Sharmaová, Sutjidaiová (Austr./Indon.) - Bektasová, Mooreová (USA/Brit.) 4:6, 6:4, 11:8.
tenisPřidat do mých lig
Hradecká, Mirzaová (ČR/Indie) - Dolehideová, Čang Šuaj (1-USA/Čína) 6:4, 4:6, 10:8.
Matos, Vega (Braz./Šp.) - Vavassori, Zielinski (It./Pol.) 6:1, 7:5
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 100 m (vítr -5,6 m/s): 1. Blake (Kan.) 10,38, 200 m (-4,7 m/s): 1. Gardiner (Bah.) 20,79, 400 m: 1. James (Gren.) 45,63, 1500 m: 1. Etiang (Keňa) 3:45,26, 110 m př. (-3,8 m/s): 1. Brathwaite (Barb.) 13,78, trojskok: 1. Benard (USA) 16,57.
Ženy: 100 m (-5,2 m/s): 1. Danielsová (USA) 11,45, 200 m (-5,0 m/s): 1. Strachanová (Bah.) 23,24, 400 m: 1. Jacksonová (Jam.) 51,40, 800 m: 1. Wilsonová (USA) 2:03,09, 100 m př. (-2,5 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,67, 400 m př.: 1. Salmonová (Jam.) 55,35, výška: 1. McCoyová (USA) 184, dálka: 1. Burksová (USA) 677, trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,15.
Muži: 1. Homoláč (Univerzita Brno) 1:05:33, 2. Marčík (Škoda Plzeň) 1:05:39, 3. Marek Chrastina (TŽ Třinec) 1:06:55.
Ženy: 1. Hrochová (Škoda Plzeň) 1:13:29, 2. Veigertová (TJ Jičín) 1:16:40, 3. Kotlíková (Slavoj Pacov) 1:18:57
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 33:13,308, 2. Bautista (Šp./Ducati) -0,090, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -5,416, ...22. König (ČR/Kawasaki) -1:08,037.
Moto3: 1. Migno 2:15,814, 2. Foggia (oba It./Honda) -0,067, 3. Artigas (Šp./CFMoto) -0,252.
Moto2: 1. Beaubier (USA/Kalex) 2:08,751, 2. Vietti (It./Kalex) -0,340, 3. Canet (Šp./Kalex) -0,532, ...19. Salač (ČR/Kalex) nepostoupil do 2. části.
MotoGP: 1. Martín (Šp./Ducati) 2:02,039, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,003, 3. Bagnaia (It./Ducati) -0,128.
po 1. etapě:1. Kopecký, Hloušek 46:22,9, 2. Mareš, Bucha (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -10,8, 3. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -22,7, 4. Marczyk, Gospodarczyk (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -43,3, 5. Kristensson, Johansson (Švéd./Hyundai i20 R5) -1:18,7, 6. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -1:22,0.
1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:17,868, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,286, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -0,372, 4. Norris (Brit./McLaren) -0,835, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,957, 6. Russell (Brit./Mercedes) -1,065, 7. Ricciardo (Aus./McLaren) -1,164, 8. Ocon (Fr./Alpine) -1,193, 9. Sainz (Šp./Ferrari) -1,540, 10. Alonso (Šp./Alpine) bez času.
baseballPřidat do mých lig
par 72, po 2. kole: 1. Scheffler (USA) 136 (69+67), 2. Lowry (Ir.) 141 (73+68), Schwartzel (JAR) 141 (72+69), Macujama (Jap.) 141 (72+69) a Im Song-če (Korea) 141 (67+74), 6. Smith (Austr.) 142 (68+74), Na (USA) 142 (71+71), D. Johnson 142 (69+73) a Varner III (všichni USA) 142 (71+71), ...19. mj. Woods (USA) 145 (71+74).
hokejbalPřidat do mých lig
dostihyPřidat do mých lig
Memoriál Rudolfa Deyla, rovinový dostih (1400 m, tříleté klisny, dotace 150.000 Kč): 1. Queen Of Beaufay (žokej Foret, trenér Török, stáj Pegas), 2. Dally Top, 3. Lena. Výrok: tuhý boj krk - 2 1/4 - 3/4. Čas: 1:29,27.
Další dostihy:
I. Joganville (žk. Mokrošová) - Brilliant Star - Sirbowtieman.
II. Vossolie (ž. Andrésová) - Dream Of Love - Tom Jovi.
III. Orson (ž. Havelková) - Melania - Trezy Lady.
IV. Frehel (ž. Verner) - Miram - Korvette.
V. Orleano (ž. Palík) - Kenshibu - Imsexyandiknowit.
VII. Monjuet (Fialová) - Iris - Sorbet.
ostatní sportyPřidat do mých lig
ČR - Dánsko 9:2 po 6. endu
Konečné pořadí po 12 kolech základní části: 1. Kanada 10 výher, 2. Švédsko 9, 3. Itálie 8, 4. Skotsko 7, 5. USA 7, 6. Švýcarsko 6, 7. Německo 6, 8. Korea 6, 9. ČR 5, 10. Norsko 5, 11. Finsko 4, 12. Nizozemsko 3, 13. Dánsko 2.
bouldering
Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. Grossmanová (USA), 3. Küminová (Švýc.), ...21. Adamovská (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
18:00
veslováníPřidat do mých lig
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
500 m: 1. Shaoang Liu (Maď.) 40,573, 2. Fercoq (Fr.) 40,674, 3. Desmet (Belg.) 40,710, ...22. Fajkus, 26. Sejpal (oba ČR).
1500 m: 1. Shaoang Liu 2:15,096, 2. Dion (Kan.) 2:15,644, 3. Desmet 2:15,716, ...12. Fajkus, 26. Sejpal.
Ženy:
500 m: 1. Velzeboerová (Niz.) 42,476, 2. Boutinová (Kan.) 42,570, 3. Van Kerkhofová (Niz.) 42,642, ...26. Vaňková, 33. Hrůzová (obě ČR).
1500 m: 1. Čche Min-čong (Korea) 2:23,594, 2. Boutinová 2:24,201, 3. So Wi-min (Korea) 2:24,455, ...13. Hrůzová, 23. Vaňková.