Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



26. 4. 2018

Fotbal

Evropská liga, úvodní semifinálová utkání

21:05 Olympique Marseille - Salcburk
Arsenal - Atlético Madrid

Hokej

SÖDERTÄLJE (Švéd.) - Švédské hry, turnaj Euro Hockey Tour

19:00 Švédsko - ČR

HELSINKY (Fin.) - Švédské hry, turnaj Euro Hockey Tour

18:30 Finsko - Rusko

RIGA (Lot.) - Euro Hockey Challenge

18:30 Lotyšsko - Švýcarsko

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Mistrovství světa, skupina A divize I

19:00 Maďarsko - Polsko

PETROHRAD (Rus.) - Alrosa Cup

14:00 Rakousko - Bělorusko
18:30 Rusko B - Norsko

Mistrovství světa hráčů do 18 let

12:30 a 16:30 čtvrtfinále (Magnitogorsk)
12:30 a 16:30 čtvrtfinále (Čeljabinsk)
08:30 o udržení - 1. zápas (Magnitogorsk)

NHL, 1. kolo play off

Východní konference - 7. zápas:
Boston - Toronto 7:4 (konečný stav série 4:3).

 

Finská liga, finále play off

Případný 6. zápas:
17:30 Tappara Tampere - Kärpät Oulu

Německá liga, finále play off

Případný 7. zápas:
19:30 Mnichov - Eisbären Berlín

Švédská liga, finále play off

Případný 6. zápas:
19:30 Skelleftea - Växjö

Tenis

BARCELONA (Šp.) - Turnaj mužů

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj mužů

STUTTGART (Něm.) - Turnaj žen

ISTANBUL (Tur.) - Turnaj žen

Basketbal

Liga žen, o 3. místo

3. zápas:
18:30 Nymburk - Hradec Králové

Euroliga mužů, čtvrtfinále play off

4. zápasy:
19:00 Žalgiris Kaunas - Olympiakos Pireus
21:00 Baskonia Vitoria - Fenerbahce Istanbul

NBA, 1. kolo play off

Východní konference - 5. zápasy:
Toronto - Washington 108:98. Stav série: 3:2.
Cleveland - Indiana 98:95. Stav série: 3:2.

Západní konference - 5. zápasy: 
Houston - Minnesota 122:104. Konečný stav série: 4:1.
Oklahoma City - Utah 107:99. Stav série: 2:3.

Volejbal

Extraliga mužů, finále play off

3. zápas:
18:00 Kladno - Karlovarsko

Motorismus

Argentinská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Cyklistika

Silniční etapový závod Kolem Romandie

Judo

TEL AVIV (Izr.) - Mistrovství Evropy

Střelba

ČCHANG-WON (Kor.) - SP ve sportovní střelbě

Různé

ÖSTERSUND (Švéd.) - Mistrovství světa v curlingu mixů

HUELVA (Šp.) - Mistrovství Evropy v badmintonu

PRAHA - Mezinárodní boxlakrosový turnaj Memoriál Aleše Hřebeského

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze