Charleroi - Waregem 3:0
FC Bruggy - Mechelen 2:0
Gent - Lovaň 5:0
Kortrijk - Anderlecht 2:3
Seraing - Genk 0:2
St. Truiden - Standard Lutych 3:0
Saint-Gilloise - Beerschot
fotbalPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Nageeye (Niz.) 2:04:56, 2. L. Gebreselassie (Et.) 2:04:56, 3. Kipyego (Keňa) 2:05:12.
Ženy: 1. Hailuová (Et.) 2:22:01, 2. Brinkmanová (Niz.) 2:22:51, 3. Mamažanovová (Kaz.) 2:26:54, ...mj. Joglová (ČR) nedokončila.
motorismusPřidat do mých lig
1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:27:46,548, 2. Pérez (Mex./Red Bull) -20,524, 3. Russell -25,593, 4. Hamilton (oba Brit./Mercedes) -28,543, 5. Norris (Brit./McLaren) -53,303, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -53,737, 7. Ocon (Fr./Alpine) -1:01,683, 8. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -1:08,439, 9. Gasly (Fr./AlphaTauri) -1:16,221, 10. Albon (Thaj./Williams) -1:19,382.
Nejrychlejší kolo: Leclerc.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 22 závodů): 1. Leclerc 71, 2. Russell 37, 3. Sainz (Šp./Ferrari) 33, 4. Pérez 30, 5. Hamilton 28, 6. Verstappen 25, 7. Ocon 20, 8. Norris 16, 9. Magnussen (Dán./Haas) a Bottas oba 12.
Pohár konstruktérů: 1. Ferrari 104, 2. Mercedes 65, 3. Red Bull 55, 4. McLaren 24, 5. Alpine 22, 6. Alfa Romeo 13, 7. Haas 12, 8. AlphaTauri 10, 9. Williams 1.
Moto2: 1. Arbolino (It./Kalex) 39:06,552, 2. Ogura (Jap./Kalex) -3,439, 3. Dixon (Brit./Kalex) -4,787, 4. Schrötter (Něm./Kalex) -14,529, 5. Navarro -16,347, 6. Alcoba (oba Šp./Kalex) -17,388, ...14. Salač (ČR/Kalex) -37,786.
Průběžné pořadí (po 4 z 21 závodů): 1. Vietti (It./Kalex) 70, 2. Ogura 56, 3. Arbolino 54, 4. Canet (Šp./Kalex) 49, 5. Čantra 45 (Thaj./Kalex) 45, 6. Lowes (Brit./Kalex) 35, ...21. Salač 2.
MotoGP: 1. Bastianini (It./Ducati) 41:23,111, 2. Rins (Šp./Suzuki) -2,058, 3. Miller (Austr./Ducati) -2,312, 4. Mir (Šp./Suzuki) -3,975, 5. Bagnaia (It./Ducati) -6,045, M. Márquez (Šp./Honda) -6,617.
Průběžné pořadí (po 4 z 21 závodů): 1. Bastianini 61, 2. Rins 56, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 50, 4. Mir 46, 5. Quartararo (Fr./Yamaha) 44, 6. B. Binder (JAR/KTM) 42.
Moto3: 1. Masiá (Šp./KTM) 38:58,286, 2. Foggia -0,172, 3. Migno (oba It./Honda) -0,394, 4. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,490, 5. Öncü (Tur./KTM) -1,113, 6. Artigas (Šp./CFMoto) -1,576.
Průběžné pořadí (po 4 z 21 závodů): 1. Foggia 74, 2. García (Šp./GasGas) 58, 3. Migno 41, 4. Guevara (Šp./GasGas) 37, 5. Öncü 37, 6. Masiá 34.
Sprint: 1. Bautista (Šp./Ducati) 18:19,201, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -5,141, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -6,008, ...23. König (ČR/Kawasaki) -37,920.
Druhý závod: 1. Bautista 33:17,081, 2. Rea -4,393, 3. Razgatlioglu -6,223, ...22. König -1:07,061.
Průběžné pořadí MS (po 1 z 12 závodů): 1. Bautista 57, 2. Rea 54, 3. Razgatlioglu 39.
1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:26:51,2, 2. Mareš, Bucha -4,1, 3. Kopecký, Hloušek -8,6, 4. Marczyk, Gospodarczyk (Pol./všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:59,0, 5. Kristensson, Johansson (Švéd./Hyundai i20 R5) -2:30,9, 6, J. Melichárek, E. Melichárek (SR/Ford Fiesta RS WRC) -5:11,0, 7. Trojan, Jůrka (Škoda Fabia R5) -6:16,5, 8. Lubiak, Dachowski (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -6:18,0.
MXGP:
1. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 34:25,634, 2. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -3,684, 3. Prado (Šp./GasGas) -6,765.
2. jízda: 1. Gajser 34:34:096, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -5,170, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -6,048.
GP celkově: 1. Gajser 50, 2. Renaux 40, 3. Prado 38.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 20 závodů): 1. Gajser 236, 2. Prado 203, 3. Renaux 184.
MX2:
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 34:48,891, 2. Haarup (Dán./Kawasaki) -3,039, 3. Geerts (Belg./Yamaha) -14,088, ...27. Polák (ČR/Honda) -1:50,869, 29. Terešák (ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Vialle 35:04,840, 2. De Wolf (Niz./Husqvarna) -4,237, 3. Benistant (Fr./Yamaha) -11,713, ...18. Polák -1:19,453, 26. Terešák -1 kolo.
GP celkově: 1. Vialle 50, 2. De Wolf 37, 3. Haarup 37, ...21. Polák 3, 28. Terešák 0.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 20 závodů): 1. Vialle 208, 2. Geerts 194, 3. Haarup 169, ...17. Polák 35, 29. Terešák 7.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Schurter (Švýc.) 1:26:52, 2. Marotte (Fr.) stejný čas, 3. Dascalu (Rum.) -3, 4. Carstensen (Dán.) -55, 5. Colombo (Švýc.) -56, 6. De Froidmont (Belg.) -1:07, ...10. Cink (ČR) -1:57.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter 288, 2. Marotte 250, 3. Hatherly (JAR) 180, ...10. Cink 130.
Ženy: 1. McConnellová (Austr.) 1:29:41, 2. Terpstraová (Niz.) -17, 3. Lecomteová (Fr.) -38, 4. Stiggerová -1:44, 5. Mitterwallnerová (obě Rak.) -1:53, 6. Bohéová (Dán.) -2:34, ...34. Czeczinkarová -4:53, 53. Tvarůžková (obě ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová 290, 2. Terpstraová 227, 3. Lecomteová 215, ...36. Tvarůžková 43, 39. Czeczinkarová 41.
1. Kwiatkowski (Pol./Ineos-Grenadiers) 6:01:19, 2. Cosnefroy (Fr./AG2R Citroën) stejný čas, 3. Benoot (Belg./Jumbo-Visma) -10, 4. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix), 5. Kamp (Dán./Trek-Segafredo), 6. Asgreen (Dán./Quick Step-Alpha Vinyl) všichni -20, ...25. Štybar (ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) -2:29.
baseballPřidat do mých lig
krasobrusleníPřidat do mých lig
1. Les Suprémes (Kan.) 236,31, 2. Marigold Ice Unity 228,72, 3. Helsinki Rockettes (oba Fin.) 226,20, ...9. Olympia (ČR) 171,57.
1. Scheffler (USA) 278 (69+67+71+71), 2. McIlroy (Sev. Ir.) 281 (73+73+71+64), 3. Smith (Austr.) 283 (68+74+68+73) a Lowry (Ir.) 283 (73+68+73+69), 5. Morikawa 284 (73+70+74+67), 6. Zalatoris (oba USA) 285 (71+72+75+67) a Conners (Kan.) 285 (70+73+72+70), 8. Thomas (USA) 287 (76+67+72+72) a Im Song-če (Korea) 287 (67+74+71+75), 10. Schwartzel (JAR) 288 (72+69+73+74) a Champ (USA) 288 (72+75+71+70), ...47. mj. Woods (USA) 301 (71+74+78+78).
par 72, po 3. kole: 1. Scheffler (USA) 207 (69+67+71), 2. Smith (Austr.) 210 (68+74+68), 3. Im Song-če (Korea) 212 (67+74+71), 4. Lowry (Ir.) 214 (73+68+73) a Schwartzel (JAR) 214 (72+69+73), 6. Thomas (USA) 215 (76+67+72) a Conners (Kan.) 215 (70+73+72), ...41. mj. Woods (USA) 222 (71+74+78).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Finále: Švédsko - Kanada 8:6
O 3. místo: Itálie - USA 13:4
bouldering
Muži: 1. Narasaki, 2. Ogata (oba Jap.), 3. Schalck (Fr.), ...67. Jeliga, 83. Stráník (ČR) nepostoupili z kvalifikace.
střelbaPřidat do mých lig
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
1000 m: 1. Shaoang Liu (Maď.) 1:25,462, 2. I Čune-so 1:25,529, 3. Kwak Jun-ki (oba Korea) 1:25,662, ...39. Sejpal, 44. Fajkus (oba ČR).
3000 m: 1. Dion (Kan.) 4:42,214, 2. I Čune-so 4:42,306, 3. Knegt (Niz.) 4:42,721.
Štafeta 5000 m: 1. Korea 6:56,709, 2. Nizozemsko 6:56,786, 3. Kanada 6:56,807.
Ženy:
1000 m: 1. Čche Min-čong (Korea) 1:27,956, 2. Boutinová (Kan.) 1:28,076, 3. Velzeboerová (Niz.) 1:29,144, ...17. Vaňková, 25. Hrůzová (obě ČR).
3000 m: 1. Čche Min-čong 5:05,641, 2. Boutinová 5:05,734, 3. So Wi-min (Korea) 5:06,840.
Štafeta 3000 m: 1. Korea 4:09,683, 2. Kanada 4:09,717, 3. Nizozemsko 4:09,779.
stolní tenisPřidat do mých lig
El Niňo Praha - TTC Ostrava 2016 3:1, konečný stav série 2:1
SVS Hradec Králové - SK Dobré 5:4, konečný stav série 2:0.
jachtingPřidat do mých lig
Muži:
ILCA 7: 1. Beckett (Brit.), ...55. V. Teplý, 104. Halouzek, 125. O. Teplý (všichni ČR).
iQFoil: 1. Brown (Brit.), ...50. Lavický (ČR).
Kitesurfing: 1. De Ramecourt (Fr.), ....41. Koška, 55. Houštěk (oba ČR).
Ženy:
49er FX: 1. Van Aanholtová, Dützová (Niz.), ...45. V. Živná, K. Živná (ČR) .
Kitesurfing: 1. Morozová (USA), ....36. Žižlavská (ČR).
iQFoil: 1. Noesmoenová (Fr.), ...57. Švíková (ČR).