) všichni -12.

Florbal

Extraliga žen, 21. kolo

20:30 FBK Jičín - Sokol Královské Vinohrady

Judo

DÜSSELDORF (Něm.) - Turnaj série Grand Prix

Střelba

GYÖR (Maď.) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní, finále

Vzduchová pistole:
Muži:
1. Dikec (Tur.) 241,6, 2. Černousov (Rus.) 239,8, 3. Costa (Portug.), ...v kvalifikaci 27. Dubový (ČR).

Ženy: 1. Gobervilleová (Fr.) 240,2, 2. Arunovičová 239,8, 3. Momčilovičová-Veličkovičová (obě Srb.), ...v kvalifikaci 47. Získalová (ČR).

Vzduchová puška:
Smíšená družstva:
1. Vdovinová, Maslennikov (Rus.) 498,3 - světový rekord, 2. Arsovičová, Stefanovič (Srb.) 495,0, 3. Ilinová, Carkov (Ukr.), ...v kvalifikaci 18. Mazurová, Hrčkulák, 19. Vognarová, Nymburský (všichni ČR).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze