tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Ženy - sprint (7,5 km): 1. Herrmannová-Wicková (Něm.) 21:06,5 (0), 2. H. Öbergová -3,5 (0), 3. Magnussonová (obě Švéd.) -33,1 (0), 4. Chevalierová -33,4 (0), 5. Simonová (obě Fr.) -39,3 (1), 6. Voborníková -42,7 (0), ...10. Davidová -59,1 (2), 26. Jislová -1:26,1 (1), 42. Charvátová -1:43,6 (3), 89. Vinklárková (všechny ČR) -3:29,8 (3).
Konečné pořadí sprintu (po 7 závodech): 1. Herrmannová-Wicková 400, 2. Wiererová (It.) 314, 3. Simonová 295, 4. E. Öbergová (Švéd.) 263, 5. Davidová 245, 6. Vittozziová (It.) 236, ...40. Voborníková 51, 51. Jislová 37,
Průběžné pořadí SP (po 19 z 20 závodů): 1. Simonová 1048, 2. Wiererová 877, 3. Vittozziová 854, 4. Herrmannová-Wicková 834, 5. E. Öbergová 764, 6. Tandrevoldová (Nor.) 709, 7. Davidová 643, ...35. Jislová 149, 45. Voborníková 97, 75. Charvátová 16, 86. Václavíková (všechny ČR) 2.
Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 32:34,0 (1 trest. okruh), 2. Fillon Maillet (Fr.) -32,7 (0), 3. Laegreid (Nor.) -49,1 (1), 4. Doll (Něm.) -55,3 (2), 5. Claude (Fr.) -1:00,4 (1), 6. Hartweg (Švýc.) -1:08,1 (0), ...9. Krčmář -1:27,5 (1), 24. Mikyska -2:40,6 (2), 35. Štvrtecký -3:39,7 (5), 46. Václavík -4:44,1 (6), 57. Mareček (všichni ČR) -6:24,1 (4)
Konečné pořadí stíhacího závodu (po 7 závodech): 1. J. T. Bö 600, 2. Laegreid 425, 3. Fillon Maillet 295, 4. T. Böe (Nor.) 277, 5. Claude 252, 6. Christiansen (Nor.) 237, ...14. Krčmář 178, 38. Mikyska 47, 59. Štvrtecký 17.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 1499, 2. Laegreid 1053, 3. Christiansen 875, 4. Doll 768, 5. Ponsiluoma (Švéd.) 739, 6. Dale (Nor.) 656, ...12. Krčmář 556, 43. Štvrtecký 86, 51. Mikyska 67, 77. Mareček 17, 90. Václavík 7.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Leman (Kan.), 2. Duplessis Kergomard (Fr.), 3. Berry (Švýc.), 4. Wilmsmann (Něm.).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Howden (Kan.) 725, 2. D. Mobärg (Švéd.) 574, 3. Wilmsmann 508.
Ženy: 1. Bergerová Sabbatelová (Fr.), 2. Thompsonová, 3. Phelanová (obě Kan.), 4. Smithová (Švýc.), ...13. Kučerová (ČR) vyřazena ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Näslundová (Švéd.) 900, 2. Smithová 661, 3. Thompsonová 664, ...22. Kučerová 119.
Muži: 1. Klaebo 2:52,73, 2. Valnes (oba Nor.) -0,73, 3. Pellegrino (It.) -1,18, 4. Chavanat -1,90, 5. Jouve (oba Fr.) -1,96, 6. Asdoel (Nor.) -2,90, ...16. Novák, 22. Černý (oba ČR) - oba vyřazeni ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 31 závodů): 1. Klaebo 2370, 2. Golberg (Nor.) 2061, 3. Pellegrino 1483, 4. Holund 1218, 5. Krüger 1185, 6. Tönseth (všichni Nor.) 1175, ...9. Novák 916, 39. Černý 372, 72. Šeller 192, 131. Fellner (oba ČR) 53.
Ženy: 1. Skistadová (Nor.) 2:55,62, 2. Sundlingová -0,34, 3. Dahlqvistová (obě Švéd.) -4,98, 4. Fähndrichová (Švýc.) -6,42, 5. Myhreová -10,90, 6. Myhrvoldová (obě Nor.) -13,80, ...17. Janatová (ČR) - vyřazena ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1834, 2. Digginsová (USA) 1732, 3. Niskanenová (Fin.) 1632, 4. Brennanová (USA) 1462, 5. Fähndrichová 1236, 6. Karlssonová (Švéd.) 1220, ...24. Janatová 707, 39. Razýmová 426, 45. Beranová 341, 87. Antošová 91, 126. P. Nováková 25, 155. A. Nováková (všechny ČR) 6.
Muži - obří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 2:19,64 (1:07,86+1:11,78), 2. Kristoffersen (Nor.) -2,11 (1:09,56+1:12,19), 3. Schwarz (Rak.) -2,29 (1:10,08+1:11,85), 4. Braathen (Nor.) -2,38 (1:09,00+1:13,02), 5. Tumler (Švýc.) -2,56 (1:10,55+1:11,65), 6. Windingstad (Nor.) -2,60 (1:09,55+1:12,69).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 10 závodech): 1. Odermatt 840, 2. Kristoffersen 660, 3. Kranjec (Slovin.) 464, 4. Schwarz 449, 5. Pinturault (Fr.) 409, 6. Meillard (Švýc.) 406.
Průběžné pořadí SP (po 37 z 38 závodů): 1. Odermatt 2042, 2. Kilde (Nor.) 1340, 3. Kristoffersen 1094, 4. Kriechmayr (Rak.) 953, 5. Braathen 874, 6. Meillard 857, ...137. Zabystřan (ČR) 12.
Ženy - slalom: 1.Vlhová (SR) 1:51,38 (54,28+57,10), 2. Popovičová (Chorv.) -0,43 (54,60+57,21), 3. Shiffrinová (USA) -0,86 (54,87+57,37), 4. Hectorová (Švéd.) -1,53 (56,22+56,69), 5. Holdenerová (Švýc.) -1,84 (55,44+57,78), 6. Hilzingerová (Něm.) -2,41 (57,37+56,42), 7. Dubovská (ČR) -2,49 (56,65+57,22).
Konečné pořadí slalomu (po 11 závodech): 1. Shiffrinová 945, 2. Holdenerová 655, 3. Vlhová 630, 4. Dürrová (Něm.) 493, 5. Swennová Larssonová (Švéd.) 470, 6. Popovičová 349, ...15. Dubovská 168.
Průběžné pořadí SP (po 37 z 38 závodů): 1. Shiffrinová 2106, 2. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1167, 3. Vlhová 1125, 4. Brignoneová 1069, 5. Goggiaová (obě It.) 916, 6. Mowinckelová (Nor.) 874, ...46. Dubovská 168.
Muži: 1. Granerud (Nor.) 424,9 b. (235,5 + 222 m), 2. Kraft 418,8 (239,5+227,5), 3. Tschofenig (oba Rak.) 390,1 (216,5+229,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 378 (218,5+212), 5. Lanišek (Slovin.) 376,4 (226+210), 6. Hayböck (Rak.) 375,7 (228+208).
Průběžné pořadí Raw Air Tournament (po 10 z 12 soutěží): 1. Granerud 2195,2, 2. Kraft 2166,7, 3. Lanišek 2088,9, ...67. Koudelka (ČR) 274,7.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 32 závodů): 1. Granerud 1978, 2. Kubacki (Pol.) 1592, 3. Kraft 1450, 4. Lanišek 1414, 5. R. Kobajaši 889, 6. Žyla (Pol.) 879, ...65. Koudelka 11, 83. Rýdl (ČR) 1.
volejbalPřidat do mých lig
Ženy:
Skupina C:
Hermannová, Štochlová (15-ČR) - D. Klingerová, R. Klingerová (22-Rak.) 2:0 (19, 17).
Skupina D:
Gottardiová, Menegattiová (4-It.) - Havelková, Nausch Sluková (16-ČR) 2:0 (11, 17).
Play off - 1. kolo:
Hermannová, Štochlová - Ceng Ťin-ťin, Lin Mej-mej (Čína) 2:0 (16, 18).
motorismusPřidat do mých lig
1. Pérez (Mex./Red Bull) 1:28,265, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,155, 3. Alonso (Šp./Aston Martin) -0,465, 4. Russell (Brit./Mercedes) -0,592, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -0,666, 6. Stroll (Kan./Aston Martin) -0,680.
Pozn. Leclerc kvůli nepovolené výměně řízení elektroniky přijde na startu o deset míst.
1. Lappi, Ferm (Fin./Hyundai i20) 1:25:12,0, 2. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) -5,3, 3. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -30,1, 4. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -39,8, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -59,7, 6. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1:27,2, ...13. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta) -7:06,7.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Deceuninck) 6:25:23, 2. Ganna (It./Ineos Grenadiers), 3. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 4. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) všichni -15, 5. Kragh Andersen (Dán./Alpecin-Deceuninck), 6. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo) oba -26, ...52. Štybar (ČR/Jayco AlUla) -1:06.
1. Roussinová (Fr.) 201 (68+69+64), 2. Kangová (USA) 205 (69+68+68), 3. Koová (N. Zél.) 206 (72+68+66), 4. Spilková (ČR) 209 (68+72+69), Arvidssonová 209 (72+70+67), Grantová (obě Švéd.) 209 (68+71+70), ...23. Kousková 216 (73+70+73), 55. Melecká 226 (76+75+75), 63. Melichová (všechny ČR) 153 (81+72) neprošla cutem.
hokejbalPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Vzduchová pistole
Muži - finále: Dubový - Světlík 16:12, 3. Tupý (všichni Dukla Plzeň).
Ženy - finále: Středová - Anna Dědová (obě Dukla Plzeň) 17:13, 3. Schejbalová (Olymp Plzeň).